Strona 2484 z 10063
Pokaż wyniki od 24,831 do 24,840 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Trzymam kciuki :-)
    To teraz każda się będzie bała śluzu zwykłego, że to czop :-D
    Musze się w końcu spakować bo widzę, że to coraz bliżej
    Oj tak, nie wiadomo kiedy to nastąpi...
    Ja pomimo moich przejść torbę mam spakowaną dopiero od wczoraj, dzięki temu jestem trochę spokojniejsza. Zła jestem na siebie, że nie zrobiłam tego wcześniej sama tylko mężem muszę się wyręczać. Tak samo z praniem-myślałam, że mam jeszcze czas.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Beatka dalej widzę się nie odzywa...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Cześć dziewczynki U mnie dziś pracowity dzień, jest mamuśka mycie okien, pranie firanek i ogólne porządki sypialnia gotowa w końcu!

Milena ja też miałam takie pulsujące coś ciężko to określić takie równomierne i podobno to serduszko tak dzidziusia czuć jak się ułoży odpowiednio, ale to tylko kilka razy miałam

Ania tak strasznie się cieszę, że wszystko w porządku i lekarz Cię uspokoił!

Veronika przecież zapisałyście się z Amelką na styczeń więc gdzie się panience śpieszy? chyba chce sylwestra spędzić z rodzicami i oglądać fajerwerkami Amelka wie co robi na pewno, pięknie rośnie

Przy okazji witam nową mamusię
    No widzisz nie usluchana od malego....zaczynam sie bac ..do tej pory ze myk i do domu a teraz cos mnie strach oblecial haha ale co ma.byc to bedzie...byle do soboty

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Beatka dalej widzę się nie odzywa...
    No ona urodzila

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    hahaha przestraszył się biedak :P
    mój też się przestraszył jak zadzwoniłam, żeby mnie pakował do szpitala...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez _Natalia Zobacz posta
    mój też się przestraszył jak zadzwoniłam, żeby mnie pakował do szpitala...
    Bo oni bohaterzy w lipcu byli a teraz to stracha maja jak nic

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ja nie dosyć, że powinnam mieć torbę spakowana to chyba musiałabym ja wozić w samochodzie bo mieszkamy u teściów moich ale oni mieszkają na wsi i mąż codziennie jeździ do miasta do pracy a ja z nim jeżdżę i siedze sobie u mamy a potem razem na wieczór wracamy do teściów znowu. Czasami weekendy mamy takie, że nie jedziemy i zostajemy cały dzień w domu. Więc żeby nie wyszło, że zacznę rodzic w miescie a torba u teściów i mąż musiałby najpierw jechać z miasta na wieś po torbę i potem po mnie hahaha :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Bo oni bohaterzy w lipcu byli a teraz to stracha maja jak nic
    Dokładnie poza tym myślę, że oni nie przypuszczali, że może się coś zacząć wcześniej. Termin to termin i tego trzeba się trzymać, a tym bardziej jak się chodzi i wszystko robi- obiadek podany, zakupy zrobione. Teraz na nic czas.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja nie dosyć, że powinnam mieć torbę spakowana to chyba musiałabym ja wozić w samochodzie bo mieszkamy u teściów moich ale oni mieszkają na wsi i mąż codziennie jeździ do miasta do pracy a ja z nim jeżdżę i siedze sobie u mamy a potem razem na wieczór wracamy do teściów znowu. Czasami weekendy mamy takie, że nie jedziemy i zostajemy cały dzień w domu. Więc żeby nie wyszło, że zacznę rodzic w miescie a torba u teściów i mąż musiałby najpierw jechać z miasta na wieś po torbę i potem po mnie hahaha :-)
    Ty ta torbe spakuj i w samochodzie trzymaj

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Nati fajnie ze macie sprawdzona Pania forograf, moze w koncu za ktoryms razem sie do niej przyzwyczaisz jak ja sie dowiadywalam o ceny sesji to wychodzily ogromne.. Naomi ten fotograf to znajomy mojego brata, chyba bedzie robil sesje ciazowa pierwszy raz, ciekawe jak mu pojdzie. Kto wie moze sesje noworodkowa tez u niego zrobie

Ania super ze z dzieckiem wszystko w porzadku, warto bylo to skonsultowac

Tosienka on nie powinien bolec. Olejku poszukaj w drogerii, sklepie zielarskim badz w hipermarkecie, bo to olejek spozywczy. Sprobuj na razie jednym palcem robic kolka wew i na zew rozmasuj

Witam nowa mame!

Ja mam dzis ochote na buuurgery. Nawet bulki robie sama, niedlugo wstawiam do piekarnika

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów