Strona 2483 z 10063
Pokaż wyniki od 24,821 do 24,830 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    WitojcieIza odrost zrobiony a nie spie juz od 6.30....bylam oddac siurki i u poloznej....wiec moje Kochane jednak ten czop sie odrywa nie oderwal sie do konca ale pomalu schodzi...nie bylo mojego lekarza bo polozna zaraz wolala ale byl jego zastepca i mnie zabadal wiec ten czop schodzi pomalu rozwarcia nie ma ale szyjka jest juz krociutka a Amelka baaaardzo nisko ze tylko girki dyndaja buzki nie widzialam zmierzyl ja i malutka wazy 2700 nie wiem tak mowil i ze ma kolo 48 cm ze jednak ten termin poloznej jest blizszy bo mala wcale nie taka mala...takze do stycznia nie dotrzymam jej ale mam sie nie martwic bo zaraz jest 37 tydzien poki co nie dali na plucka malej nic bo jakby sie cos dzialo to zdaza podac bo jej wystrczy jedna dawka i codziennie mam sie pokazywac i jakby sie cos dzialo to odrazu do szpitala...w sobote mam wizyte u mojego lekarza eh wkurzona jestem ...nic jade do pracy bo malo czasu mi zostalo musze wszystko poknczyc i od soboty bede sidziec w domu..
    Czyżby kolejna rozpakowana się szykuje :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    No cos Ty? tak jej sie spieszy? lobuziara mala ladna ma wage moze na swieta juz bd razem ja zajmuje Twoje miejsce na styczen w takim razie hihii
    Ja moze jak Beatka sie zapre i do lutego przeciagne....eh wkurzona jestem i tyle ale jak chce jjuz wylazic to niech przed swiatami wyjdzie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Czyżby kolejna rozpakowana się szykuje :-)
    Nie nie...moze i ja lekarza zaskocze

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Ja moze jak Beatka sie zapre i do lutego
    przeciagne....eh wkurzona jestem i tyle ale jak chce jjuz wylazic to niech przed swiatami wyjdzie
    Nie stresuj sie. Amelki wyjda razem

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Nie nie...moze i ja lekarza zaskocze
    Trzymam kciuki :-)
    To teraz każda się będzie bała śluzu zwykłego, że to czop :-D
    Musze się w końcu spakować bo widzę, że to coraz bliżej

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Nie stresuj sie. Amelki wyjda razem
    E nie stresuje sie bo co mi to da?ciesze sie nie jest taka mala jak sie na poczatku wdawalo i prawie koncowka takze mysle.ze.Amelka.w razie co sobie poradzi na zwnatrzmoja chlopina to glupia jest dzwonie i mowie co i jak a on ze on noe wie co bedzie z wolnym bo kolega na wakacje ma jechac haha ku..wa sie pytam co?a co mnie to gowno obchodzi kolega i wakacje jego ze niby malo ludzi bedzie jezu wydarlam sie i mu powiedzialam ze jak go nie bedzie ze mna w szpitalu to i w domu go tez nie bedzie ....za 5 minut dzwoni ze wolne moze brac kiedy chce hahha

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Trzymam kciuki :-)
    To teraz każda się będzie bała śluzu zwykłego, że to czop :-D
    Musze się w końcu spakować bo widzę, że to coraz bliżej
    Pakuj sie pakujja widzialam roznice chociaz nie bylo krwi bo mi powiedzial ze krwi nie bedzie a jak bedzi do szybko do lekarza bo ten czop ma byc zolto -bialy i moga byc takie jakby zylki krwi i on jest taki glutek nie ciagnie sie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    E nie stresuje sie bo co mi to da?ciesze sie nie jest taka mala jak sie na poczatku wdawalo i prawie koncowka takze mysle.ze.Amelka.w razie co sobie poradzi na zwnatrzmoja chlopina to glupia jest dzwonie i mowie co i jak a on ze on noe wie co bedzie z wolnym bo kolega na wakacje ma jechac haha ku..wa sie pytam co?a co mnie to gowno obchodzi kolega i wakacje jego ze niby malo ludzi bedzie jezu wydarlam sie i mu powiedzialam ze jak go nie bedzie ze mna w szpitalu to i w domu go tez nie bedzie ....za 5 minut dzwoni ze wolne moze brac kiedy chce hahha
    hahaha przestraszył się biedak :P

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    hahaha przestraszył się biedak :P
    Chyba tak...

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cześć dziewczynki U mnie dziś pracowity dzień, jest mamuśka mycie okien, pranie firanek i ogólne porządki sypialnia gotowa w końcu!

Milena ja też miałam takie pulsujące coś ciężko to określić takie równomierne i podobno to serduszko tak dzidziusia czuć jak się ułoży odpowiednio, ale to tylko kilka razy miałam

Ania tak strasznie się cieszę, że wszystko w porządku i lekarz Cię uspokoił!

Veronika przecież zapisałyście się z Amelką na styczeń więc gdzie się panience śpieszy? chyba chce sylwestra spędzić z rodzicami i oglądać fajerwerkami Amelka wie co robi na pewno, pięknie rośnie

Przy okazji witam nową mamusię

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów