Strona 2479 z 10041
Pokaż wyniki od 24,781 do 24,790 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    eee tamm...jak Ci się nic nie chce to nie rób:P odpoczywajmy póki mamy możliwość:P
    Tak tylko pytanie "kto to zrobi za mnie?" ehhh obiad ugotuje później bo narazie nikt nie jest głodny... mamy jechać z mezem do szwagra zobaczyć rzeźbienie krokwi na dach czy takie chcemy a jak nie to jakie.. po prostu najchetniej bym sie zaszyła żeby mnie nawet widać nie było... a tu trzeba ogarnąć troche bo niedługo to dopiero moge nie być w stanie...:P

Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Moze to.czkawka??

Ania jak ci sie nie chce to leniuchuj ja biore sie za prasowanie.. Myslam ze mezus przyjedzie ma deserek a tu lipa to sie czyms zajme chociaz
    hehe już byś chciała deserki... ja do piątku nic łeee aż mi sie za tym teskni... tym bardziej ze rano zawieźlismy tesciowa do miasta wróciliśmy i mąż zaczął śpiewać" a gdy nie ma w domu dzieci to jestesmy niegrzeczni..." hehe nie no ide pozamiatać i pościerać podłoge w pokoju bo normalnie sie naciapkało jak nie wiem...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Rownie sliczne

Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Dziewczynki!
    Ale mi się dziś cudownie spało obudził mnie dopiero telefon od mamy o 9.30. Szok! Ale tak się zerwałam, że aż mnie brzuszek zabolał:/ w nocy też tylko raz wstałam na siku więc na pawde super
    Na śniadanko zachciało mi się parówek na gorąco:P haha a co...poleciałam do sklepu po cieple bułeczki, kupiłam paróweczki i wszamałam...mniam...:P
    a co na obiad...hmm...to: https://www.youtube.com/watch?v=RleTwu7ueac haha serio:P
    Natalka, przepiękne te zdjęcia wczoraj obejrzałam przez tel na facebooku a dziś tu przez stronkę. Pati ma rację odnośnie twoich "andzelinowskich" ust:P piękną rodzinkę masz i super pamiątka. Muszę sama chyba pomyśleć o takiej sesji:P
    Ania, super że z córeczką wszystko okej. Warto czasem konsultować z jakimś innym lekarzem i oszczędzić sobie nerwów
    Dziś odebrałam z paczkomatu literki do powieszenia nad łóżeczko. Iza, kiedyś chyba mi linka wysyłala. Nie mogłam go znaleźć i zamówiłam przez allegro. Ale też są fajne
    Ciekawe jak tam Beatka...
    Aha, dziś kupiłam w sklepie kolorowe posypki, pisaki i chyba wezmę się za pierniczki:P tylko muszę trochę jeszcze poleżeć bo zrobię byle co w domu i wymiękam, szybko się męczę i w ogóle...a suwaczek się przesuwa i przesuwa...już tak niewiele mi zostało:P hihi
    Dziś też są 70 urodziny mojej babci cała rodzina(moja mam i jej dwaj bracia z rodzinami) robi jej niespodziankę i mamy tam wszyscy razem wpaść o 18 (umówieni jesteśmy pod blokiem). Mamy prezent będzie tort, babcia ani dziadek o niczym nie wiedzą:P hihi...także dziś jeszcze pojem słodkości
    Wczoraj obejrzałam tą reklamę tymbarku, też się popłakałam:P hihi...ale żeby na reklamach?!? hihih...
    też się wzruszyłam na tej reklamie

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Milena Gawlik Zobacz posta
    Dziewczyny ja sie tak zastanawiam czy wy tez tak macie ? Czasami brzuszek mi tak pulsuje rowno z biciem serca jakby albo nawet szybciej ? Oooo..znalazlam porownanie : jakbym miala ogromne serce w brzuchu To normalne ?
    Takie na środku brzucha ? Pod pępkiem ? Ja też tak mam już od dawna i też mnie zastanawia co to takiego. Napewno nie czkawka bo ją czuję a tego nie czuje tylko widzę jak leżę.

A mnie chyba coś zaczyna rozkładać, od wczoraj mnie gardło boli i dziś tak jakoś słabo się czuję, chyba się dzień w łóżku zapowiada.

Member Awatar Milena Gawlik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Takie na środku brzucha ? Pod pępkiem ? Ja też tak mam już od dawna i też mnie zastanawia co to takiego. Napewno nie czkawka bo ją czuję a tego nie czuje tylko widzę jak leżę.

A mnie chyba coś zaczyna rozkładać, od wczoraj mnie gardło boli i dziś tak jakoś słabo się czuję, chyba się dzień w łóżku zapowiada.
    Dobrze ze w piatek do lekarza na kontrol to zapytam co to i dlaczego

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    U mnie zawsze wolna jak dzieci w szkole i przedszkolu... A wieczorem na nic sil nie msm.. A dzis jakos tak dobrze sie czuje..
    no to trzeba korzystać

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Milena Gawlik Zobacz posta
    Dobrze ze w piatek do lekarza na kontrol to zapytam co to i dlaczego
    W internecie znalazłam że to może być pulsowanie z żyły wrotnej wątrobowej. Ale się nie znam na tym więc nie wiem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Jestem jestem :P a bo jak wrocilam to od razu sniadanko zrobilam i jakoś tak siedze i mi sie nic nie chce

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Wlasnie się dowiedziałam, że tutaj u mnie w szpitalu gdzie będę rodzić NIE wolno mieć pomalowanych paznokci ani u rak, ani nóg. O tipsach, hybrydzie, żelu to wiadomo - nie trzeba pisac

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Poprasowałam dwie partie prania, przy okazji skończyłam oglądać film "Klucz do wieczności" - któraś z Was polecała Bardzo fajny! Ale trochę postoję i brzusio się napina, więc teraz chwila odpoczynku. Na obiadek gołąbki mamusiowe, tylko sosu dorobię. Właśnie wyczytałam, że butelkę mogę w zmywarce myć, w sumie fajnie chociaż na początku to wyparzę wrzątkiem tylko, może później będę z tego korzystać. Ja żadnego pulsowania nie mam oprócz czkawki.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów