Strona 2476 z 10044
Pokaż wyniki od 24,751 do 24,760 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Cześć mamusie !
    Miałam sie wczoraj odezwać ale jak zaczełam nadrabiać forum bateria w lapku padła n o a oczywiście ze byłam padnieta nie chciało mi sie podłanczać przytuliłam sie do meza i ogladałam tv...

No wiec po wizycie u lekarza troche sie uspokoiłam a nawet uśmiałam... lekarz powiedział że dużo dzieci rodzi sie z takimi torbielami na nerce że to są przerosty w granicach normy i żeby sie tym absolutnie nie przejmować...gorzej by było jakby nerki nie pracowały a tak nie jest bo ilość wód płodowych jest prawidłowa i wogóle więc najlepiej sprawdzić to jak sie urodzi wspomnieć na noworodkach żeby nefrolog to skonsultował . a na koniec mówi że zrobi nam zdjęcie a mąż " a bo ostatnio nam sie nie chciała pokazać wiec fajnie by było" a lekarz w śmiech i że on takiego zdjecia juz nie zrobi bo nie da rady bo jest główką w dół w miednicy i nie widać a zrobił zdjecie ciapuszki hehe oj miałam ubaw do wieczora z niego
    A teraz pasuje sie brać za obiadek i sprzatanie...bo nikt za mnie tego nie zrobi :/
    Do później i nie klepcie tylu sron bo nie moge nadgonić za Wami !
    PS Natalia śliczne zdję cia <te z facebooka> i mam nadzieje że Beatka sie trzyma i wszystko dobrze !
    super Aniu że wszystko ok nerwy odkładaj na bok i główka do góry

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    a mi się wczoraj chciało śmiać, bo dzwoniła do mnie mama no ale nie mogłam odebrać telefonu bo coś robiłam ( i tak dwa razy było) no i za 3 razem do niej oddzwaniam a ona mówi "ja już myślałam że coś się dzieje' ja mówię że jeszcze nie rodzę że spokojnie, a ona mówi ' w razie coś to dzwoń ja przyjdę tak szybko jak będę umiała' co się z niej naśmiałam

Member Awatar Milena Gawlik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Hej wszystkim ! Co do tego pisania tu .. to fakt Jeden dzien mnie nie ma i ja nie wiem co sie dzieje ale dobrze ... przynajmniej zyje te forum Co u was ? I jak oczekiwanie na ten dzien ? Ja w Piatek do lekarza ide , sprawdzic jak jest nisko i kiedy moglby sie urodzic przed czasem Troszke zaczynam miec cykora .. A moj maz mi wcale nie pomaga bo wystarczy ze mam zaparcia to juz by mnie wywozil czasami to mysle zeby go wyslac gdzies

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Milena Gawlik Zobacz posta
    Hej wszystkim ! Co do tego pisania tu .. to fakt Jeden dzien mnie nie ma i ja nie wiem co sie dzieje ale dobrze ... przynajmniej zyje te forum Co u was ? I jak oczekiwanie na ten dzien ? Ja w Piatek do lekarza ide , sprawdzic jak jest nisko i kiedy moglby sie urodzic przed czasem Troszke zaczynam miec cykora .. A moj maz mi wcale nie pomaga bo wystarczy ze mam zaparcia to juz by mnie wywozil czasami to mysle zeby go wyslac gdzies
    się martwi biedny o Ciebie no

Member Awatar Milena Gawlik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    się martwi biedny o Ciebie no
    Ale mnie to jeszcze gorzej stresuje bo widze w jego oczach strach

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    zaczynam sie martwic o Beate....

Ania, super ze lekarz Cie uspokoil i wszystko wyjasnil, a ile wazy??

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Dzień Dobry
    Ale się dziewczynki rozpisałyście, prawie 30 stron do nadrobienia, od wczorajszego wieczora hehe
    Pisałyście o imieninach, u nas się je obchodzi, ale to głównie, ciotki, wujki w sensie Ci starsi co już nie chcą się wiekiem chwalić hehe młodzi obchodzą urodziny.
    Natalka zdjęcia piękne, śliczna z was rodzinka. Ja chce taką sesję, ale właśnie malutkiej zrobić.
    Mi brzuszek jeszcze nie opadł, ale podobno może opaść nawet w dniu porodu więc narazie się jeszcze nie stresuję :P
    Co do tego co któraś z was pisała, że lekarz niby przez przypadek wody przebił i dziewczyna pojechała rodzić. To nie chce mi się wierzyć że to był przypadek. Moja siostra oba porody miała tak "przyspieszone" przez lekarza, ale nie przez przypadek tylko po to żeby nie musiała się stresować jak ją skurczę złapią w ciągu dnia a do szpitala daleko, żeby poprostu zdążyła. Ale w takie przypadki to ja nie wierze, bo co to musiałby być za lekarz.
    Ania super że wszystko w porządku. Dobrze że to sprawdziliście, teraz już się przynajmniej nie będziecie stresować.
    A Beatka z tego co pisała to miała wczoraj chyba wyjść.

Dobra ja idę jakieś śniadanko wkońcu ogarnąć bo się mała dopomina hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    zaczynam sie martwic o Beate....

Ania, super ze lekarz Cie uspokoil i wszystko wyjasnil, a ile wazy??
    no własnie ciekawe co z nią...

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    super Aniu że wszystko ok nerwy odkładaj na bok i główka do góry
    No już sie troche uspok,oiłam ! pocieszyłam i myśle że wszystko sie jednak unormuje i bedzie dobrze ! bede to kontrolować bo mam dla kogo ! maleńka jest tego warta... jeszcze jej nie mam obok tylko w sobie a już ją kocham tak że cały świat bym za nią dała !

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Natalka zdjęcia cud miód! Piękna jesteście rodziną, zazdraszczam normalnie! I taaaaka ładna kobietka z Ciebie
    A o Beatę juz wczoraj rano pytałam.. no ciekawe co u niej. Może faktycznie się rozpakowała?
    Byłam rano na krwi i teraz tak mi się chce spać a szkoda mi dnia na drzemkę bo trochę zaplanowałam na dziś...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów