Strona 2475 z 10083
Pokaż wyniki od 24,741 do 24,750 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Dobra ide do tego sklepu bo sie skonczy znowu tak, ze do dupki pojde zahaczę o chinola jeszcze, a co zaraz wracam! nie balować beze mnie i nie zastukać miliona stron poprosze...
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    kurde, w sumie mam do ciebie 260km nie tak źle, moze sie kiedys do niej wybiore hahah przy okazji jakaś kawunia u natalki oczywiscie
    to jak się będziesz wybierała nad morze to zapraszam

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    kurde, w sumie mam do ciebie 260km nie tak źle, moze sie kiedys do niej wybiore hahah przy okazji jakaś kawunia u natalki oczywiscie
    hahahah, szalona... ale zapraszam , zapraszam.. nawet Was przenocuje i ten tego

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    hahahah, szalona... ale zapraszam , zapraszam.. nawet Was przenocuje i ten tego
    i ten tego... IDE
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    i ten tego... IDE
    ten tego brzmi obiecująco

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ten tego brzmi obiecująco
    no w sensie, ze obiadem ugoszcze, po okolicy oprowadze.. nooo... i takie tam :P

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    no w sensie, ze obiadem ugoszcze, po okolicy oprowadze.. nooo... i takie tam :P
    dobra to i ja wpadne

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    dobra to i ja wpadne
    rowniez zapraszam.. na gorze mam 5 pokoi to sie wszyscy pomiescimy

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cześć mamusie !
    Miałam sie wczoraj odezwać ale jak zaczełam nadrabiać forum bateria w lapku padła n o a oczywiście ze byłam padnieta nie chciało mi sie podłanczać przytuliłam sie do meza i ogladałam tv...

No wiec po wizycie u lekarza troche sie uspokoiłam a nawet uśmiałam... lekarz powiedział że dużo dzieci rodzi sie z takimi torbielami na nerce że to są przerosty w granicach normy i żeby sie tym absolutnie nie przejmować...gorzej by było jakby nerki nie pracowały a tak nie jest bo ilość wód płodowych jest prawidłowa i wogóle więc najlepiej sprawdzić to jak sie urodzi wspomnieć na noworodkach żeby nefrolog to skonsultował . a na koniec mówi że zrobi nam zdjęcie a mąż " a bo ostatnio nam sie nie chciała pokazać wiec fajnie by było" a lekarz w śmiech i że on takiego zdjecia juz nie zrobi bo nie da rady bo jest główką w dół w miednicy i nie widać a zrobił zdjecie ciapuszki hehe oj miałam ubaw do wieczora z niego
    A teraz pasuje sie brać za obiadek i sprzatanie...bo nikt za mnie tego nie zrobi :/
    Do później i nie klepcie tylu sron bo nie moge nadgonić za Wami !
    PS Natalia śliczne zdję cia <te z facebooka> i mam nadzieje że Beatka sie trzyma i wszystko dobrze !

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Witam och ciązko Was nadrobić
    Ja dzisiaj małam ciężki poranek bo w końcu po chorobie stwierdziłam że zawioze małego do przedszkola a tu samochód nie chce zapalić w garażu wiec pobudka teściu coś tam poszturał wymienił akumulator i pojechałam ale chcę znów zapalić żeby wrócić do domku a tu to samo akurat jeden samochód w domu bo mój drugim do pracy pojechał ja tępa na te tematy 4 km do domu ( ja chora jeszcze trochę a i chodzić też się nie nadaję ) zakupy zrobić przy okazji jak jestem w mieście na szczęście warsztat samochodowy jest niedaleko przedszkola poszłam tam i z kierownikiem podjechaliśmy coś tam poszturał i zapalił udało sie wróciłam do domku teraz tesciu coś tam poprawia żeby sytuacja się już nie powtórzyła bo już się o mnie martwili gdzie ja tyle jestem i nie dzwonie jak coś

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów