Strona 2474 z 10050
Pokaż wyniki od 24,731 do 24,740 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Ciasteczka francuskie wyszły pyszne. Zjadłam 3 A teraz idę coś porobić, czas leci

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Ciasteczka francuskie wyszły pyszne. Zjadłam 3 A teraz idę coś porobić, czas leci
    Udusze cie, jestem bardzo zachciewna w tej ciąży!!!!

Witam się, ja dzisiaj pospałam do 10 wstalam na siku tylko o 3 jak amant wrócił, no i teraz sie ogarnelam na szybciora, opędzlowałam mandarynke i ide do tej biedry. Musze sobie tylko napisac liste zakupów, no i co na obiadekkkkkk
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

O mnie
    Natalka jak teraz patrze na tą sesje, tam gdzie chodzisz, to ceny nie są malutkie o.o u mnie jakoś mniej.. a może ta pani co robi te zdjęcia tutaj też nie przerabia tak pięknie to dlatego na pewno bo ty to masz rewelacja.. chociaż te mi sie też podobaja hehe
    tutaj robi takie bardziej proste/oklepane może Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10624694_726253804096316_1382315199066160023_n.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	44.5 KB
ID:	92491 Chrześniak mojego lubego na przykład hehe

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez violaa Zobacz posta
    Tutaj zaczynałam swoją przygodę ze styczniówkami 2016, potem przeniosło się to na fejsa. Czy Ty jesteś Agnieszka? bo tak ma na imię administratorka mojej byłej już grupy.
    nie.. mam na imie Natalia i jestem administratorka naszej fejsbukowej grupy..

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    Lepiej miec zgrabne i mniejsze a nie takie doje jak ja po 7 miesiacach karmienia- male ale naciagniete bo tak urosly jak karmilam ze skora sie naciagla. Wlaśnie- macie jakies sposoby jak zadbac o biust podczas karmienia aby potem nie wisial,jak skarpetki?
    hartowanie czyli na zmiane ciepła zimna woda ja miałam bomby po pierwszej ciązy i skurczyły się potem ładnie

Junior Member
    violaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    nie.. mam na imie Natalia i jestem administratorka naszej fejsbukowej grupy..
    A jak się nazywa grupa? Styczniowe mamy 2016 (grupa zamknięta)? i jest to grupa zamknięta? Ciekawa jestem co się stało z moją grupa Mamy na styczeń 2016 (grupa tajna). A czy ta Twoja grupa nie powstała z podziału? Pytam z ciekawości

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Natalka jak teraz patrze na tą sesje, tam gdzie chodzisz, to ceny nie są malutkie o.o u mnie jakoś mniej.. a może ta pani co robi te zdjęcia tutaj też nie przerabia tak pięknie to dlatego na pewno bo ty to masz rewelacja.. chociaż te mi sie też podobaja hehe
    tutaj robi takie bardziej proste/oklepane może Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10624694_726253804096316_1382315199066160023_n.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	44.5 KB
ID:	92491 Chrześniak mojego lubego na przykład hehe
    ale cudny marynarz hehehe sliczny jest... jejku jak mi sie synek marzy
    no ceny sa jakie sa, ale tyle pracy ile Ona wklada w taka sesje to i tak powinny byc drozsze.. tymbardziej ze kupe kasy inwestuje w te wszystkie sceny, dodatki itd.. teraz tez mamy juz rabaty z racji stalego klienta :P
    i jak corka ma urodziny dla kolezanek to tez ja prosimy o reportaz zdjeciowy z takiego dnia, na komunie i chrzciny tez juz mamy termin zaklepany

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    A jak się nazywa grupa? Styczniowe mamy 2016 (grupa zamknięta)? i jest to grupa zamknięta? Ciekawa jestem co się stało z moją grupa Mamy na styczeń 2016 (grupa tajna). A czy ta Twoja grupa nie powstała z podziału? Pytam z ciekawości
    nieee, natalka zrobila specjalnie grupe zamkniętą, żeby dać tam naszą liste, bo tutaj byla już za długa na posta lista z imionami w ogole takie nasze tajne dane o hehe żeby sie nikt nie mylił, wiedziec na kiedy kto ma termin etc i to jestesmy tylko my z forum tego tam ;p

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    nie nie było żadnego podziału my tu jestesmy od początku i Natalka załozyła grupę na fejsie dla tych które chciały, ale i tak udzielamy się tutaj

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    ale cudny marynarz hehehe sliczny jest... jejku jak mi sie synek marzy
    no ceny sa jakie sa, ale tyle pracy ile Ona wklada w taka sesje to i tak powinny byc drozsze.. tymbardziej ze kupe kasy inwestuje w te wszystkie sceny, dodatki itd.. teraz tez mamy juz rabaty z racji stalego klienta :P
    i jak corka ma urodziny dla kolezanek to tez ja prosimy o reportaz zdjeciowy z takiego dnia, na komunie i chrzciny tez juz mamy termin zaklepany
    kurde, w sumie mam do ciebie 260km nie tak źle, moze sie kiedys do niej wybiore hahah przy okazji jakaś kawunia u natalki oczywiscie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów