Strona 2473 z 10062
Pokaż wyniki od 24,721 do 24,730 z 100611

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Madzia
    tak czytam i przeczytalan od Dzidziusia i sie zastanawiam jakiego dzidziusia hahha
    hahah no tak

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez violaa Zobacz posta
    Dziewczyny pisze tu pierwszego posta od hohoho
    czytam Was przez telefon zawsze z rana od może dwóch tygodni.
    A dziś jak zobaczyłam tego ślicznego maluszka Miłoszka to aż łezka w oku zakręciła. Gratuluję i zazdroszczę
    Byłam zapisana na forum facebookowym ale nie wiem czemu z dnia na dzień przestałam do niego należeć i mimo wiadomości prywatnej do administratora i jakiejś jeszcze jednej dziewczyny odpowiedzi nie dostałam czemu tak się stało. A przecież teraz właśnie najpiękniejszy i najdłużej wyczekiwany okres przez nas
    Tylko tyle chciałam napisać i powiedzieć że miło mi że mogę tu zaglądać! miłego dnia
    nie mam zadnej wiadomosci na fb... moze pomylilas grupe fejsbukowa?? bo ja nikogo z osob, ktore byly dodane nie usuwałam..

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    ja zjadłam śledzia w śmietanie
    a teraz czekam bo w piekarniku robią się ciasteczka francuskie z jabłkami zobaczymy co wyjdzie. mam tyle jabłek od dziadziusia z sadu, że już nie wiem co z nim robić ;p a szarlotki 10 dzień pod rząd nie chce nam się jeść...
    osz... wlasnie mi przypomnialas ze mam cala skrzynke jablek, z ktora cos musze zrobic.. mama ma suszarke do owocow to chyba na czipsy przerobie czesc, troche kompotu i pewnie do sloikow na szarlotke zimowa bedzie jak znalazl.. tylko nie chce mi sie tego robic :/

Iza, ja zjadlam tosty na sniadanie i standardowo polowe ogorka szklarniowego

Junior Member
    violaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-11 zobacz kalendarz
    Z tego co wiem Natka dodaje na fejsie te ktore udzielaja sie tutaj, bo duzo osob chce tylko dolaczyc i nic wiecej zapraszamy tutaj, zawsze cos sie tu dzieje hihi. A jak u Ciebie?
    Dzięki ja należałam już do grupy na fb, usunęły mnie dziewczyny, troszkę bym im powiedziała od serca ale nawet nie potrafiły odpisać - taka odwaga. Najpierw byłam zła, potem się śmiałam, potem mój mąż powiedział że baby to są chuje :P i olałam już sprawę choć uważam że jest to nie w porządku. Ja mam termin na 5 stycznia, mam mieć cesarskie cięcie ze względu na ściśniętą miednice, może jutro sie dowiem czy przed czy po świętach Malutka Zosia będzie na świecie
    mamy nosidełko, nie mamy wózka i strasznie ciężko nam się zdecydować na jakikolwiek ze względu na to że mieszkam na 3 piętrze w bloku bez windy.
    No i dylemat piżamowy mam, ile ich wziąć, bo funkiel nówki mam dwie i nie wiem czy to ie za mało?

Junior Member
    violaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    nie mam zadnej wiadomosci na fb... moze pomylilas grupe fejsbukowa?? bo ja nikogo z osob, ktore byly dodane nie usuwałam..
    Tutaj zaczynałam swoją przygodę ze styczniówkami 2016, potem przeniosło się to na fejsa. Czy Ty jesteś Agnieszka? bo tak ma na imię administratorka mojej byłej już grupy.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Tutaj zaczynałam swoją przygodę ze styczniówkami 2016, potem przeniosło się to na fejsa. Czy Ty jesteś Agnieszka? bo tak ma na imię administratorka mojej byłej już grupy.
    to pomyliłaś grupy bo to Natalka jest

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Dzięki ja należałam już do grupy na fb, usunęły mnie dziewczyny, troszkę bym im powiedziała od serca ale nawet nie potrafiły odpisać - taka odwaga. Najpierw byłam zła, potem się śmiałam, potem mój mąż powiedział że baby to są chuje :P i olałam już sprawę choć uważam że jest to nie w porządku. Ja mam termin na 5 stycznia, mam mieć cesarskie cięcie ze względu na ściśniętą miednice, może jutro sie dowiem czy przed czy po świętach Malutka Zosia będzie na świecie
    mamy nosidełko, nie mamy wózka i strasznie ciężko nam się zdecydować na jakikolwiek ze względu na to że mieszkam na 3 piętrze w bloku bez windy.
    No i dylemat piżamowy mam, ile ich wziąć, bo funkiel nówki mam dwie i nie wiem czy to ie za mało?
    starczą spokojnie ile Zosieńka waży ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    violaa

O mnie
    starczą spokojnie ile Zosieńka waży ?
    Jutro będę mieć najświeższe informacje, a stan na dwa tygodnie temu to 2800. Ponoć to dość dużo Jak na moją drobną przed ciążą posturę Ale ja od początku ciąży i cukrzyca i hashimoto i potem ta ściśnięta miednica Ale trzymamy się z Zosią!

Junior Member
    violaa

O mnie
    to pomyliłaś grupy bo to Natalka jest

Ja należałam do grupy "mamy na styczeń 2016". Był tam jakiś dym, grupy się podzieliły, powstała druga grupa, ja zostałam w pierwszej. Ale w tym momencie to jestem już skołowana Nie ważne
    Chce tylko zobaczyć te Nasze styczniowe maleństwa bo to daje tyle radości i siły

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Ja należałam do grupy "mamy na styczeń 2016". Był tam jakiś dym, grupy się podzieliły, powstała druga grupa, ja zostałam w pierwszej. Ale w tym momencie to jestem już skołowana Nie ważne
    Chce tylko zobaczyć te Nasze styczniowe maleństwa bo to daje tyle radości i siły
    O kurcze, dym? Jak można się pokłócić na forum dot. macierzyństwa i dzieciaczków O_o Aż wierzyć się nie chce.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów