Strona 2472 z 10092
Pokaż wyniki od 24,711 do 24,720 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Witam z rana☺ o 4 córka zrobiła mi pobudka i do 6 nici ze spania. Mam nadzieję, że przetrwam ten dzień. Podobnie jak większość z Was już niemal wszystko mnie męczy, nawet leżenie a mam tyle chęci do zrobienia czegoś w domu, ale teraz to nie ja rządze własnym ciałem.
    Co do opadania brzucha w pierwszej ciąży w ogóle mi nie opadł. Generalnie nic nie zapowiadało porodu. Wszystko wydarzyło się jednej nocy, tzn odpadł mi czop (glut zabarwione krwia, wody mi nie odeszły-dopiero na porodówce podczas masażu szyjki położna przebiła. Swoją drogą mogę potwierdzić, że masaż faktycznie jest bardzo bolesny. Do dziś go pamiętam.

Życzę wszystkim miłego dnia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Nie mialam czasu tu wczoraj zajrzec, a stron napykane ze hoho

Tosienka Tobie chodzilo o masaz krocza?

Verka piekny gest z tym wplacaniem pieniędzy

Natka Zakochalam się w zdjeciach! Pamiatka na cale zycie. Dobrze ze jest ten link, to latwo mozna do nich wrocic. Ja tez niedługo wybieram sie na sesje, szkoda ze nie taka klimatyczna. Mam nadzieje ze jakos wyjda, bo ja mam niska samoocene i stresuje sie przed aparatem.
    ja tez jestem bardzo krytyczna i tez sie stresuje, ale kurcze z drugiej strony trzeba pomyslec, ze te zdjecia sa dla nas samych, nikt ich nie ocenia, na wystawe publiczna nie ida itd.. ja sie z Pania Fotograf juz zaprzyznilam bo to chyba juz z 10 sesja u Niej, ale i tak zawsze stres przed jest no a czlowiek samemu sobie takich zdjec nie zrobi.. zreszta my zgubilismy gdzies aparat.. kupilismy porzadna lustrzanke na raty, splacilismy pozyczke i aparat wsiaklo.. wiec teraz mamy aparat w tel, a wiadomo, ze zdjecia z tel to zdjecia z tel hehhe..

tak w ogole to dzien dobry
    zauwazylam ze spie coraz lepiej, co mnie niezmiernie cieszy

cos nie moge ogarnac tematu prezentow w tym roku... skladam jeszcze zamowienia przez allegro bo jednak ceny u mnie w miescie w sklepie a z internetu to roznica 30- 40 % jesli chodzi o zabawki !! takze sporo mozna "zaoszczedzic" przy tym wydawaniu :P

jade dzis z mamusia po materialy to bede mogla przetestowac maszyne do szycia.. jupi

no widze, ze dziewczyny w koncu sie doczekaja poscieli heheh ja kupilam teraz jedna z ferretti princes.. jakosc jest rewelacyjna i mi sie zawsze te posciele sprawdzaly, a reszte poszew mam po corkach, nawet dwa komplety takiej poscieli co sami z mezem mamy. kupilam 2 komplety- jeden na nasza posciel a z 2 kompletu uszylam dwa zestawy do lozeczka malej.. tym sposobem w sypialni nam sie posciele nie gryza

co do sesji noworodkowej to tez sie szykujemy na taka i faktycznie najlepszy okres na zdjecia to do 14 dni zycia dziecka..

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    whats tak tak podpytaj czy mozesz wzucic, uwielbiam ogladac takie zdjecia.
    betty czemu mialyby zle wyjsc, bedzie dobrze, napewno fotograf tez bedzie mial stresa, czy tobie sie spodobają pieknie wyjdzie na pewno.

Mnie tez nic nie wychodzilo, zaden czop przy pierwszym porodzie.
    A ten masaz szyjki popytalam, czekam jeszcze na odpowiedz innego ginekologa mam takiego zaprzyjaznionego czy aby nie za szybko mi zaproponowal moj ginekolog, a i fakt mam stracha, wszyscy pisza i mowia ze boli, malo kto mowi ze jest to bezbolesne, czasciej slysze ze nie przyjemne, tyle ze niby porod krotszy bo startujesz z wiekszym rozwarciem, ot taki plus, chyba dam sobie spokoj, ale dzieki temu ze lekarz mysli, ze sie godze na ten masaz, mam wizyte ustawioną szybciej,a godzic sie przeciez nie musze przynajmniej maluszka sobie poogladam przed świętami

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Co jemy na sniadanie? Jakies pomysly?

Junior Member
    violaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-11 zobacz kalendarz
    Dziewczyny pisze tu pierwszego posta od hohoho
    czytam Was przez telefon zawsze z rana od może dwóch tygodni.
    A dziś jak zobaczyłam tego ślicznego maluszka Miłoszka to aż łezka w oku zakręciła. Gratuluję i zazdroszczę
    Byłam zapisana na forum facebookowym ale nie wiem czemu z dnia na dzień przestałam do niego należeć i mimo wiadomości prywatnej do administratora i jakiejś jeszcze jednej dziewczyny odpowiedzi nie dostałam czemu tak się stało. A przecież teraz właśnie najpiękniejszy i najdłużej wyczekiwany okres przez nas
    Tylko tyle chciałam napisać i powiedzieć że miło mi że mogę tu zaglądać! miłego dnia

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez violaa Zobacz posta
    Dziewczyny pisze tu pierwszego posta od hohoho

czytam Was przez telefon zawsze z rana od może dwóch tygodni.
    A dziś jak zobaczyłam tego ślicznego maluszka Miłoszka to aż łezka w oku zakręciła. Gratuluję i zazdroszczę
    Byłam zapisana na forum facebookowym ale nie wiem czemu z dnia na dzień przestałam do niego należeć i mimo wiadomości prywatnej do administratora i jakiejś jeszcze jednej dziewczyny odpowiedzi nie dostałam czemu tak się stało. A przecież teraz właśnie najpiękniejszy i najdłużej wyczekiwany okres przez nas
    Tylko tyle chciałam napisać i powiedzieć że miło mi że mogę tu zaglądać! miłego dnia
    Z tego co wiem Natka dodaje na fejsie te ktore udzielaja sie tutaj, bo duzo osob chce tylko dolaczyc i nic wiecej zapraszamy tutaj, zawsze cos sie tu dzieje hihi. A jak u Ciebie?

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Co jemy na sniadanie? Jakies pomysly?
    ja zjadłam śledzia w śmietanie
    a teraz czekam bo w piekarniku robią się ciasteczka francuskie z jabłkami zobaczymy co wyjdzie. mam tyle jabłek od dziadziusia z sadu, że już nie wiem co z nim robić ;p a szarlotki 10 dzień pod rząd nie chce nam się jeść...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    ja zjadłam śledzia w śmietanie

a teraz czekam bo w piekarniku robią się ciasteczka francuskie z jabłkami zobaczymy co wyjdzie. mam tyle jabłek od dziadziusia z sadu, że już nie wiem co z nim robić ;p a szarlotki 10 dzień pod rząd nie chce nam się jeść...
    Kompot szarlotke mozesz podeslac

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Madzia
    tak czytam i przeczytalan od Dzidziusia i sie zastanawiam jakiego dzidziusia hahha

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Kompot szarlotke mozedz podeslac
    Kompocik też już zrobiłam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów