Strona 2451 z 10050
Pokaż wyniki od 24,501 do 24,510 z 100498

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    NOOOSZ KURRRRRRDEEEEEEEE.... !!!!!!!! Dopiero co Natalii mała popisala komplet a ja sobie teraz sama zrobiłam kreche długopisem na fotelu!!!!!!!! jajebieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeee
    Nie chcialo się wstać po karteczke ;-)?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Wiecie co ale to jest na prawde zlosliwosc rzeczy martwych bo kurdemole od nowości mam na nim taką narzute a akurat te pol h tego sciagnelam bo siedze na podlodze na niej i mam laptopa na tym fotelu bo i polozylam zeszyt i przepisywalam co musze spakować no jebdupciul majtłam kreche..
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Byłam dzisiaj i powiedział że faktycznie trzeba usuwać osad z ząbków bo potem może się pogorszyć, ale najpierw muszę pobrać jej krew i sprawdzić czy nadaje się na narkoze czy inne narządy są wydolne. Żeby pobrać jej krew piesek ma być na czczo 8 h więc dopiero w piątek mogę jechać z nią na badanie krwi bo jutro on jest od 12:00 a tak to bym jej nie dawała rano jeść. No i jak będzie miał wyniki krwi to do mnie zadzwoni i się umówimy na zabieg usuwania. Powiedział, że w razie jakby jej powypadaly zeby to piesek i tak sobie poradzi a tak to ten stan zapalny może się pogarszac i piesek bardziej cierpi.
    Gorzej jak powie, że się nie nadaje na narkoze to wtedy nie wiem jak oni to robią.
    Ile ma lat?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    NOOOSZ KURRRRRRDEEEEEEEE.... !!!!!!!! Dopiero co Natalii mała popisala komplet a ja sobie teraz sama zrobiłam kreche długopisem na fotelu!!!!!!!! jajebieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeee
    Bedzie kara!

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ile ma lat?
    5

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Byłam dzisiaj i powiedział że faktycznie trzeba usuwać osad z ząbków bo potem może się pogorszyć, ale najpierw muszę pobrać jej krew i sprawdzić czy nadaje się na narkoze czy inne narządy są wydolne. Żeby pobrać jej krew piesek ma być na czczo 8 h więc dopiero w piątek mogę jechać z nią na badanie krwi bo jutro on jest od 12:00 a tak to bym jej nie dawała rano jeść. No i jak będzie miał wyniki krwi to do mnie zadzwoni i się umówimy na zabieg usuwania. Powiedział, że w razie jakby jej powypadaly zeby to piesek i tak sobie poradzi a tak to ten stan zapalny może się pogarszac i piesek bardziej cierpi.
    Gorzej jak powie, że się nie nadaje na narkoze to wtedy nie wiem jak oni to robią.
    Sie nie martw moja miala 8 lat i fatalne wyniki a operowac musieli bo by jej macica pekla i obidzila sie takze spokojnie....

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    5
    E to mlodkai zobacz jak jej zeby szybko poszly...no male piesy tak maja ze im sie czesciej i szybciej robi...ale moja nawet be tych brakujacych zebow sobie radzi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Mi tez zostal od dzisiaj rowny miesiac, takze bedziemy wspierac sie razem hehe
    Kobietki ja juz po wizycie. Maly rosnie, przybiera prawidlowo, wazy 2684g, czyli jest takim sredniaczkiem wod jest odpowiednia ilosc, przeplywy i tetno idealne powiedzial nam dzisiaj, ze jesli chcemy zeby szybciej sie maly urodzil to za tydzien mozemy zaczac sie deserkowac jak najczeciej bo to moze pomoc zostaly mi jeszcze 2 wizyty i jak nie urodze w terminie to do szpitala mam sie wstawic najpozniej 15 stycznia.
    Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze jednak jest wszystko dobrze i ze maly jednak rosnie. A tyle stresu niepotrzebnie bylo...
    super że z Dzidziusiem wszystko ok no i dobrze, że masz taką opiekę brawa dla faceta

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    no i tak sie tym wkurzyłam, że chusteczką nawilżaną z dady tak szorowałam, że dopiero jak sie przyjze to coś widze
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    ej nudzi mi się no ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów