Strona 245 z 10063
Pokaż wyniki od 2,441 do 2,450 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Czesc Kochane :-) ja juz w pracy zjadlam lekkie sniadanko wypilam herbatke i musze wytrzymac jakos ten dzien :-) co u Was? Jakie plany na dzis?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    veronika, strasznie mi szkoda tego Dzieciaczka, ale rzeczywiście, może lepiej się nie wtrącaj, skoro żadnej pomocy nie chcą. tylko się denerwujesz, a oni i tak "wiedzą swoje". prędzej czy później pożałują swojej decyzji. ich obawy o to, że zabierzecie im dzieci wydają mi się absurdalne, już prędzej opieka to zrobi, chyba że w stanach inaczej to wygląda? nie da się pomóc komuś na siłę. choć może powiedzieli to w nerwach, w strachu przed zaistniałą sytuacją? może wszystko muszą na spokojnie przemyśleć? rozważyć wszystkie za i przeciw? może jeszcze pójdą po rozum do głowy?

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Czesc Kochane :-) ja juz w pracy zjadlam lekkie sniadanko wypilam herbatke i musze wytrzymac jakos ten dzien :-) co u Was? Jakie plany na dzis?
    u mnie w nocy przeszła burza. waliło piorunami gdzieś bardzo blisko, aż się bałam. ale teraz tylko 20 stopni na dworze jest i wreszcie jest czym oddychać. ciekawe tylko jak długo...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    u mnie w nocy przeszła burza. waliło piorunami gdzieś bardzo blisko, aż się bałam. ale teraz tylko 20 stopni na dworze jest i wreszcie jest czym oddychać. ciekawe tylko jak długo...
    Wlasnie slucham w radiu ze drzewa polamane itp szok.. U mnie tez chyba z 18 stopni tylko ale powietrze cudowne.. Takze nie musza wracac te upaly :-)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    veronika, z tego co piszesz oni naprawdę mają poprzewracane w głowie. Taka pomoc od Was to skarb! Musisz się odciąć, teraz najważniejsze zdrowie Twoje i maluszka.

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Co do zakupów, trochę nas czeka. Niestety jestem pierwsza, w najbliższej rodzinie, która spodziewa się dziecka, wiec nic nie dostane w spadku i wszystko musimy sami zakupić. Mam ochotę już teraz połazić po sklepach, ale trochę za wcześnie

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Na początek warto dla siebie kupić poduszkę, kojec do spania motherhood. Śpi się super, potem przydaje się do karmienia, do zabawy z dzieckiem. Sporo kosztuje, ale można kupić używany, bo mimo czasu nie zabija się wypełnienie. Ja sama pralam go i nic mu nie jest :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez somila Zobacz posta
    Na początek warto dla siebie kupić poduszkę, kojec do spania motherhood. Śpi się super, potem przydaje się do karmienia, do zabawy z dzieckiem. Sporo kosztuje, ale można kupić używany, bo mimo czasu nie zabija się wypełnienie. Ja sama pralam go i nic mu nie jest :-)
    Właśnie moja poducha ciążowa - jesli to o to chodzi - już czeka Póki śpię na brzuchu to jeszcze daje rade bez. Gorzej będziemy miały pózniej

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Ja praktycznie będę mieć wszystko od siostry po chrześnicy, bo już dzieci mieć nie będą także tylko podstawowe rzeczy kupię i na pewno wózek, ten siostry był niewypałem - później żałowała, że taki kupiła, a jestem wysoką osobą i mój mąż również i wózek musimy dostosować do siebie

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Przed pierwszą ciąża całe życie spalam a przynajmniej zasypialam na brzuchu, teraz tylko potrafię zasnąć na lewym boku ;-) póki co nie chce przypominać sobie ostatniego trymestru, szczególnie jak Mały majstruje przy pęcherzu albo jak ok 4 w nocy ma czkawke i czekasz aż przejdzie :-D ech ale już niedługo najlepszy czas drugi trymestr :-D
    Nasz pierwszy wózek x-lander tez Nam nie przypadł do gustu, a ze Kuba nie lubił gondoli
    To od kwietnia jeździł w foteliku, a od maja kupiłam spacerówke bebetto nico i tak w niej na poduszce sobie smigal :-) bebetto chwalimy :-)
    Ostatnio edytowane przez somila ; 08-07-15 o 10:31

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów