Strona 2449 z 10065
Pokaż wyniki od 24,481 do 24,490 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Hej Mamusie
    Ja już w domciu, kawka w pracy zaliczona. Mieliśmy już gości i właśnie złożyliśmy kosz Załącznik 92463Załącznik 92464
    A jutro zabieramy się za łóżeczko
    Pati śliczne to Wasze łóżeczko ja też bym sama swoje złożyła, ale nie chcę ryzykować, że się jeszcze poobijam tym młotkiem, więc poczekam jak jutro mój znajdzie czas A wiesz co, z tą pościelą dostałam maila, że status zamówienia zmienił się na zrealizowane - więc chyba dopiero dali kurierowi do wysyłki. Jutro zadzwonię i dopytam, bo coś dziwnie, że tak długo :/
    Veronica jesteś niesamowita! fajnie, że tak bezinteresownie pomagasz, to się ceni
    Daria papierosów nie kupowałam w ciąży nikomu, ale alkohol no to wiadomo miewamy też gości mimo, że my nie pijemy mocnych trunków, a czasami to piwko też w koszyku się znalazło i mimo, że z Mężem byłam to kasjerki dziwnie patrzyły kiedyś też wybierałam sama likier na wieczór dla koleżanek więc pewnie niejedna osoba pomyślała, "co za matka"

Ja pod prysznic mam zwykłe plażowe japonki, a po szpitalu kapciochy, bo w mokrych to nie dość, że można koziołka wywinąć, to po co robić dodatkową robotę paniom sprzątającym.
    fajny ten kosz

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ja to juz mam z 9 a sobą oczywiście pustym wózkiem po mieszkaniu haha
    lalkę wsadź :

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Hej Mamusie
    Ja już w domciu, kawka w pracy zaliczona. Mieliśmy już gości i właśnie złożyliśmy kosz Załącznik 92463Załącznik 92464
    A jutro zabieramy się za łóżeczko
    Pati śliczne to Wasze łóżeczko ja też bym sama swoje złożyła, ale nie chcę ryzykować, że się jeszcze poobijam tym młotkiem, więc poczekam jak jutro mój znajdzie czas A wiesz co, z tą pościelą dostałam maila, że status zamówienia zmienił się na zrealizowane - więc chyba dopiero dali kurierowi do wysyłki. Jutro zadzwonię i dopytam, bo coś dziwnie, że tak długo :/
    Veronica jesteś niesamowita! fajnie, że tak bezinteresownie pomagasz, to się ceni
    Daria papierosów nie kupowałam w ciąży nikomu, ale alkohol no to wiadomo miewamy też gości mimo, że my nie pijemy mocnych trunków, a czasami to piwko też w koszyku się znalazło i mimo, że z Mężem byłam to kasjerki dziwnie patrzyły kiedyś też wybierałam sama likier na wieczór dla koleżanek więc pewnie niejedna osoba pomyślała, "co za matka"

Ja pod prysznic mam zwykłe plażowe japonki, a po szpitalu kapciochy, bo w mokrych to nie dość, że można koziołka wywinąć, to po co robić dodatkową robotę paniom sprzątającym.
    ooo wlasnie sprawdzilam maila i napisali, ze zamowienie w trakcie realizacji ;p jedno dobre
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    To potem pochwalicie się złożonym lozeczkiem i nowymi pościelami :-)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    hmm tak sobie teraz myśle.. że jakby pepco wprowadzilo zakupy internetowe to by byli najlepiej zarabiajacym sklepem w polsce
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    hmm tak sobie teraz myśle.. że jakby pepco wprowadzilo zakupy internetowe to by byli najlepiej zarabiajacym sklepem w polsce
    Oj tak :-D

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    lubie ten sklep, wszystko tam się znajdzie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Kaktusowo;2769678]to na co czekasz?! ( miałam chyba nakopać do dupki ) powiem ci, ze wybierz sie do jakiegos sklepu z wózkami po prostu i wybierzesz bo ja widzisz jechałam po dany, a wróciłam z kompletnie innym patka pytalas o stanik ja kupilam do szpitala takie cos
    http://allegro.pl/stanik-bezszwowy-b...915937441.html. mi sie sprawdzil bardzo wygodny i szybko mozna wyjac cycka, polecam rowniez na noc bo nic nie uciska. A później kupie jakis ladniejszy jak poznam rozmiar cycow przy karmieniu bo przy pierwszym dziecku zrobily sie mega bomby:-D w zyciu bym nie przypuszczala ze moga tak urosnac

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Ciekawe, czy urodzimy równo tego 8 na forum bedziemy pisać na zmiane PRZYYYYYYJ IZAAAAAAAAAA hahah
    Mi tez zostal od dzisiaj rowny miesiac, takze bedziemy wspierac sie razem hehe
    Kobietki ja juz po wizycie. Maly rosnie, przybiera prawidlowo, wazy 2684g, czyli jest takim sredniaczkiem wod jest odpowiednia ilosc, przeplywy i tetno idealne powiedzial nam dzisiaj, ze jesli chcemy zeby szybciej sie maly urodzil to za tydzien mozemy zaczac sie deserkowac jak najczeciej bo to moze pomoc zostaly mi jeszcze 2 wizyty i jak nie urodze w terminie to do szpitala mam sie wstawic najpozniej 15 stycznia.
    Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze jednak jest wszystko dobrze i ze maly jednak rosnie. A tyle stresu niepotrzebnie bylo...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Mi tez zostal od dzisiaj rowny miesiac, takze bedziemy wspierac sie razem hehe
    Kobietki ja juz po wizycie. Maly rosnie, przybiera prawidlowo, wazy 2684g, czyli jest takim sredniaczkiem wod jest odpowiednia ilosc, przeplywy i tetno idealne powiedzial nam dzisiaj, ze jesli chcemy zeby szybciej sie maly urodzil to za tydzien mozemy zaczac sie deserkowac jak najczeciej bo to moze pomoc zostaly mi jeszcze 2 wizyty i jak nie urodze w terminie to do szpitala mam sie wstawic najpozniej 15 stycznia.
    Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze jednak jest wszystko dobrze i ze maly jednak rosnie. A tyle stresu niepotrzebnie bylo...
    super że z małym ok 2 wizyty jeszcze? ja to mam 21 grudnia ostatnią

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów