Strona 2439 z 10065
Pokaż wyniki od 24,381 do 24,390 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dziwie sie, ze lekarz powiedzial Ci o pepowinie.. W wiekszosci przypadkow dziecko jest owiniete a taka informacja wprowadza tylko niepokoj u matki. Moja dwojka dzieci urodzila sie z pepowina wokol szyji, najmlodsza miala dwukrotnie owinieta szyjke. Po wyjsciu glowki polozna od razu odwija i nic zlego sie nie dzieje.. Oczywiscie czasami sa wyjatkowe sytuacje ale sa sporadyczne i na ogol nie jest to wskazaniem do cesarskiego ciecia.. Ja sie nawet lekarza nie pytam, zreszta moj by mi nie powiedzial.. Na usg widac czy pepowina jest na tyle dluga aby dziecko mimo owiniecia moglo przyjsc na swiat droga naturalna.. Niczym sie nie przejmuj.. Wszystko bedzie ok
    Nie potrzebnie go zagadalam w tej kwestii bo jak zobaczył moje oczy to powiedział ze mógł trzymać język za zębami.
    Normalnie cię kocham za to co napisałaś. Nie wiecie jaki mam niepokój, boje się żebym tylko filmów ze stresu nie zaczęła kręcić

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    dziewczyny a mocz oddajemy po ilu
    godzinach przespania pisałyście ? jakbym szła w nocy siku to do porannego oddawania moczu ile musi być odstępu czasowego ?
    A twgo to nie wiem ja zawsze biore ten pierwszy mocz co wstaje rano czyli np z 6 rano

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    Nie
    potrzebnie go zagadalam w tej kwestii bo jak zobaczył moje oczy to powiedział ze mógł trzymać język za zębami.
    Normalnie cię kocham za to co napisałaś. Nie wiecie jaki mam niepokój, boje się żebym tylko filmów ze stresu nie zaczęła kręcić
    Bez stresow Kochana

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Wgl u mnie dzis rowny miesiac do terminu
    eja u mnie też
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Chociaz ja dzisiaj do fryzjera wieczorem jade
    ale kolo 21 bede czyli u Ciebie bedzie swit i moze z tesknoty za mezem spac nie bedziesz mogla to bede do dyspozycji
    Dopiero o 21 wrocisz od fryzjera?? o matko. Odzywiasz kolor tylko? czy cos jeszcze?

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Daria minimum 4h, idealnie 6h, ale to drugie to raczej mało realne dla nas. Po 4 h już wychodzą ładne i wiarygodne wyniki.

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    A twgo to nie wiem ja zawsze biore ten pierwszy mocz co wstaje rano czyli np z 6 rano
    Ja też tak zawsze robię ale wiem, że ktoś tu kiedyś pisał że ileś tam godzin musi być od wcześniejszych siusikow i wyczytałam, że najlepiej w ciągu 2h dostarczyć do laboratorium.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    W ogóle łóżeczko oczywiście nie złożone byliśmy u teściowej na kawie, znaczy ja bylam a mój pojechał na kebaba bo stwierdził, że nie chce mu sie czekać na obiad.. no co za dziad to se myśle pieprze to, nie robie dzisiaj więc bo z nim sie czasami nie da dogadać, raz chciałby już obiad o 12 a raz przed samą pracą czyli przed 17 i weź sie tu z głupkiem dogadaj hmmmm myślicie, że dam rade sama je złożyć? no tak mnie świerzbi żeby się za nie zabrać
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    eja u mnie też
    Jak to zlecialo

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Daria minimum 4h, idealnie 6h, ale to drugie to raczej mało realne dla nas. Po 4 h już wychodzą ładne i wiarygodne wyniki.
    Oo dziękuję :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów