Strona 2435 z 10058
Pokaż wyniki od 24,341 do 24,350 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Z tego wszystkiego zasnęłam, bo byłam słaba jak klops, aż mnie dzidzia obudziła czkawicą hehehe ale jakoś czuję się dziwnie, już nigdy nic nie będę czytać, nie wiem co mnie pokusiło wrrr idę zająć się obiadem
    Izka to tylko jeden dzień także mąż szybciutko wróci mój cały tydzień ma nocki także też jestem sama z psem.
    Jegobaaba ja to zawsze mam stresa porzed wizytą także trzymam kciuki i odezwij się po
    A kiedy Ty masz wizytę ? Żeby sprawdzić jak malutka czy się może nie obróciła ? Ćwiczysz coś żeby się obróciła, te pozycje co podobno temu sprzyjają ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Z tego wszystkiego zasnęłam, bo byłam słaba jak klops, aż mnie dzidzia obudziła czkawicą hehehe ale jakoś czuję się dziwnie, już nigdy nic nie będę czytać, nie wiem co mnie pokusiło wrrr idę zająć się obiadem
    Izka to tylko jeden dzień także mąż szybciutko wróci mój cały tydzień ma nocki także też jestem sama z psem.
    Jegobaaba ja to zawsze mam stresa porzed wizytą także trzymam kciuki i odezwij się po
    wiem wiem, ale mój jest 500 km od domu..

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    To tak na poprawę humoru

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150730223242uid2.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	20.1 KB
ID:	92455

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Olu Ty się nie stresuj cesarka absolutnie! Pierwsza cesarka jest taka, że nawet nie zauwazysz, nie ma co czytać głupot postawia Ci taki parawanik że nawet nic nie zobaczysz? A poza tym niektóre dzieci takie sprytne że w momencie porodu potrafią się obrócić, więc bądź dobrej myśli!

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    wiem wiem, ale mój jest 500 km od domu..
    mój ma 130 do pracy i jedzie dzisiaj wieczorem na 3 dni ale cóż przywykłam znów bedziemy randkować przez tel noca jak bedzie mi się nudzić a jak jest w domu to śpi i wtedy to dopiero mi nudno nocą

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    poza tym w pierwszej ciązy go nabrałam że rodzę i nie pojechał do pracy tylko zawiózł mnie do szpitala i czekał grzecznie w domku tydzień haha

Member
    Asiaa24

O mnie
    Igorek urodził się 03.01.2016 ;)
    Data
    03.01.2016
    Witam Alee się dzisiaj wyspałam, aż jestem w szoku Tylko 3 razy siusiu i do 10.30 spanie
    Ale za to coś się dzisiaj źle czuję, humoru brak, podbrzusze coś mnie boli jak tylko pochodzę;/ Idę dalej leżeć...

Mysia Gratuluję ślicznego synka!!! Dużo zdrówka dla Was!!! Trzymajcie się cieplutko!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Rolcia super jak jutro do domu, czyli wszystko juz ok?

A my byliśmy odebrać lozeczko juhu zaraz się chyba bierzemy za składanie a jak na razie spakowalam torbę numer dwa czyli od mojego amanta co w dzień wyjścia z nią przyjedzie, ma wszystko ładnie naszykowane tylko moje ciuchy na wyjście mu potem doszukuje o potem spakuje moja jak pójdzie do pracki.

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Aaa i do kupienia zostało mi 2 koszule do spania, laćki pod prysznic ale mam w sumie takie japonki gumowe to mogą być? Chociaż nie, lepiej zamowie, no i jakieś bamboszki do chodzenia tam. Wy takie bierzecie? No i do teraz nie mam stanika do karmienia i się wacham kupować nie kupować.. No ale jeden lepiej mieć hmm?

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    A kiedy Ty masz wizytę ? Żeby sprawdzić jak malutka czy się może nie obróciła ? Ćwiczysz coś żeby się obróciła, te pozycje co podobno temu sprzyjają ?
    21,12 mam ostatnią wizytę także wszystko się dowiem wydaje mi się że główkę ma po lewej stronie a pupkę wypina po prawej, że leży tak w poprzek więc śpię na tej lewej stronie, żeby było jej łatwiej no zobaczymy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów