Strona 2434 z 10044
Pokaż wyniki od 24,331 do 24,340 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez monika 85 Zobacz posta
    Druga rzecz czy króraś z Was wykonuje ćwiczenia mięśni krocza po to żeby przygotowac je do porodu ?? Ja w pierwszej ciązy bardzo się do tego przykładałam i powiem że z rezultatu byłam zadowolona teraz też planuje zacząć właszcza ze anemia mi ustąpiła i moge ćwiczyć w końcu
    Ja ćwiczę, ale nieregularnie. Jakoś zawsze zapominam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Ja tez staram sie ćwiczyć codziennie chociaz odrobine

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Dzień dobry

Monika Miłoszek jest PRZECUDOWNY!! Naprawdę można się zakochać Dużo zdrówka dla Was!

Jeejku Dziewczyny jeszcze trochę i wszystkie będziemy tulić swoje perełki, niemożliwe to jest!

Natalia mam nadzieję, że z koleżanką i maleństwem będzie wszystko dobrze, straszne to jest...

Olu może to teraz taki stres się pojawia, a jak przyjdzie co do czego to będziemy twarde i silne, a po wszystkim zobaczymy nasze największe szczęście

Powodzenia na wizytach!!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Jeszcze chwilka jeszcze trochę, a niektóre z nas w ciągu 3-4 tygodni będą najszczęśliwszymi osobami na świecie Bardzo się boję czy dam radę.
    Monika co wchodzę na forum to klikam w zdjęcia Miłoszka dzięki za poradę dotyczącą laktatora
    Lecę zaraz do pracy na kawkę do koleżanek, już chyba ostatnią, teraz to one muszą mnie odwiedzać, bo mi ciężej tam dojechać

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Mysia przesliczny synek, oby się chował równie słodko jak wygląda! Tak się cieszę, ze wszystko się pięknie skończyło!!
    Natalia, jak kolezanka?
    Ja dziś trochę lepszy humor,bo jest szansa, że jutro wyjde :-D a tak to studenci pastwia się nad nami, my nad nimi, wesoło jest ...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Czesc Dziewczyny.. Dziekuje Wam za dobre slowa... Sprawa wyglada nieciekawie ale niedopuszczam zlych mysli do sibie. Musi sie udac i tyle..

Wczoraj u mnie wszyscy padlismy o 21. Spalam do 7 rano, z przebudzeniami na siku badz przekrecenie sie na 2 bok.. Ale milobylo nie podziwiac sufitu
    Dzis mialam prace biurowa w donu ake juz wszystko ogarnuete, rosol z domowej kaczuchy ugotowany, czekam na auto i jade po reszte prezentow

Wczoraj bylam na wywiadowce, Pani chwalila corke za nauke, aktywnosc i kolezenskosc wiec radosc dla nas ogromna a dzis w planie rodzinne pieczenie pierniczkow

A tak w ogole to porod jakos odlegly mi sie wydaje i wyobrazcie sobie ze na pobad 3 tygodnie przed terminem wciaz nie mam spakowanej torby :]

A wlasnie Pati ja bym tez wybrala 2 komplet poscieli

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    A dla tych Wierzacych, ktorzy byc moze nie wiedza, wlasnie trwa godzina Łaski za wstawiennictwem Maryji. Zawsze 8 grudnia od 12-13.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    mój chłopina zjadł obiadek i już pojechał i wróci dopiero jutro wieczorkiem

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    mój chłopina zjadł obiadek i już pojechał i wróci dopiero jutro wieczorkiem
    Zajmij sie czyms kochana, do jutra szybko zleci i maz znowu bedzie przy Tobie :*

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Z tego wszystkiego zasnęłam, bo byłam słaba jak klops, aż mnie dzidzia obudziła czkawicą hehehe ale jakoś czuję się dziwnie, już nigdy nic nie będę czytać, nie wiem co mnie pokusiło wrrr idę zająć się obiadem
    Izka to tylko jeden dzień także mąż szybciutko wróci mój cały tydzień ma nocki także też jestem sama z psem.
    Jegobaaba ja to zawsze mam stresa porzed wizytą także trzymam kciuki i odezwij się po

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów