Strona 242 z 10063
Pokaż wyniki od 2,411 do 2,420 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    bez kitu ! ja się ciągle przyłapuje na tymże sama do siebie sie usmiecham uwielbiam to
    a ja rozmawiam z brzuszkiem i mówię dzidziusiowi jak bardzo go kocham :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Wczoraj pisalam wam ze synek brata meza jest w szpitalu bo sie poparzyl a dzis sie dowiadujemy ze opieka spoleczna zainteresowala sie tym fatem i teraz nie wiadomo co bedzie bo to nie pirwszy wypadek chlopczyka a rok i 4 miesiace smutno mi sie zrobilo maja zdrowe dzieci a nie potrafia ich upilnowac bo tutaj to jest jej wina mamy czyli bo zupelnie sobie nie radzi zbdwojka dzieci bo maja jeszcze dziewczynke... utuczyla te dzieci bo maly ma rok a wazy 16 kilo ta dziewcYnka tez kulka bo ich maka kukurydziana na mleku karmi ech szkoda slow

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    a ja rozmawiam z brzuszkiem i mówię dzidziusiowi jak bardzo go kocham :*
    kochane to :*

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Wczoraj pisalam wam ze synek brata meza jest w szpitalu bo sie poparzyl a dzis sie dowiadujemy ze opieka spoleczna zainteresowala sie tym fatem i teraz nie wiadomo co bedzie bo to nie pirwszy wypadek chlopczyka a rok i 4 miesiace smutno mi sie zrobilo maja zdrowe dzieci a nie potrafia ich upilnowac bo tutaj to jest jej wina mamy czyli bo zupelnie sobie nie radzi zbdwojka dzieci bo maja jeszcze dziewczynke... utuczyla te dzieci bo maly ma rok a wazy 16 kilo ta dziewcYnka tez kulka bo ich maka kukurydziana na mleku karmi ech szkoda slow
    o jej.. a nie ma nikogo do pomocy nad tymi dzieciaczkami ? niewesoło .. opieka społeczna to przeciez nie żarty.. ale przecież to dzieci zdarzaja sie wypadki takie małe .. dzieci sa wszedzie .. robią milion rzeczy na minute opieka społeczna tez powinna wziacv to pod uwage...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    o jej.. a nie ma nikogo do pomocy nad tymi dzieciaczkami ? niewesoło .. opieka społeczna to przeciez nie żarty.. ale przecież to dzieci zdarzaja sie wypadki takie małe .. dzieci sa wszedzie .. robią milion rzeczy na minute opieka społeczna tez powinna wziacv to pod uwage...
    Mama tych dzieci czyli dziewczyna brata meza ma lat 24 prawie 5 letnia corke i tego chlopczyka a jest tak zaprzeproszeniem glupia ze baja poprostu nie radzi sobie i tyle maja jeszcze ogromnego psa .... jej mama z Polski czasem bywa to jej pomaga ... malutki mial rozbita glowa o szafke i szwy zalozone ,ulamanego zabka ktory musial byc wyrwany bo kaleczyl i nozke zwichnieta bo niby zjechal z siedzonka w aucie i przy wsadzaniu go uwaga WYPADL rece opadaja .... moj maz kaze sie nie wtracac bo ja sie tylko denerwuje a jemu wstyd za brata.....

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Mama tych dzieci czyli dziewczyna brata meza ma lat 24 prawie 5 letnia corke i tego chlopczyka a jest tak zaprzeproszeniem glupia ze baja poprostu nie radzi sobie i tyle maja jeszcze ogromnego psa .... jej mama z Polski czasem bywa to jej pomaga ... malutki mial rozbita glowa o szafke i szwy zalozone ,ulamanego zabka ktory musial byc wyrwany bo kaleczyl i nozke zwichnieta bo niby zjechal z siedzonka w aucie i przy wsadzaniu go uwaga WYPADL rece opadaja .... moj maz kaze sie nie wtracac bo ja sie tylko denerwuje a jemu wstyd za brata.....
    no lepiej sie nie wtracac bo nerwy w tym stanie nie sa wskazane... ale no nie ciekawe to co mowisz... a ten mąz to tez taki ?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    I taka to historia ona jak sie dowiedziala ze mojego siostra w ciazy to chciala dziecko i se zrobili ,pozniej siostra znow byla wciazy to ona tez chciala to ma, szwagierka ma 3 i ten idiot namawia zeby mieli jeszcze jedno. Jak sie dowie ze u nas bedzie dzidzia to zaraz beda robic... ale teraz moze sie opamieta bo nie wiadomo jak to sie skonczy jabto czarno widzebo ona moze miec zakaz przebywania sama z dziecmi beda musili kogos za opiekunow podac

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    I taka to historia ona jak sie dowiedziala ze mojego siostra w ciazy to chciala dziecko i se zrobili ,pozniej siostra znow byla wciazy to ona tez chciala to ma, szwagierka ma 3 i ten idiot namawia zeby mieli jeszcze jedno. Jak sie dowie ze u nas bedzie dzidzia to zaraz beda robic... ale teraz moze sie opamieta bo nie wiadomo jak to sie skonczy jabto czarno widzebo ona moze miec zakaz przebywania sama z dziecmi beda musili kogos za opiekunow podac
    jezu oby kolejnego nie mieli.. taka chec posiadania ktos ma to ona tz chce... a 24 lata to przeciez normalny wiek i powinna byc ciutek rozsądniejsza i mądrzejsza...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    no lepiej sie nie wtracac bo nerwy w tym stanie nie sa wskazane... ale no nie ciekawe to co mowisz... a ten mąz to tez taki ?
    Co on? On musi pracowac na nich a jakbjestbto zauwazylam ze tylko strofuje ta mala tegovnie rusz, nie krusz .nie krzycz ...jak u nas byli to powiedzial do malej nie krusz bo ciocia czyli ja nie lubi wiec mu powiedzialam ze to jest moj dom i z kat wie co ja lubie? Ze w moim domu dziecibmoga kruszyc ,wlazicbna kanape i kur... nawet na zyrandol o ... no i od wtedy ja jestem dla niego be

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    jezu oby kolejnego nie mieli.. taka chec posiadania ktos ma to ona tz chce... a 24 lata to przeciez normalny wiek i powinna byc ciutek rozsądniejsza i mądrzejsza...
    No powinna ale nie jest..oby nie mieli ale kto wie.. sam ten wyjazd na jakis kemp do jakies przyczepy gdzie nie ma bierzacej wody,toalety, warunki zadne i z rocznym dzieckiem jechac? Po co w Nowym Jorku bo tam mieszkaja maja ocean piekne plaze jezu biore dzieci i jade na caly dzien wieczorem wracam i tyle na plazy sa zadaszenia od slona takze jest gdzie sie od slonca skrywc a tak jada hu.. wie gdzie i po co...pusci te dzieci i lataja

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów