Strona 2410 z 10058
Pokaż wyniki od 24,091 do 24,100 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Edyta zawsze tak co kilka dni pisała
    Mnie sie wydawalo ze ona codziennie sie meldowalano nic poczekamy...a tak wogole duzo dziewczyn poznikalo gdzies po drodze ale wierne forum sa i produkuja stron ze hoho

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny

Ale ja mam sny ostatnio. Veronica dzisiaj mi się śniło, że urodziłaś Amelkę, taki słodki blond aniołek z loczkami! Chyba przez to, że wczoraj pisałyście o odejściu czopu i takie tam

Ostatnio się mnie mąż pyta kiedy możemy bezpiecznie rodzić, to mu mówię, że 16 grudnia będzie już 37 tydzień skończony więc wtedy, ale żeby Mała jeszcze w brzuszku siedziała. I wiecie co mi się przypomniało? Że dokładnie ta data odnośnie porodu przyśniła mi się w pierwszych miesiącach ciąży! Normalnie oby to jakieś prorocze nie było, dopiero parę dni temu połączyłam fakty!! Choć mężulek by chciał córeczkę pod choinkę

Co do grupy krwi to mój też nie wie jaką ma, a ja nie naciskałam na robienie tych badań ze względu, że ja mam 0Rh+. Ale tak kiedyś pisałyście, że mogą się doczepić w szpitalu do starego nazwiska na badaniu, a ja nie dość, że mam na nim stare nazwisko to jeszcze jest z 2008 roku. I nie wiem, robić nowe?

Ola termometr kupiłam taki jak Ty masz, ale jeszcze go nie sprawdzałam, mam nadzieję, że będzie dobry

Haniu pytałaś wczoraj o kwasy DHA, ja teraz biorę Pregna 250 DHA http://pregna.com.pl/pregna-250-dha

Ochraniacze na łóżeczko baaaardzo mi się podobają, ale jak przeczytałam kilka artykułów o potencjalnym niebezpieczeństwie to z nich zrezygnowałam...
    16 grudnia obchodze swoje urodziny. W moim przypadku chcieli żebym stawila sie 14.12. Po dwóch trzech dniach miałoby być cięcie. Na szczęście tego lekarza nie ma przez caly miesiąc wiec jest nadzieja ze uda mi się to ze dwa tygodnie przeciągnąć - choćby kosztem tego święta spędzę w szpitalu

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    a właśnie że jak masz na stare nazwisko grupę krwi to mogą sie przyczepić, dziewczyny raz o tym tu pisały i doszły do wniosku że muszą nowe robić
    To nie wiem, mi lekarz nic takiego nie powiedział. Zresztą grupę krwi mam też wpisaną na karcie ciąży.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    a właśnie że jak masz na stare nazwisko grupę krwi to mogą sie przyczepić, dziewczyny raz o tym tu pisały i doszły do wniosku że muszą nowe robić
    moja szwagierka jest pielęgniarką i w ogóle mówiła, że dziewczynka miała grupę krwi na kartce z laboratorium co zrobiła przed ciążą i powiedziały jej że to nie ważne bo musi być takie cosik
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Krewkarta[1].jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	24.6 KB
ID:	92416
    zależy kto przyjmuje chyba do szpitala... więc do nazwiska tym bardziej mogą się doczepić

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Ej babeczki jesli chodzi o stare nazwisko to mi mówili że wtedy wziąć akt ślubu w razie co. Dużo miejsca nie zajmuje a przynajmniej nikt nic nie powie. A badanie z 2008 roku ja bym powtórzyła. Grupa krwi się nie zmieniła ale przeciwciała mogły (czy coś tam ). Tak nam polozna mowila. Jak będziesz np na morfologii to co Ci szkodzi zrobić jeszcze raz grupę krwi? Podobno lekarze nie zwracają na to uwagi.

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Patka wybrałaś zestaw który też bardziej mi się podobał, ale nie zdążyłam Ci doradzić

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Beatka generalnie na każdą okazję możesz mieć najpiękniejszy prezent, czy to urodziny, Święta, a może i Nowy Rok, kto wie Trzymaj tak dalej!!

Veronika hihi, Twoja data mi się nie przyśniła :P Za to jakiś czas temu, że Gocha urodzi 16 stycznia

No właśnie może powtórzę to badanie na grupę krwi, choć wiadomo, że inna nie będzie, ale nie wiem czy na porodówce chciałoby mi się jeszcze słuchać, że nie to nazwisko, że stare i takie tam. Chociaż jeszcze przemyślę sprawę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    W czw mam wizytę to aż zapytam lekarza z ciekawości.

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    moja szwagierka jest pielęgniarką i w ogóle mówiła, że dziewczynka miała grupę krwi na kartce z laboratorium co zrobiła przed ciążą i powiedziały jej że to nie ważne bo musi być takie cosik
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Krewkarta[1].jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	24.6 KB
ID:	92416
    zależy kto przyjmuje chyba do szpitala... więc do nazwiska tym bardziej mogą się doczepić
    Hoho czegoś takiego to w ogóle nie mam.
    Alicja no właśnie, ta data jest taka... stara Zrobię żeby nie było problemów.

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Hoho czegoś takiego to w ogóle nie mam.
    Alicja no właśnie, ta data jest taka... stara Zrobię żeby nie było problemów.
    Mniej stresu na porodówce w razie wu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów