Strona 2408 z 10044
Pokaż wyniki od 24,071 do 24,080 z 100436

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Ps nie ma co się spinac o grupę kiedyś był obowiązek żeby do dowodu mieć ale było tyle bledow że przed przetaczaniem i tak sprawdzali, więc cofneli nakaz. I tyle. Kobietom w ciąży każą robić żeby ograniczyć czas na testy do sprawdzenia zgodności z ta konkretną krwią co ma być przetaczania, ale dobrana wg grupy wstępnie będzie (bo są inne układy grupowe które mogłyby wejść w konflikt) ale jeśli nie miało się zabiegów poważnych czy przetaczania wcześniej to raczej jest czysto.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Jeśli jesteś Rh+ to nie masz co się martwić bez względu na grupę krwi męża. Przy drugiej ciąży namów go jednak na badanie bo jeśli ma a, b lub AB to jest minimalne ryzyko konfliktu bo masz 0. Przy czym naprawdę minimalne. U mnie w rodzinie wszystkie ale to absolutnie wszystkie pary dwa pokolenia wstecz i do drugiego stopnia pokrewieństwa to babka 0rh+ a facet Arh+. Smiejemy się, że na pierwszą randke każde musiało przynieść badania grupy krwi :-P najsmiesznijsze że dopiero ją to zauwazylam...
    Karolinko Ty fachowcu Nasz!!! jeszcze teraz pojdzie ze mną, bo jednak to jest rzecz, którą powinno się wiedzieć

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Jeśli jesteś Rh+ to nie masz co się martwić bez
    względu na grupę krwi męża. Przy drugiej ciąży namów go jednak na badanie bo jeśli ma a, b lub AB to jest minimalne ryzyko konfliktu bo masz 0. Przy czym naprawdę minimalne. U mnie w rodzinie wszystkie ale to absolutnie wszystkie pary dwa pokolenia wstecz i do drugiego stopnia pokrewieństwa to babka 0rh+ a facet Arh+. Smiejemy się, że na pierwszą randke każde musiało przynieść badania grupy krwi :-P najsmiesznijsze że dopiero ją to zauwazylam...
    Bedzie sie wyrywalo na "czesc jaka masz grupe krwi"

[QUOTE=hankaskakanka;2768377]czytam post Beatki że jest rozpakowana i oczom nie wierze, aż mi decha zaprało że to już po, a to tylko pomyłka w pisaniu. Ufff Betaka przez ciebie mi cisnienie podskoczyło hehe. to ile tygodni temu kurczaki miały się urodzić?

Natalia, ale ten twój małżon to zabawny no i w pewnym sensie kochany, ale żeby zaraz antyk przynosić. Ja sama mam maszynę i szyję na potrzeby domowe i nie wyobrażam sobie szycia na takim sprzęcie, może dlatego że jestem samoukiem i nie znam się na maszynach, ale myślę że może to być trudne. Dzisiaj właśnie serwetkę świąteczną szyję. ale jak to mówią od przybytku głowa nie boli, nie miałaś żadnej a teraz będziesz miła dwie. Trzeba się cieszyć.

noc tradycyjnie nie przespana od 1do 4, ale starszą do szkoły wyprawiłam i poszłam w kimkę do 10.30. Nie mam zupełnie pomysłu na obiad a już jest tak późno, może placki ziemniaczane... co tam dobrego dziś pichcicie?
    QUOTE]

Dokladnie 18 dni temu. Wiec wytrzymałam ponad 2,5 tygodnia. Jeszcze w sylwestra będę z brzuchem paradować. A co!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Mnie sie wydaje ze to nie tylko o ciaze chodzi ale wrazie wypadku tfu tfu powinno sie wiedziec...u nas przy wyrabianiu prawa jazdy odrazu pytaja o grupe krwi i o organy wrrrr ciarki przechodza ale niestety takie zycie ze nie wiemy co sie moze wydarzyc...i oby nikogo nic.nie spotkalo

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    [QUOTE=Beatapab;2768455]
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    czytam post Beatki że jest rozpakowana i oczom nie wierze, aż mi decha zaprało że to już po, a to tylko pomyłka w pisaniu. Ufff Betaka przez ciebie mi cisnienie podskoczyło hehe. to ile tygodni temu kurczaki miały się urodzić?

Natalia, ale ten twój małżon to zabawny no i w pewnym sensie kochany, ale żeby zaraz antyk przynosić. Ja sama mam maszynę i szyję na potrzeby domowe i nie wyobrażam sobie szycia na takim sprzęcie, może dlatego że jestem samoukiem i nie znam się na maszynach, ale myślę że może to być trudne. Dzisiaj właśnie serwetkę świąteczną szyję. ale jak to mówią od przybytku głowa nie boli, nie miałaś żadnej a teraz będziesz miła dwie. Trzeba się cieszyć.

noc tradycyjnie nie przespana od 1do 4, ale starszą do szkoły wyprawiłam i poszłam w kimkę do 10.30. Nie mam zupełnie pomysłu na obiad a już jest tak późno, może placki ziemniaczane... co tam dobrego dziś pichcicie?
    QUOTE]

Dokladnie 18 dni temu. Wiec wytrzymałam ponad 2,5 tygodnia. Jeszcze w sylwestra będę z brzuchem paradować. A co!
    A jak fajerwerkow sie chlopaki wystrasza a tak w brzuszku beda siedziec to sie mnien beda bali haha szalona kobieta do wiosny chcesz je przetrzymac???

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    [QUOTE=veronika;2768459]
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta

A jak fajerwerkow sie chlopaki wystrasza a tak w brzuszku beda siedziec to sie mnien beda bali haha szalona kobieta do wiosny chcesz je przetrzymac???
    żeby po terminie nie przyszły bo wtedy to już nie kurczaczki a koguciki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    [QUOTE=aleksandramagdalena;2768462]
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta

żeby po terminie nie przyszły bo wtedy to już nie kurczaczki a koguciki
    indory takie co verka jadla
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ta sie okaze ze pobije Beatka rekord ginesa haha

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów