Strona 2401 z 10058
Pokaż wyniki od 24,001 do 24,010 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Olga 1234

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny , u mnie nocka do 4 nieprzespana ale tylko mój wyszedł do pracy ( miał na 5 ) , rozwaliłam sie na łożku i spalammjak zabita do 10 , tez macie takie twarde brzuchy w nocy ? Czasami mnie to martwi ze to dziecko moze sie udusić i miętole ten brzuch w nocy co jakis czas az mała da mi znak ze sie rusza ...

Beata jestem bardziej czytelnikiem na tym forum ale cały czas trzymam kciuki i podziwiam !

Co do bólu bioder to połozna poleciła mi wieczorkiem posiedzieć i pokręcić bioderkami na piłce i jak macie kompres ciepły to przyłożyć na biodro jak juz jesteście w łożku , no i powiem ze jakos działa , ja juz mam mniejszy problem z biodrami

Co do antykoncepcji to pewnie wystartujemy z prezerwatywami ( chociaż nie lubie ) , a pozniej bede rozmawiała z gin co moze mi zaproponować , bo co do kalendarzyka to zaufania nie mam , zwłaszcza zaufania do siebie ze bede miała czas i glowe zeby pamietać o tym każdego dnia ...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    co do antykoncepcji też kalendarzyk w sumie od dawna to testuje i się sprawdza więc nie myśle o zmianie na coś innego

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Daria albo kwas albo witaminy

Nati a tamtej nie mozesz jeszcze oddac?
    Ani mysle ja sie na stare nie nadaje... Te maja tyle przydatnych funkcji i wgl.. Ale mam plan aby odmalowac i przerobic na stolik pod lustro do nowego domu

Mój Kurczaki waza po 1900g. Powykrecali sie i teraz Karol jest miednicowo, Arturo poprzecznie.

Cześć Mamusie
    Beatko super ze jestes nadal zapakowana!!! Wytrwala i uparta z ciebie kobieta oby jak najdluzej!!! trzymam kciuki zeby chociaz na tydzien pozwolili Ci wyjsc do domu.
    Pozostałe Mamusie w szpitalu Joneczka i Karola trzymajcie sie dzielnie!!!

ja juz po lekarzu. sunek w 37 tyg wazy 2800 wiec taki w sam raz oczywiscie maly wstydzioch znow tak sie zakryl ze kompletnie nie mozna bylo zobaczyc jego twarzy.. uparl sie zeby nam sie pokazac dopiero po urodzeniu. poza tym wszystko w porzadku, wczesniejszy porod raczej mi nie grozi. zdjeto mi dzis pessar i wyobrazcie sobie ze przez jego noszenie wydluzyla mi sie szyjka cuda sie zdarzaja. zadnych lekow procz witamin mam juz nie brac, luteina, nospa i magnez odstawione nic tylko czekac do pierwzego stycznia

co do akntykoncepcji to my powrocimy pewnie do gumek, tabletki nie za bardzo moge bo tragicznie sie po nich czuje, a w obliczanie dni plodnych z moim roztargnieniem szybko mglabym byc w drugiej ciazy.
    Milego dnia dziewczyny!
    ps. piekne te wasze brzuszki!

Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Beata - jesteś super silną babką!!! Fajnie jak puszczą cie jeszcze do domku

Ja lekarza mam w środę , no ale bez usg, szkoda....

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Ja byłam dzisiaj z moim małym u lekarza - w sumie nic mu nie jest, a kaszel i katar to raczej od zębów ale do zlobka sie nadaje.... Echhhh to sie nigdy nie skończy... Od miesiąca miałam 4 dni ze był w zlobku i miałam chwile dla siebie to i tak głupia zamiast odpoczywać szylam :/
    Torba dalej niespakowana
    Góra prasowania rośnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    hej mamusie, ale ładnie za oknem słoneczko świeci i dosyć ciepło jest noc minęła szybko, zresztą nie lubię nocy ostatnio bo jakoś nie idzie spać do końca no ale co zrobić muszę jakiś obiadek uszykować na dziś ale jeszcze nie wiem co

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Widzę, że dużo mamusiek polega tu na kalendarzyku a ja myslalam, ze to taka niemodna metoda i mało kto ją używa :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Cześć Mamusie
    Beatko super ze jestes nadal zapakowana!!! Wytrwala i uparta z ciebie kobieta oby jak najdluzej!!! trzymam kciuki zeby chociaz na tydzien pozwolili Ci wyjsc do domu.
    Pozostałe Mamusie w szpitalu Joneczka i Karola trzymajcie sie dzielnie!!!

ja juz po lekarzu. sunek w 37 tyg wazy 2800 wiec taki w sam raz oczywiscie maly wstydzioch znow tak sie zakryl ze kompletnie nie mozna bylo zobaczyc jego twarzy.. uparl sie zeby nam sie pokazac dopiero po urodzeniu. poza tym wszystko w porzadku, wczesniejszy porod raczej mi nie grozi. zdjeto mi dzis pessar i wyobrazcie sobie ze przez jego noszenie wydluzyla mi sie szyjka cuda sie zdarzaja. zadnych lekow procz witamin mam juz nie brac, luteina, nospa i magnez odstawione nic tylko czekac do pierwzego stycznia

co do akntykoncepcji to my powrocimy pewnie do gumek, tabletki nie za bardzo moge bo tragicznie sie po nich czuje, a w obliczanie dni plodnych z moim roztargnieniem szybko mglabym byc w drugiej ciazy.
    Milego dnia dziewczyny!
    ps. piekne te wasze brzuszki!
    fajnie że z synkiem wszystko dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów