Strona 24 z 10063
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Tosienka witaj gratulacje ja jutro chyba powtarzam test bo ciągle nie mogę uwierzyć

Werson daj znać jak beta

2. dzieckozakupy.pl
    Cześć Dziewczyny!

Śledzę ten wątek już od dnia jego powstania i każdej z Was mocno kibicuję
    W tym miesiącu razem z mężem zaczęłam się starać o potomka, niestety jestem bardzo niecierpliwa i najlepiej chciałabym aby od razu się udało. Owu prawdopodobnie miałam 15.04, ale stwierdziłam to tylko na podstawie obserwacji śluzu. Za mną już dwa testy - w niedzielę i dzisiaj - niestety oba z jedną kreseczką. Jednak jak któraś z Was tutaj napisała - dopóki @ nie przyszła trzeba mieć nadzieję.

Junior Member
    kaszuba

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    U mnie dzień mija bardzo sennie. Cały czas martwię sie czy nie przyjdzie @. Mam lekkie bóle brzucha jak przy okresie niby to normalne ale boję się, że okres będzie. Tyle sie na czytalam o tych poronieniach w pierwszych 12 tygodniach.

Junior Member
    wers0n

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    kaszuba to tak samo jak ja.. I zaczynam się martwić jeszcze bardziej senna to jest mało powiedziane

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Karolina - witaj fajnie ze się ujawniłaś może coś jeszcze będzie z tej kreski, w sumie termin @ chyba juz niedługo?

Kaszuba, Wers0n - nie martwimy się kochane, nie mamy wpływu na złe rzeczy to chociaz musimy przyciągać dobre wszystko będzie ok na pierwsze wizyty zapisane ??

Junior Member
    wers0n

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ja jutro odbieram betę i będę się zapisywać

Junior Member
    kaszuba

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    wers0n, internet to czasem zło, w sumie to jest najgorszy moment na czytanie takich rzeczy. Gdybym mogła to bym tego nie czytała nigdy może byłabym spokojniejsza. Zaczynam sobie mówić, że przecież tyle jest szczęśliwych ciąż z pięknym rozwiązaniem.

tynka89, ja czekam do piątku jak nie będzie @ to się zapisuje. Rozmawiałam dziś ze znajomą położna i powiedziała żeby się nie śpieszyć bo jak będzie tylko widać pęcherzyk to będzie tylko dodatkowy stres więc chyba pójdę do lekarza około 6-7 tygodnia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kaszuba, jak czujesz sie ok to 6-7 tydzien jest jak najbardziej ok :-) to fakt z tym stresem - sam pecherzyk potrafi wytracic z rownowagi wiec lepiej sobie darowac :-)

Tosienka, ale z Ciebie szczesciara, ten watek jest Twoj :-)

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*

Talking

Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Kaszuba, jak czujesz sie ok to 6-7 tydzien jest jak najbardziej ok :-) to fakt z tym stresem - sam pecherzyk potrafi wytracic z rownowagi wiec lepiej sobie darowac :-)

Tosienka, ale z Ciebie szczesciara, ten watek jest Twoj :-)
    heh, no sama w to nie mogę uwierzyć i naprawdę mam się za niezłą szczęściarę nigdy nie powiedziałabym, że uda sie za 1 razem, a to było tak na spróbowanie jeszcze sami nie dowierzamy...hehe, mąż mówi, żeby kupić jeszcze test i zrobić, bo na tych są słabe kreski! hehe, też nie dowierza, brzuch boli, ale wiem, że to normalne! teraz oby do 1-szej wizyty! ściskam Was! i trzymam kciuki, aby było nas tu więcej!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Witam z rana

Jak tam sampopoczucie dziewczynki ?

Ja własnie doniłam do doktorki swojej starej na nfz się mówic .. pierwszy wolny termin? 8 czerwiec ;/ to juz po 10 tygodniu bedzie chlerka musze sie przejechac chyba do niej osobiscie bo późnawo troche

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów