Strona 2399 z 10063
Pokaż wyniki od 23,981 do 23,990 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    aaaaaa!!!! haha...nie zczaiłam:P
    hahah czujesz ze juz za miesiac bedziemy mamami???

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Asiaa24

O mnie
    Igorek urodził się 03.01.2016 ;)
    Data
    03.01.2016
    Dzień dobry z rana!!
    Też już od 4.30 nie śpię.. Z boku na bok do łazienki i tak w kółko.. Jakoś się ułożyć nie mogę i i chyba coraz ciężej z oddychaniem...;/
    O 6 jadę swojego do pracy zawieźć bo jeszcze na mikołajki samochód się zepsuł;/

Veronica bardzo ładnie wyglądasz, a jaki brzusio zgrabniutki

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    hahah czujesz ze juz za miesiac bedziemy mamami???
    w ogóle tego nie czuję:/ przyzwyczaiłam się, że jesteśmy we dwójkę, mamy czas dla siebie...i czasem tak właśnie pytam go czy wyobraża sobie, że za pare tygodni tu obok nas będzie leżeć nasze dziecko...ha i to jakieś takie nierealne jeszcze mi się wydaje. Oczywiście cieszę się, bo może to jakoś samolubnie zabrzmiało...Chyba jak Julek się pojawi to dopiero to wszystko do mnie dotrze
    Właśnie zjadłam bułkę z serkiem wiejskim od razu lepiej

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    w ogóle tego nie czuję:/ przyzwyczaiłam się, że jesteśmy we dwójkę, mamy czas dla siebie...i czasem tak właśnie pytam go czy wyobraża sobie, że za pare tygodni tu obok nas będzie leżeć nasze dziecko...ha i to jakieś takie nierealne jeszcze mi się wydaje. Oczywiście cieszę się, bo może to jakoś samolubnie zabrzmiało...Chyba jak Julek się pojawi to dopiero to wszystko do mnie dotrze
    Właśnie zjadłam bułkę z serkiem wiejskim od razu lepiej
    a ja lecialam zrobic sobie tosta z serkiem hhaha ale zaraz mykam spac bo rano do pracy....no sie skonczy spokoj w domu

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Asiaa24 Zobacz posta
    Dzień dobry z rana!!
    Też już od 4.30 nie śpię.. Z boku na bok do łazienki i tak w kółko.. Jakoś się ułożyć nie mogę i i chyba coraz ciężej z oddychaniem...;/
    O 6 jadę swojego do pracy zawieźć bo jeszcze na mikołajki samochód się zepsuł;/

Veronica bardzo ładnie wyglądasz, a jaki brzusio zgrabniutki
    dzieki oj z tym spaniem heh ja nie narzekam chociaz w piatek usnac nie moglam ,wczoraj poszlam spac kolo 2 a teraz juz ledwo patrze i chyba walne glowa w klawiature hehe

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    dziolszki do pozniej

O mnie
    Wczoraj zamówiłam choinkę na allegro ciekawe jakie cudo przyjdzie. 180 cm myślę, że wystarczy, jodła kaukaska (sztuczna)...jak przyjedzie to od razu zabieram się za ubieranie:P chcialabym się nią trochę nacieszyć
    A dziś lecę do ciucholandu:P dawno mnie tam nie było i mam nadzieję, że jakieś perełki wychaczę. Później lecę rozejrzeć się za jakąś torebką dla mnie na urodziny od mojego męża:P haha...dobre co?!? On to ma dobrze, nie musi się wysilać a ja przynajmniej dostanę to co chcę:P Jest jedna, która mi się podoba na dawandzie ale jeszcze jest sklep w mieście, który chcę odwiedzić i na coś się już zdecyduję:P w ogóle strasznie torebkowa jestem. Mam ich całkiem sporo i ciągle mi mało:P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    dziolszki do pozniej
    dobrej nocy

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    No jak pojawia sie dziecko to wszystko sie zmienia... Nie mozna sobie spontanicznie być zrobic, nic nie da sie zaplanować... Ja jyz nie wiem ile razy głupiego fryzjera odwoływalam....

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Witam mamusie :-) u mnie nocki ostatnio w miarę dobrze, dzisiaj na siku byłam dopiero o 7 także sukces :-)
    Co do witaminek to właśnie wczoraj zjadłam ostatnia tabletkę prenatal classic i dzisiaj planuje kupić prenatal duo i tam właśnie jest druga kapsułka z tym kwasem DHA.
    Kwestia antykoncepcji to u nas pewnie będzie taka jak przed ciaza czyli żadna. Mój mąż nie akceptuje tabletek i powiedział, że niczym truc się nie będę a gumki nam się nie sprawdzają może z 3 szt zużylismy w całym naszym związku przez 3 lata :-D Ja wiedziałam że to facet na całe życie także mieliśmy podejście że jak będzie ciaza to fajnie a jak nie to też się nic nie stanie. Po ciazy pewnie zacznę bardziej skrupulatnie notowac dni płodne i niepłodne i mierzyć temp bo przed ciaza zaczęłam jeden miesiąc i w polowie drugiego już byłam w ciąży więc za dużo sobie nie pomierzylam :-)
    Nam też padł wczoraj samochód jak na złość i od mamy musieliśmy pożyczyć... Jutro do naprawy trzeba jechać z rana to może przy okazji wczesnego wstawania pójdę na badania krwi i moczu by mieć na czwartek
    :-)
    To popisałam ;-)
    Aha a wy ten kwas foliowy bierzecie osobno oprócz witamin? Mi moja gin kazała brać do 12 tc tylko a potem to chyba jest też w witaminach ale osobno już nie biorę...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów