Strona 2390 z 10044
Pokaż wyniki od 23,891 do 23,900 z 100437

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    o Patka dziękuję za zdęcia kochana jesteś!!!! :*
    jestem zakochana w tym wózku od samego początku! zobaczymy jaki dokładnie mój będzie jak przyjdzie, bo materiał wybierałam z próbki materiału także no mój stwierdził teraz, że mogliśmy wziąć szary hehehee
    też bedziecie mieć super na pewno ale na kremowej ramie jeszcze nie widziałam :P tam na tym sklepie był jeszcze Nano taki z zielonym coś tam, ale zielony to niestety nie mój kolor, a jak zobaczylam ten to nic innego nie widzialam w kolo jak sie nim przejechalam i w ogole. Spacerówke mi wpiął i cacy, wole jednak taki troszke wyższy
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    A my juz po obiadku u tesciowej. Dostalam zapas witamin dla kobiet w ciazy i mam karmiacych bardzo milo

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    A my juz po obiadku u tesciowej. Dostalam zapas witamin dla kobiet w ciazy i mam karmiacych bardzo milo
    Uu no to fajnie ja sobie wypralam rożki i kurde nie wiem czy dobrze zrobilam, wy pralyscie tez? Bo ten takie trochę zgniecione :d zobaczymy jak wyschnie a teraz jedziemy do znajomych na kawke

Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Uu no to fajnie ja sobie wypralam rożki i kurde nie wiem czy dobrze zrobilam, wy pralyscie tez? Bo ten takie trochę zgniecione :d zobaczymy jak wyschnie a teraz jedziemy do znajomych na kawke
    Ja nie pralam. Wystawilam na balkon do wietrzenia. Troche wilgoci jednak zlapaly i musiały sie suszyć.

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    ehh.. a mnie wlaśnie humor na najbliższy czas znikł.. .

Mąż w pracy dostał odmowę 3miesięcznego urlopu bezpłatnego i jutro składa wypowiedzenie by móc 20.12 wwróć do mnie..

Perspektywa przeniesienia się w połowie przyszłego roku do UK własnie pierdzielnęła jak grom z jasnego nieba..

fuuuck.. a tak bardzo liczyłam,że zostawimy w cholerę wszystkie zmartwienia w Pl..
    zbyt piękne to było, by mogło się ziścić..

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    monia może jeszcze nic straconego co sie odwlecze to nie uciecze.

Dziewczyny czy któraś z Was bierze same kwasy DHA, nie z witaminami tylko same? chciałbym sobie kupic i nie wiem jakie wybrać

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    o a to mój brzucholZałącznik 92378
    pochwalcie się swoimi:P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Asiaa24

O mnie
    Igorek urodził się 03.01.2016 ;)
    Data
    03.01.2016
    Hejoo. U mnie Mikołaj był ze słodyczami Noc przespana do 3 później seans filmowy hehe , Mały dzisiaj daje po żebrach ałćć..

Pati ładniutki wózeczek!! i elf słodziak
    Beata trzymaj się mocniutko!!
    Monia głowa do góry!! Może się jeszcze wszystko ułoży..
    Natalko koleżanka i dzidziuś wspomniany w kościółku.
    Hania niestety Ci nie pomogę bo biorę z witaminami.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Witojcieja dopiero wstalam bo wczoraj pozno wrocilismy bo bylo juz po 1 i padlam jak pies plutoimprezka udana bardzo ,goscie i ja zadowloni,kobitki popily takze bylo wesoloprezenty wszystkie wedlug zanowienia takze super i jedno pytanie kto to wszystko rozpakuje do konca i ulozy????chlopina sie upil bo tak mu na koniec laly a jeszcze bratbdojechal i kuzynki maz ze poprostu detki po imprezie z nich zostalyale dzis powiedzial taki ledwo zywy ze to juz ostni raz bo do urodzin Amelki nie pijehahaha miesiac baardzo duzo mu zostalo!Beatka czym sie tam injuz coraz cieplej sie robiNatali smutna historia,Patki elfik cudownu i Mikolaj niczego sobie...Jegobaba brzucholek pokazny...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    ehh.. a mnie wlaśnie humor na najbliższy czas znikł.. .

Mąż w pracy dostał odmowę 3miesięcznego urlopu bezpłatnego i jutro składa wypowiedzenie by móc 20.12 wwróć do mnie..

Perspektywa przeniesienia się w połowie przyszłego roku do UK własnie pierdzielnęła jak grom z jasnego nieba..

fuuuck.. a tak bardzo liczyłam,że zostawimy w cholerę wszystkie zmartwienia w Pl..
    zbyt piękne to było, by mogło się ziścić..
    Spokojnie moze sie jeszcze cos zmini...

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów