Strona 239 z 10063
Pokaż wyniki od 2,381 do 2,390 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Mnie w zasadzie tylko stopy jak za dużo chodzę. Lubię cieplo ale bez przesady. Trzeba się przemeczyc

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Hej dziewczyny. Jak radzicie sobie z tymi upalami? U mnie nogi jak parówki i tylko bym spala. Do tego od wczoraj ciągnie mnie w pachwinach aż chodzić nie można. Ma tez któraś tak?
    Najgorsza jest ta duchota, ale do wytrzymania Spać to zawsze lubiłam, a co do puchnięcia nóg to gdy siedzisz trzymaj nogi na krzesełku, dużo odpoczywaj - wówczas opuchlizna na pewno zejdzie a przyczyny mogą być różne, najlepiej podpytać swojego ginekologa

Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Hej dziewczyny. Jak radzicie sobie z tymi upalami? U mnie nogi jak parówki i tylko bym spala. Do tego od wczoraj ciągnie mnie w pachwinach aż chodzić nie można. Ma tez któraś tak?
    Hej, mi nogi nie puchną póki co, ale wczoraj to pół dnia przespałam i z domu nie wychodziłam wcale

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    ja wczoraj do sklepu poszłam tuż po deszczu. Lekki, przyjemny wiaterek, delikatnie mżyło jeszcze. Super się szło. Do domu ledwo wróciłam. Słońce rozgoniło chmury, skwar że się roztopić można. Od razu nogi spuchły... Eh tragedia. Ciekawe czy ślubne buty mi na nogi wejdą... A na takie upały fajnie chłodny prysznic wziąć.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Witajcie u mnie dzis chlodno i deszcz takze da sie zyc chociaz ja lubie goraco... a wiec tak nogi mi nie puchna a w pachwinach boli czasem . pisalam jakis czas temu taka drobinka to znowu nie jestem u mnie numeru troszke zawyzone jak w Polsce hejhe ale do szczuplych naleze odnosnie paznokci tez wam tak rosna? Ja robilam poltora tygodnia temu a juz dlugie i widac odrost hehe nie nawidze dlugich paznokci brr u nog jakos inaczej ale u rak rosna jak szalone
    Ostatnio edytowane przez veronika ; 07-07-15 o 14:32

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    hah ahah ah tak też tak rosną mam hybrydę u rąk tydzień i już mega odrost widać a na wizytę idę dopiero 16 wrrrr

u nóg mam raczej krótko nie lubie tam długich

zazdroszcze przerwy w upałach

jadę do lekarza

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Ja kawe pije late zawet zakupilam specjalny eskspers do kawy bo kupywalam late codziennie i placilam po 4 dolary wiec kupilam maszyne sama robie nespresso maszyna sie zwie w POlsce tez jest i polecam kawka pyszna i dawno sie zwrocila bo juz od 2 lat kawy na miescie nie kupuje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Witajcie u mnie dzis chlodno i deszcz takze da sie zyc chociaz ja lubie goraco... a wiec tak nogi mi nie puchna a w pachwinach boli czasem . pisalam jakis czas temu taka drobinka to znowu nie jestem u mnie numeru troszke zawyzone jak w Polsce hejhe ale do szczuplych naleze odnosnie paznokci tez wam tak rosna? Ja robilam poltora tygodnia temu a juz dlugie i widac odrost hehe nie nawidze dlugich paznokci brr u nog jakos inaczej ale u rak rosna jak szalone
    paznokcie i włosy jakbym jakąś super odżywkę stosowała włosy się upnie i z głowy ale pazurki non stop przycinam a mam wrażenie jakbym w ogóle tego nie robiła. nie lubię super krótkich tylko takie średnie staram się utrzymać, ale po 3-4 dniach znowu muszę przyciąć bo za długie jak dla mnie.

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Dziewczyny, a bierzecie dalej kwas foliowy?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja kawe pije late zawet zakupilam specjalny eskspers do kawy bo kupywalam late codziennie i placilam po 4 dolary wiec kupilam maszyne sama robie nespresso maszyna sie zwie w POlsce tez jest i polecam kawka pyszna i dawno sie zwrocila bo juz od 2 lat kawy na miescie nie kupuje
    Tez pije latte :-) zimne szczegilnie uwielbiam :-) a ja wlasnie po obiadku zjadlam lososia :-) jedyna ryba jaka lubie :-) bylam na zakupach ale bardziej spozywczych :-P moja mama pojechala ze mna i mowi do mnie "szkoda ze nie wiesz jeszcze co bedziesz miala bo chxialabym juz spioszki kupic" kochana jest hihii

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów