Strona 2386 z 10046
Pokaż wyniki od 23,851 do 23,860 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Czesc dziewczyny
    wlasnie pisala do mnie kuzynka ze nasza dobra znajoma wczoraj urodzila, a termin miala na 30 grudnia. Miala cesarke bo od kilku dni strasznie cisnienie jej skakalo i w dniu ciecia miala 210/100, masakra ale nie to jest straszne. Maly w 37 tyg wazy tylko 1560 gram!!! Nie wiem jak lekarze wczesniej nie zauwazyli ze nie rosnie, moze podejde do niej jutro to dowiem sie czegos wiecej. Na dzisiaj wiem, ze z nimi wszystko dobrze tylko ze maluszek w inkubatorze lezy...
    Pochwale sie Wam moim bandziochem z dnia na dzien jest coraz wiekszy a tu jeszcze miesiac. Ciekawe jak bede w dniu porodu wygladac hehe
    Załącznik 92361

Najważniejsze, że z maluszkiem okey.. ale fakt dziwne, z tym niedopatrzeniem lekarskim..

Fajny brzuchol "D Piłeczka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Olka, bo Ty to źle robisz tak czekasz i czekasz na tego Mikołaja, a Patka by Ci doradziła że Ty zamiast butów to mogłaś berło wyczyścić

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Hej Dziewuszki! Jestem w szoku z ta masa urodzeniową, mój tyle teraz waży, a to 33 tydzień się w czwartek zaczął..

Verka wchodz na forum i opowiadaj jak impreza
    Ostatnio edytowane przez Betty09 ; 06-12-15 o 08:25

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, w szoku to ja dopiero jestem... Moja kolezanka w 27 tyg trafila do szpitala, synek trafil do inkubatora bo to wczesniaczek a ona w ciezkim stanie lezy na intensywnej w spiaczce :'( masakra jakas totalna cala noc co sie budze to od razu sie modle by oboje byli zdrowi.. Jak ktos moze to tez prosze o wspomnienie w modlitwie..

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Oho mój śniadanie robi i słyszę szelest jakieś torby, ciekawe co Mikołaj przyniesie

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dziewczyny, w szoku to ja dopiero jestem... Moja kolezanka w 27 tyg trafila do szpitala, synek trafil do inkubatora bo to wczesniaczek a ona w ciezkim stanie lezy na intensywnej w spiaczce :'( masakra jakas totalna cala noc co sie budze to od razu sie modle by oboje byli zdrowi.. Jak ktos moze to tez prosze o wspomnienie w modlitwie..

Aż mi słów zabrakło.. Wspomne

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Natalia straszne wieści... Mam nadzieję, że na przekór wszystkim i kolezanka i jej synek wyjdą z Tego bez szwanku...
    Jegobaba, dziwne, że nikt nie zauważył, ale może całe szczęście,że urodzola, bo dziecko na mleku mamusi na pewno urosnie w oczach!!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Niby prezent nie pod poduszka i nie od razu z rana jak się obudzilam, ale jest

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    o jej

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Hej kochane Mamusie,
    z rana takiego długiego posta z telefonu napisałam i mi się skasował:/ ech...to spróbuję jeszcze raz
    Pati, fajny ten Twój wózek, Podoba mi się, że teraz są te koszyki na dole zamykane no i kolorek super.
    Jegobaba, dziwne, że wcześniej nie wykryli, że dziecko takie małe:/ może od dłuższego czasu miała problemy z ciśnieniem a słyszałam, że wtedy dziecko nie rośnie:/
    Natalka, straszna sprawa z Twoją koleżanką:/ zaraz łzy w oczach miałam jak to porzeczytałam ( w ogóle ostatnio ze mnie straszny wrażliwiec)
    Ola, zgłoś reklamację do Mikołaja:P bo chyba grzeczna byłaś, coo?!?
    Betty, pochwal się co Tobie Mikołaj przyniósł
    A w ogólę to muszę Wam się poskarżyć na mojego wczoraj umówił się z kolegami na tą fife i miał wrócić z kolegą samochodem o 23. Czekam i Czekam...już przed 24 a jego nie ma:/ więc piszę smsa i nic...piszę drugiego i nic....:/ w końcu dzwonię a tu tel wyłączony jak się wsiekłam:I myślę, że może zasięgu nie ma dzwonię znowu i to samo a później sobie przypomnialam, że ten kolega, z którym miał wracać miał go gdzieś po drodze, niby niedaleko domu wyrzucić...no i już miałam najczarniejsze myśli:/ godzina 1 a jego jeszcze nie ma (a miał być o 23). Już miałam do mojego taty dzwonić żeby dał mi nr tel do tego kolegi bo oni wszyscy razem pracują. I wtedy słyszę windę...jedzie...o cholera jak ja go opier*łam:/ a właściwie to strasznie płakałam no co za pustak!!!Jak wiedział, że nie będzie o tej 23 to wystarczyło zadzwonić, napisać sms-a od kolegi czy coś (bo telefon niby mu padł). Już myślałam, żer gdzieś po drodze go napadli, albo, że jakiś wypadek miał:/Kurde, a gdybym rodziła?!?Albo coś mi się stało?!? I co mi po jego przeprosinach?!? Grrr...tak więc dziś milczący poranek:/ ale niech spada...żeby ciężarną w 37 tygodniu tak martwić:/oooo niee!!!!
    A poza takim "miłym" porankiem to wstałam z jakimś zatkanym nosem i bólem głowy:/ jakby tego było mało:/ grrr Sory, że się tak wywnętrzam
    A zaraz lecimy na chwilę do moich rodziców a później do mojej babci na obiadek dziś ponoć gołąbki a ja je uwielbiam w jej wykonaniu:P i koniecznie duuuużo sosiku w głęgokim talerzu (jakby w zupce:P)...
    no to buziaki Dziewczynki i miłego dnia:*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów