Strona 2382 z 10063
Pokaż wyniki od 23,811 do 23,820 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    heja...
    niedawno do domciu wróciłam. Bylam na tym ktg no i jak sukrcze były tak są:/ może nie tak wysokie jak tydzień temu ale są:/ położna mówi, że w sumie dziwne, bo biorę sporą dawkę magnezu...ale paniki nie ma bo dziś 37 tydzien zaczynam:P u Julka okej, ładny wykresik
    U teściowej po obiadku jadłam karpatkę...mmm...uwielbiam, moje ulubione ciasto
    A Wy dziewczyny szalone jesteście, uśmiałam się z tego berła, deserkowania itp. Powiem Wam, że ja też jakieś niskie libido mam:/ nie za bardzo mi się cokolwiek chce:/ oby mineło bo szkoda chłopa:P chociaż dziś go mi w ogóle nie szkoda bo mnie zostawił i pojechał do kolegi i mają grać w fife:/ niby tylko do 23 no ale heloł ja tu siedzę sama:/ chyba mu zaraz jakiegoś psikusa zrobię:P że rodzę albo cuś:P
    Veronika, miłej zabawy pochwal się później jakimiś zdjęciami.
    Iza, my zamawialiśmy sprzęt agd przez internet w sklepie euro rtv agd (bo nie wszystko mają na stanie w sklepie). Komputer stacjonarny skladałam przez internet a laptopa na allegro. Zawsze taniej niż w stacjonarnych sklepach...
    Joneczka, wcześnie ta kolacja i późno śniadanie:/ ja bym nie wytrzymała:P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asiaa24 Zobacz posta
    Witam w sobotni wieczór Dziewczynką w szpitalu wytrwałości życzę!!
    Alleee tu zboczuchy są Można się pośmiać heheh Ja niestety od samego początku ciąży nic, lekarz nie zalecał;( Zresztą ochoty też brak...
    Ja dzisiaj na małych zakupkach, już wyprawka w całości skompletowana
    Aaa w moim szpitalu też WiFi jest i się bardzo cieszę
    wi-fi w szpitalu?!? Na bogato:P u mnie nie ma co liczyć:P

Member
    Asiaa24

O mnie
    Igorek urodził się 03.01.2016 ;)
    Data
    03.01.2016
    Noo właśnie się też zdziwiłam z tym WiFi
    To dobrze jak wszystko ok To może do świąt wyskoczy
    To chłopak by się zdziwił.. Hehe Zaraz by był.. Nie ma grania!!!
    MMmmm karpatka ;P ale mi smaka narobiłaś

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Haha, nie Internet mój własny mobilny :P.
    Wyniki mam mocno przekroczone. Wiadomo jak to w weekend - nic się człowiek nie dowie. Zobaczymy co powiedzą w poniedziałek. Ktg wychodzi ładnie. Może jak mi leki dobrze dobiorą to puszcza? Nie mam pojęcia..
    W pon mogą Ci jeszcze badania zrobić, jak Ci się wyniki poprawią to myślę, ze we wtorek Cię spokojnie wypuszczą ale współczuje weekend w szpitalu spędzać nic miłego.

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Jesteście szalone i zboczone Nadrabiam kilka stron i większość tematów okołodeserkowych hihi
    Pati super że kupiłaś wózek, kamień z serca, co?
    Iza ja kilka razy zamawiałam z oleole.pl - nigdy nie narzekałam

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Jesteście szalone i zboczone Nadrabiam kilka stron i większość tematów okołodeserkowych hihi
    Pati super że kupiłaś wózek, kamień z serca, co?
    Iza ja kilka razy zamawiałam z oleole.pl - nigdy nie narzekałam
    Na prawde, kamień z serca :P jaki sklep w ogole super, obsługa pierwsza klasa i na pewno tam pojedziemy po łóżeczko, bo jeszcze nie mam haha w poniedzialek godzinka drogi, nie jest zle a mam juz tam upatrzone, tylko nie moglismy go kupić bo gdybyście nas widzieli w tym aucie hahah boziu masakra. Niby taki passat, duże autko, ale mamy taką limuzynke co sie siedzen nie klapie poza tym i tak byśmy nie klapnęli bo jechalam ja, moj damian i teściowie a z mojego taka dupa, ze w bagazniku nie posprzatal hahah a tam opona, jakies graty, oleje masakra jechał z gondolą na przednim siedzeniu nie no, wiec lozeczko by sie nie zmiescilo ;D
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

O mnie
    A tak poza tym to tak sie na niego widzicie rano nawkurzalam, ze juz mi chyba wszystko przeszło bo w końcu go wyciągnęłam do tego PEPCOOOOO kupilam sobie jeszcze jedna pizamke, znaczy koszule w krate, dokupilam pieluszek tetrowych i jedna flanelowa, bo w tamtym sklepie co wozek kupilam jeszcze becik, tesciowa kupila tez jeden jeszcze, smoczki 2, jedne majciochy sobie kupilam bawelniane i nie pamietam co jeszcze takze jestem szczesliwa, bo jak przyjda paczuszki w poniedzialek mam nadzieje, to torba bedzie juz spakowanaaaaaaaa bo bede miec juz wszysio!!! tylko te łóżeczko i Oskarek moze wychodzic aaaa i jeszcze do tesco pojechalismy jak wracalismy i mnie z kolejki pan wyłonił i specjalnie dla mnie kase obok otworzył bo w tej pierszenstwa kolejka oczywiscie nikogo kto by tam mógł stać... super pan nas wziął w obroty no

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Komu ja to mialam przypomnieć o wyprawce?!!?!? bo mi sie zapomnialo

O mnie
    i zostałam sama

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Hej Zboczuchy! Znowu mialam z calego dnia kilka str do nadrobienia.
    Pati widze, ze wybralas wozek jak ja tylko w innej koloryscyte, ale fajny jestnie?!
    Za Dziewczyny, ktore sa w szpitalu trzymam kciuki- bedzie dobrze!
    Verka ja juz w tym tyg tez raz czyscilam berlo hihi I u mnie tez to dziala w 2 strony, nie ma, ze tykko jedno czerpie przyjemnosc!!! dzis moze tez sie skusze, z deserkowaniem troche gorzej...jak ostatnio chcialam, to moj mowi zapomnij! Jeszcze cos sie stanie I wez tu tlumacz co I jak...
    u mnie choinka juz stoi, ale jednak sztuczna, za rok kuoimy zywa.
    my dzisbykismy na Mikolaju u siostrzenicy, bo w Nl jest 5 , mloda dostala 2 rozgi, ale zbytnio sie nie przejela, bo mowi o drzewko! hahahaha
    Verka zaraz Twoja imprezka- udanej zabawy!
    Ja teraz 2 noce z rzedu pospalam lepiej, zobaczymy jak to bedzie dzis...

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów