Strona 237 z 10063
Pokaż wyniki od 2,361 do 2,370 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Martynaa Zobacz posta
    Chcieli jeszcze robić powtórkę pappy ale dzidzia już jest w 13 tygodniu 4 dniu a z USG 14 tygodniu i 1 dniu więc powiedziała, że tak czy siak by nie wyszły dobre, więc nie mam wyników skorygowanych z biochemią, ale nawet ich nie chciałam zależało mi tylko na opinii innego lekarza
    Gratulacje dobrych wieści :-) kurcze dziwny ten pierwszy lekarz i strach pomyśleć że chcieli Cię chyba naciągnąć... W poprzedniej ciąży miałam podobne prawdopodobieństwo jak Ty i na moje pytanie czy robić po usg jeszcze test pappa lekarz odpowiedział ze nie widzi konieczności. Szkoda tylko Twoich nerwów :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dzień dobry dziewczynki jak samopoczucie?

Junior Member Awatar miminka88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-14 zobacz kalendarz

Red face

Dzień dobry!

samopoczucie - całkiem w porządku ) (mimo, że w pracy)
    9-ego idę na USG, zobaczymy, co się dzieje wewnątrz mnie

Pozdrawiam przyszłe mamuśki!

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Dzień dobry

pijecie kawkę ? bo ja nie mogę sie powstrzymać i jedną taką pyszną z mleczkiem rano w firmie - sama przyjemność - w pierwszej ciąży nie piłam

Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    U mnie zara tez jest ale jKos nigdy tam nie kupowalam ja nosze rozmiary rozne koszulki s lub xs spodnie 3 czasem 5zalezy od firmy w Polsce to chyba 34 .36...... lato to ujdzie ja nie wiem co bedzie zima z kurta hehe bratowa jakis tam plaszczyk ma bo Olivka sie w marcu urodzila to mam nadzieje ze bedzie dobry i buty jakie jak nogi popuchna kurde no bedzie problem
    drobinka z ciebie

ja pamiętam jak już miałam balon, a mam tendencje do dużego brzucha to nie chciało mi się ubierać, zwłaszcza schylać, więc spodnie skarpetki rajstopy strasznie mnie męczyły

a buty pewno botki

Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Hehe ciekawe jak to będzie zimą. Niestety sandałami nie będziemy mogły się ratować
    chyba że z skarpetkami ( polish desing )

Ani klapeczkami jakos to bedzie ja wsiadam do auta w garazu to tylko przejscie gdziekolwiek z parkingu to jskos dam rade
    u mnie podobnie - ale w Polsce czasem tak jest że do grudnia nie ma zimy może i tak też będzie

Cytat Zamieszczone przez marcelina1507 Zobacz posta
    No właśnie w zimie to my będziemy dopiero problem miały. Jeszcze jeśli chodzi o jakiś płaszczyk to może będzie dobrze, bo mam jeden taki szerszy, ale z kozakami to nie wiem czy jak mi nogi spuchną to faktycznie wejdę
    zimą może bęziemy mniej puchły

Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    A więc dziewczynki wróciłam od ginekologa z badań i mogę spać spokojnie. Wszystko jest w porządku doktor bardzo dokładnie badał wszystkie części ciała dzidziusia, przepływ krwi, liczył paluszki na początku bobasek smacznie sobie spał, ale w trakcie badania wzięło go na fikanie i podskakiwanie
    termin porodu znów się przesunął o jeden dzień czyli na 13-01.2016 i wyszło, że 12w6d czyli jutro wkraczamy w II trymest )
    super - świetne wiadomości, nasza stała na głowie i nie chciała się ułożyć do przezierności, widziałam jak ssała kciuk

Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Oj ja tez uwielbaim sukienki nakupowalam sobie ostatnio same maxi teraz musze poszukac czegos krotszego i jakies spodenki koronkowe w h&m widzialam fajne :-)
    teraz przecena więc też coś zamówiłam, z onlinowego nie chce mi się jechać i grzebać

Ja to bd miala problem na zime i na jesien bo mam wszystko w rozmiarze s/m i bede musiala kupic i plaszcz i plaszcYk jesienny o kilka rozmiarow za duze a potem wszystko bedzie lezec...
    e tam, pewno nie urośniesz aż tak bardzo

Moj na prenatalnych mial 6,3 :-P
    mój też identycznie

Cytat Zamieszczone przez Patuśka Zobacz posta
    Dziewczyny dobre na zime sa tez botki
    no ba , najlepsze tylko ja mam same na obcasach,

Tez poszla bym na spacer z pieskiem gdybym go miala :-D
    od lutego się na spacerujesz, jak pogoda pozwoli,

Cytat Zamieszczone przez Martynaa Zobacz posta
    Ja wróciłam z prenatalnych i jestem najszczęśliwsza na świecie! Pani doktor ciągle do mnie mówiła, usg trwało 30 minut nie to co poprzednio 10... Moje ryzyko jest średnie, nawet nie duże do tego po dodaniu markerów decydujących o wadach czyli kość nosowa, przepływ krwi i przezierność to wogole nie mam zaleceń do amniopunkcji! I mój dzidziuś jest zdrowiutki. Do tego wyniki ryzyka po samym badaniu bez biochemi się różnią od tych z Tychów, tu mam : Trisomia 21 1:6227 Trisomia 18 1:20000 i Triomia 13 1: 20000 a w tych Tychach po samym usg T21 1:5364 T18 1:7922 i T13 1:20000... Po tym wszystkim smiało mogę sądzić , że doktor z Tychów mógł niedokładnie zrobić badanie lub coś podkolorować żeby mnie namówić na test pappa na którym zarabiają bo normalnie w takich sytuacjach nie zalecają tego testu chyba że źle wyjdzie USG lub ma się ponad 35 lat. Pani doktor z dziś była świetna, nie dość że przyjęła mnie bez kolejki bo terminy miala na za 2 miesiące to jeszcze załatwiła mi to z jakiegoś programu, że nie musiałam płacić 250 zł! Pani doktor goodna polecenia więc jak są jakieś mamusie ze Śląska to śmiało mogę polecić Panią Agatę Włoch
    jednak nie ma co ślepo ufać jednemu lekarzowi,
    wyniki masz świetne!

ile masz lat jeśli mogę zapytać ?

Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Dziewczyny kupilam dzisiaj krem na rozstepy i dopiero w domu zobaczylam, ze jest on od 4 miesiaca ciazy. Jestem w 14 tyg, moge juz go uzywac? Moze glupie pytanie ale wole sie Was poradzic
    ja już dawno smaruje, żeby skóra była nawilżona i gotowa do rozciągania, chociaż w pierwszej też smarowałam to i tak na koniec wyszły rozstęy

Do domu jade bede gotowala rosol na drugie mam od bratowej kluski slaskie i roladki takze obiad mam a i dowiedzialam sie ze meza brata synek w szpitalu bo sie poparzyl kawa ma poparzona raczke i brzuszekbyli gdzies na kempingu jakims w gorach i tak pilnowali oni to wogole udani ze szkoda gadac .....

też wczoraj rosół gotowałam,

zjadła bym taki chiński ale nie robiłam nigdy a na mieście są niesmaczne

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Kawę rano piłam w poprzedniej i teraz tez pije, choć są dni ze połowę wyleje.
    A ja znowu zupę zepsułam bo zapomniałam wstawić do lodówki ;-)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    Dzień dobry

pijecie kawkę ? bo ja nie mogę sie powstrzymać i jedną taką pyszną z mleczkiem rano w firmie - sama przyjemność - w pierwszej ciąży nie piłam

Ja kawy nigdy nie lubiłam, nawet gdy pracowałam na nocki, nie przekonałam się do picia kawy. Mamuśka nieraz powtarzała, żeby się ze mną z chęcią kawy napiła, ale no niestety

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    parzonej nie piję od 10 lat - ale rozpuszczalna z mlekiem - pycha

a ja własnie pamiętałam żeby do lodówki wstawić bo w tych temperaturach to chwila moment i zupa do zlewu

a czuję się w miarę dobrze, zaraziłam się od młodej i mam katar i boli mnie gardło, dziś idziemy z nią do lekarza to zapytam czy dla mnie też coś da

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    JANA76

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Dziewczyny kupilam dzisiaj krem na rozstepy i dopiero w domu zobaczylam, ze jest on od 4 miesiaca ciazy. Jestem w 14 tyg, moge juz go uzywac? Moze glupie pytanie ale wole sie Was poradzic
    Ja z własnych doświadczeń polecam na rozstępy, a raczej ich wyeliminowanie codzienne używanie na mokre ciało po kąpieli oliwki dziecięcej i potem zwykłe wytarcie ręcznikiem. Działa niezawodnie:-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dzień dobry dziewczynki jak samopoczucie?
    cudownie :-) lubie takie dni jak mam wolne :-) wezme dzis chrzesniczke na spacer :-) a jak Ty sie czujesZ?:-*

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Hej <3 co do tyc spacerkow mam nadzieje ze w lutym naprawde bd lasnie i bd spacerowaky z wozeczkami a kawke zdazy mi sie wypic ale zadko :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów