Strona 2369 z 10063
Pokaż wyniki od 23,681 do 23,690 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Kamila21;2767231]To się może wybierz w pon na badania, żeby się nie okazała tak jak z Joneczka że maz holestaze.[/QUO/

Jak jutro bedzie to samo to w poniedzialek podejde do labolatorium, lepiej dmuchać na zimne

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Nie wiem czy wytrzymali by caly tydzien ale oni zawsze musza sie odezwac tam gdzie nie trzeba...
    Dziewczyny a tak z innej bajki, czy was tez tak swedza sutki? Normalnie zwariowac idzie. W ogole dzisiaj mnie wszystko swedzi
    Swędzą... i troche pobolewają..

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Aktualnie nie swedza, ale miałam taki okres, że całe piersi i sutki swedzialy i lekko pobolewaly.
    Verka o której imprezka? :-)
    Ja mam dzisiaj znowu kino z mezem :-) idziemy na igrzyska śmierci :-)
    O to czekam na relacje tez dzisiaj chcialam isc ale moj jak zwykle na uczelni siedzi a ja sama gnije w domu

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    O to czekam na relacje tez dzisiaj chcialam isc ale moj jak zwykle na uczelni siedzi a ja sama gnije w domu
    Ja swojego musze na zakupy jakieś wyciągnąć bo mi sie konczą różne rzeczy w domu pasuje coś kupić.... chyba że dalej bedzie mnie tak łapało...niby narazie przeszło

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Ja swojego musze na zakupy jakieś wyciągnąć bo mi sie konczą różne rzeczy w domu pasuje coś kupić.... chyba że dalej bedzie mnie tak łapało...niby narazie przeszło
    Może dzisiaj daj sobie już spokój i odpocznij, nie warto się tak męczyć i stresować później.

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Lez i odpoczywaj, niech teraz maz sie wezmie do roboty. Ty juz swoje na dzis zrobilas

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    No ja na mojego mezczyzne po ostatnim kryzysie zlego slowa nie moge powiedziec... Takze Wasze czary zadzialaly nawet zyczy sobie abym w nocy gdy spac nie moge budzila jego to sobie porozmawiamy czy cos.. Jest teraz dla mnie nardzo duzym wsparciem..
    Bylismy dzis w hurtowni kupic swiatelka i ozdoby swiateczne i girlande zeby schody udekorowac w tym roku, wiec u mnie jyz robi sie swiatecznie.. A za tydz kupujy choinke.
    My kupujemy zywa i sypie sie minimalnie ale kupujemy nie swierka tylko jodle kaukaska, jest drozsza bo Ok 140 zl ale trwalsza

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    No ja na mojego mezczyzne po ostatnim kryzysie zlego slowa nie moge powiedziec... Takze Wasze czary zadzialaly nawet zyczy sobie abym w nocy gdy spac nie moge budzila jego to sobie porozmawiamy czy cos.. Jest teraz dla mnie nardzo duzym wsparciem..
    Bylismy dzis w hurtowni kupic swiatelka i ozdoby swiateczne i girlande zeby schody udekorowac w tym roku, wiec u mnie jyz robi sie swiatecznie.. A za tydz kupujy choinke.
    My kupujemy zywa i sypie sie minimalnie ale kupujemy nie swierka tylko jodle kaukaska, jest drozsza bo Ok 140 zl ale trwalsza
    I super, tak ma być Wkońcu po to są, żeby mieć w nich oparcie.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    A ja nam ochote ubrac dzis ciepla pizme swiateczna i cieple skarpetki zrobic herbatke z miodem i cytryna i wieczor spedzic przed tv tulac sie do mojego serduszka problem jeden swwiateczna pizamka jest za mala bo z poprzednich swiat jest

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    A ja nam ochote ubrac dzis ciepla pizme swiateczna i cieple skarpetki zrobic herbatke z miodem i cytryna i wieczor spedzic przed tv tulac sie do mojego serduszka problem jeden swwiateczna pizamka jest za mala bo z poprzednich swiat jest
    To nago z serduszkiem sobie lezcie :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów