Strona 2365 z 10065
Pokaż wyniki od 23,641 do 23,650 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Ja mojemu dziś powiedziałam, żeby okna umył bo pogoda fajna a przed świętami to pasuje umyć, to stwierdził że nie są brudne. I chyba się będę musiała sama za to zabrać,ale może wcześniej torbę do szpitala spakuję w razie czego :P
    Siedz na dupce anie okna myc!moj zawsze mowi.ze czyste albo ze deszcz ma padac

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    patrycjadarek

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-11-16 zobacz kalendarz
    Data
    16-11-2012
    któraś wstawiała kiedyś link do tej stronki http://www.setin.pl/index.php?option...&category_id=5 kupiłam od nich sukienkę na święta mam niedaleko do nich wiec pojechałam i przymierzyłam

Senior Member
    patrycjadarek

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Data
    16-11-2012
    dla mojego też wiecznie czysto i co ja tak ciągle sprzątam

Senior Member
    patrycjadarek

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Data
    16-11-2012
    uciekam wstawić obiad i skończyć układać te zabawki

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    A moja jedna jest do prania uszykowana a druga do krawcowej zanioslam za tydzień do odbioru :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez patrycjadarek Zobacz posta
    któraś wstawiała kiedyś link do tej stronki http://www.setin.pl/index.php?option...&category_id=5 kupiłam od nich sukienkę na święta mam niedaleko do nich wiec pojechałam i przymierzyłam
    Ladne te sukieneczkiu mnie takich ladnych nie ma

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Czesc Mamusie
    dopiero usiadlam od rana i jestem wykoczona... maz pojechal na uczelnie to ja wzielam sie za lekkie ogarnianie mieszkania tylko, ze z lekkiego zrobilo sie generalne sprzatanie lazienki, pokoju malego i chcialam jeszcze nasz pokoj na tip top posprzatac, ale nie mam sily i wrocil maz i byl krzyk... u malego w pokoju zostalo okno do umycia ale we wtorek mamuska wpada w odwiedziny to ja wykorzystam to tego i pokoik bedzie czekal czysciutki na maluszka
    Maz znowu na zajecia pojechal, ale obiecal ze jak wroci to jeszcze cala kuchnie na tip top ogranie a ja bede siedziec tylko i rozkazywac
    veronika zazdroszcze Ci tego babyshower, szkoda, ze u nas nie ma tego w zwyczaju... koniecznie pochwal sie dzisiaj zdjeciem
    Dzisiaj jak powiedzialam mezowi, ze kolejna z nas jest w szpitalu to sie biedaczek chyba wystraszyl bo stwierdzil, ze juz chyba musi przestac wychodzic co wtorek na pilke nozna i w ogole jak w nocy wstaje siku czy jecze to sie budzi i pyta czy chce jechac hehe czasem az smiac mi sie chce

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Hahaha męża ?
    Mąż ma inne zajęcia;p dobra by była taka maszyna

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    To wspólczuje Twojej teściowej, bo to jest naprawdę uciążliwe. U nas pewnie teraz tak będzie, bo moja babcia teraz w szpitalu jest bo będzie miała operacje na nogę, ale lekarz powiedział, że nie wiadomo czy wgl jeszcze będzie po niej chodzić, a jeśli tak to może za rok po rehabilitacji, bo na początku to napewno jej nie będzie wolno z łóżka wstawać.
    No to jest uciążliwe... a babci źle bo rok temu jeszcze lubiała poimprezować skonczyło sie jak w szpitalu wyladowała;/

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Czesc Mamusie
    dopiero usiadlam od rana i jestem wykoczona... maz pojechal na uczelnie to ja wzielam sie za lekkie ogarnianie mieszkania tylko, ze z lekkiego zrobilo sie generalne sprzatanie lazienki, pokoju malego i chcialam jeszcze nasz pokoj na tip top posprzatac, ale nie mam sily i wrocil maz i byl krzyk... u malego w pokoju zostalo okno do umycia ale we wtorek mamuska wpada w odwiedziny to ja wykorzystam to tego i pokoik bedzie czekal czysciutki na maluszka
    Maz znowu na zajecia pojechal, ale obiecal ze jak wroci to jeszcze cala kuchnie na tip top ogranie a ja bede siedziec tylko i rozkazywac
    veronika zazdroszcze Ci tego babyshower, szkoda, ze u nas nie ma tego w zwyczaju... koniecznie pochwal sie dzisiaj zdjeciem
    Dzisiaj jak powiedzialam mezowi, ze kolejna z nas jest w szpitalu to sie biedaczek chyba wystraszyl bo stwierdzil, ze juz chyba musi przestac wychodzic co wtorek na pilke nozna i w ogole jak w nocy wstaje siku czy jecze to sie budzi i pyta czy chce jechac hehe czasem az smiac mi sie chce
    To zazdroszczę, że mąż się tak martwi. Mój wogóle, tylko mówi co mnie znowu boli i takie tam. Zresztą pisałam wam ostatnio jak mu napisałam że mnie jakoś dziwnie brzuch boli to mi napisał "aha, ale się zimno zrobiło".

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów