Strona 2362 z 10083
Pokaż wyniki od 23,611 do 23,620 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Witam Mamusie
    Kurcze miałam tyle stron do nadrobienia, że siedziałam od rana i sobie Was podczytywałam.
    Beatka, Joneczka, Rolcia trzymajcie się dziewczynki, grunt, że jesteście pod dobrą opieką i specjaliści są w zasięgu ręki
    Madziu śliczna poduszka do karmienia! ładniejsza niż nie jedna gotowa w sklepie!
    Witam nową Mamę - Patrycję
    Iza śliczny kombinezon upolowałaś na pewno Ci się przyda!
    Daria ja też zakupiłam termometr bezdotykowy polecono mi ten: http://www.babyblue.sklep.pl/wielofu...lus,id658.html
    MIlena duży ten Twój Maluszek!
    Pati cieszę się, że dorwałaś wymarzony wózek i na spokojnie, w tygodniu przyjdą Ci wszystkie paczki to i torbę spakujesz

Ja do szpitala również wezmę bodziaki z długim rękawem, do tego półśpioszki, kaftanik, skarpetki i kombinezon, czapeczka, kocyk i heja do domciu
    U mnie na początku ciąży data porodu wg USG wyszła ta sama co data z OM. Pierwsze tygodnie są najbardziej wiarygodne, potem chyba nie ma co się sugerować USG, bo dzidzie tak diametralnie się zmieniają, że to może tylko w błąd wprowadzić. Mam nadzieję, że wytrwam do stycznia.

Wczoraj przyjechaliśmy do moich rodziców. Tak się za nimi stęskniłam, że hoho. Oglądaliśmy wczoraj Pana Poślubionego w okresie od pół roczku do półtora Zobaczymy teraz do kogo Emilka będzie podobna i z wyglądu i z zachowania. Właśnie popijam świeżo wyciśnięty sok z marchwi i chyba zejdę jeszcze jeden kawałek szarlotki zjem

Dziewczynki, a jakie macie podgrzewacze do pokarmu?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    cześć dziewczynki kochane w weekend w sumie dla mnie weekend to jest cały tydzień hehehe

Karolinko no zszokowałaś mnie wiadomością o szpitalu, ale myśl optymistycznie, dzidziuś już ma fajną wagę, także wszystko będzie w porządku!

Joneczka, Beatka
    trzymam kciuki za Was!

Marta też mam takie obawy, bo mój pies jest mega zazdrośnikiem, nieraz jak wzięłam jakieś dziecko na ręce to jego automatycznie też musiałam brać także zobaczymy jak to będzie, ale z drugiej strony jak chrześniak się urodził i braliśmy tam psa to cały czas potrafił przy nim przeleżeć jakby pilnował

Senior Member
    patrycjadarek

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-11-16 zobacz kalendarz
    Data
    16-11-2012
    Dzień doby!!!
    Dziewczyny trzymajcie się w tych szpitalach :* Dawajcie na bieżąco znać co i jak
    Mieszkanko posprzątane prawie, jeszcze tylko pomyć w końcu podłogi trzeba, obiad przygotowany wiec luzik na dzisiaj chciałam jechać z córcią na starówkę ale bidulka ma straszny kaszel wiec w poniedziałek zamiast do przedszkola to do lekarza pewnie
    Natalia kiedyś dawałaś link do płyty z kolędami ,podrzucisz tytuł jeszcze raz ?
    to sa chyba takie pompony jak ma weronika jesli jesteś jeszcze zainteresowana http://allegro.pl/listing/listing.ph...2-bab-1-2-1202

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez patrycjadarek Zobacz posta
    Dzień doby!!!
    Dziewczyny trzymajcie się w tych szpitalach :* Dawajcie na bieżąco znać co i jak
    Mieszkanko posprzątane prawie, jeszcze tylko pomyć w końcu podłogi trzeba, obiad przygotowany wiec luzik na dzisiaj chciałam jechać z córcią na starówkę ale bidulka ma straszny kaszel wiec w poniedziałek zamiast do przedszkola to do lekarza pewnie
    Natalia kiedyś dawałaś link do płyty z kolędami ,podrzucisz tytuł jeszcze raz ?
    to sa chyba takie pompony jak ma weronika jesli jesteś jeszcze zainteresowana http://allegro.pl/listing/listing.ph...2-bab-1-2-1202
    Patrycja duuuuzo zdrowka dla coreczki..

Tutak link do plyty... Dla nas jest najlepsza, caly ojres swiateczny nam towarzyszy i cala nasza rodzina ma ta plyte ciotki, rodzice, bracia takze jest sprawdzona i szczerze polecam!

https://saturn.pl/muzyka/the-best-ch...ceneo_spo=true

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Veronika za niedługo trzeba wstawać i polerować koronę na dzisiejszą imprezkę!!!

Udanego Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	babyshower2[1].jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	21.1 KB
ID:	92322

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Załącznik 92317
    sama takie miałam
    hehe a ja mam lepsze a na dodatek dostałam od męża !
    Załącznik 92323

Tym się teraz kurze sprzata

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    hehe a ja mam lepsze a na dodatek dostałam od męża !
    Załącznik 92323

Tym się teraz kurze sprzata
    Hahaha jakie berło :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    No coz, kto by pomyslal, ze tak się dzisiejszy dzien skonczy. No więc jestem sobie na patologii ciazy. Caly dzien dziś mialam jakby mi kto motorek w dupce odpalil, o 20 nie schodzilam z kibelka jak mnie zaczelo czyscic, o 21 zaczely się skurcze krzyzowe, regularne co 5 min, więc wywalilam mojego z lozka i na IP. A tu szyjka niby dluga, a rozwarcie na 2 cm i jechane. Także leze sobie i faszeruje się kroplowka, i kij wiadomo co z tym dalej bedzie. Eh, taaaka zabawa. A mialam przeczucie cholera, ze się zaczne sypac wczesniej, ale 35 tc to lekka przesada. Milej nocy dziewczyny!
    Trzymaj się kochana ! dawaj znać co i jak. :*

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Witam Mamusie
    Kurcze miałam tyle stron do nadrobienia, że siedziałam od rana i sobie Was podczytywałam.
    Beatka, Joneczka, Rolcia trzymajcie się dziewczynki, grunt, że jesteście pod dobrą opieką i specjaliści są w zasięgu ręki
    Madziu śliczna poduszka do karmienia! ładniejsza niż nie jedna gotowa w sklepie!
    Witam nową Mamę - Patrycję
    Iza śliczny kombinezon upolowałaś na pewno Ci się przyda!
    Daria ja też zakupiłam termometr bezdotykowy polecono mi ten: http://www.babyblue.sklep.pl/wielofu...lus,id658.html
    MIlena duży ten Twój Maluszek!
    Pati cieszę się, że dorwałaś wymarzony wózek i na spokojnie, w tygodniu przyjdą Ci wszystkie paczki to i torbę spakujesz

Ja do szpitala również wezmę bodziaki z długim rękawem, do tego półśpioszki, kaftanik, skarpetki i kombinezon, czapeczka, kocyk i heja do domciu
    U mnie na początku ciąży data porodu wg USG wyszła ta sama co data z OM. Pierwsze tygodnie są najbardziej wiarygodne, potem chyba nie ma co się sugerować USG, bo dzidzie tak diametralnie się zmieniają, że to może tylko w błąd wprowadzić. Mam nadzieję, że wytrwam do stycznia.

Wczoraj przyjechaliśmy do moich rodziców. Tak się za nimi stęskniłam, że hoho. Oglądaliśmy wczoraj Pana Poślubionego w okresie od pół roczku do półtora Zobaczymy teraz do kogo Emilka będzie podobna i z wyglądu i z zachowania. Właśnie popijam świeżo wyciśnięty sok z marchwi i chyba zejdę jeszcze jeden kawałek szarlotki zjem

Dziewczynki, a jakie macie podgrzewacze do pokarmu?

Ja kupiłam podgrzewacz z canpol babies

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Hahaha jakie berło :P
    Hehe wiem że fajne teraz mu dogaduję żeby mnie nie denerwował bo go na to zamienie haha

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów