Strona 234 z 10050
Pokaż wyniki od 2,331 do 2,340 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Właśnie wybieram się iz pieskiem na spacerek jeszcze jest duchota ale trzeba się poruszać i dotlenić przed spaniem
    Tez poszla bym na spacer z pieskiem gdybym go miala :-D

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    W pracy mija ochota na parowke byla i do sklepu pojechalam odrazu zakupy zrobilam bo sklep nie po drodze, starsm sie kupowac w organicznym sklepie chociaz ceny powalaja ale poki co kupuje
    Ty pewnie niedlug konczysz tylko ja musze tak dlugo siedziec ahhh

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Tez poszla bym na spacer z pieskiem gdybym go miala :-D
    Gdyby nie on to w ogóle bym się w te upały nie ruszała z domku hehhee tak mam chociaż motywację, żeby się dotlenić

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Gdyby nie on to w ogóle bym się w te upały nie ruszała z domku hehhee tak mam chociaż motywację, żeby się dotlenić
    A pracujesz?

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    A pracujesz?
    Teraz aktualnie już nie także mam duuuuuuuuużo czasu

Member
    Martynaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Ja wróciłam z prenatalnych i jestem najszczęśliwsza na świecie! Pani doktor ciągle do mnie mówiła, usg trwało 30 minut nie to co poprzednio 10... Moje ryzyko jest średnie, nawet nie duże do tego po dodaniu markerów decydujących o wadach czyli kość nosowa, przepływ krwi i przezierność to wogole nie mam zaleceń do amniopunkcji! I mój dzidziuś jest zdrowiutki. Do tego wyniki ryzyka po samym badaniu bez biochemi się różnią od tych z Tychów, tu mam : Trisomia 21 1:6227 Trisomia 18 1:20000 i Triomia 13 1: 20000 a w tych Tychach po samym usg T21 1:5364 T18 1:7922 i T13 1:20000... Po tym wszystkim smiało mogę sądzić , że doktor z Tychów mógł niedokładnie zrobić badanie lub coś podkolorować żeby mnie namówić na test pappa na którym zarabiają bo normalnie w takich sytuacjach nie zalecają tego testu chyba że źle wyjdzie USG lub ma się ponad 35 lat. Pani doktor z dziś była świetna, nie dość że przyjęła mnie bez kolejki bo terminy miala na za 2 miesiące to jeszcze załatwiła mi to z jakiegoś programu, że nie musiałam płacić 250 zł! Pani doktor goodna polecenia więc jak są jakieś mamusie ze Śląska to śmiało mogę polecić Panią Agatę Włoch

Member
    Martynaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Chcieli jeszcze robić powtórkę pappy ale dzidzia już jest w 13 tygodniu 4 dniu a z USG 14 tygodniu i 1 dniu więc powiedziała, że tak czy siak by nie wyszły dobre, więc nie mam wyników skorygowanych z biochemią, ale nawet ich nie chciałam zależało mi tylko na opinii innego lekarza

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Dziewczyny kupilam dzisiaj krem na rozstepy i dopiero w domu zobaczylam, ze jest on od 4 miesiaca ciazy. Jestem w 14 tyg, moge juz go uzywac? Moze glupie pytanie ale wole sie Was poradzic

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Martynaa Zobacz posta
    Chcieli jeszcze robić powtórkę pappy ale dzidzia już jest w 13 tygodniu 4 dniu a z USG 14 tygodniu i 1 dniu więc powiedziała, że tak czy siak by nie wyszły dobre, więc nie mam wyników skorygowanych z biochemią, ale nawet ich nie chciałam zależało mi tylko na opinii innego lekarza
    Widzisz dobre wiesci ale nerwow stracilas na darmo przez lekarza eh...

Senior Member Awatar Patuśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Martyna super wiadomosc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów