Strona 2333 z 10050
Pokaż wyniki od 23,321 do 23,330 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja na początku miałam co 3-4 tyg. A teraz jakoś co dwa mi robi nie wiem czemu :-) więcej kasy chce zarobić pewnie przed rozwiazamiem.
    Ja tez mam teraz co 2 tygodnie wizyte. Nastepna teraz we wtorek, juz nie moge sie doczekac Co do kocyka to mam jeden cienki z pepco, drugi gruby kupilam w hurtowni i do wozka mam dwa komplety jakby kolderek. Jedna mam z tej aukcji http://allegro.pl/zestaw-gruby-ciepl...965785346.html
    Jesli chodzi o termometr to tez mam taki bezdotykowy, mierzy temperature cialla, powietrza i wody.
    A tu jeszcze pochwale sie dzisiejszym obiadkiem (z wczorajszego przepisu). Bylo pyszne Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00070.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	91.7 KB
ID:	92301

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Ale fajnie, że pokazuje wilgotność w pokoju. Wiecie czego jeszcze nie mam, kosza małego na te zafajdane pampersy by nie lecieć za każdym razem do kuchni hehehe
    Ooo widzisz dobrze, że mi przypomniałaś hehe kurczę tak się wydaje że niby już wszystko się ma a ciągle się coś przypomina,a to jeszcze to a jeszcze to :P

Senior Member
    patrycjadarek

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-11-16 zobacz kalendarz
    Data
    16-11-2012
    [QUOTE=paulista;2766402]
    Cytat Zamieszczone przez patrycjadarek Zobacz posta

a gdzie masz zamiar rodzić w Wawie? ja też z Wawy no okolic

Praski lub Solec bedę miała CC , czekam aż mój lekarz będzie miał grafik z dyżurami

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    jeżeli chodzi o termometr to ja zakupiłam taki wyglądający jak suszara co policjanci mają, mierzy z odległości 15 cm do czółka dziecka, temp wody, otoczenia. Ważne że nie trzeba przykładać do czoła czy wkładać do ucha, bo raczej z małym dzidziolkiem to wyczyn. Dałam jakoś 110zł bodajże i zobaczymy jak się spisze w praktyce

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Data
    15.01.2016
    Ale fajnie, że pokazuje wilgotność w pokoju. Wiecie czego jeszcze nie mam, kosza małego na te zafajdane pampersy by nie lecieć za każdym razem do kuchni hehehe
    Ale te termometry raczej już wszystkie pokazują wilgotność powietrza i jeszcze zegarek jest

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    w aptekach w okolicy 100 zł kosztuje..
    Ciekawe czemu taka duża przebitka z cenami jest....
    Ja mam dwa cienkie kocyki

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    jeżeli chodzi o termometr to ja zakupiłam taki wyglądający jak suszara co policjanci mają, mierzy z odległości 15 cm do czółka dziecka, temp wody, otoczenia. Ważne że nie trzeba przykładać do czoła czy wkładać do ucha, bo raczej z małym dzidziolkiem to wyczyn. Dałam jakoś 110zł bodajże i zobaczymy jak się spisze w praktyce
    Koleżanka taki ma i bardzo sobie chwali

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Ja tez mam teraz co 2 tygodnie wizyte. Nastepna teraz we wtorek, juz nie moge sie doczekac Co do kocyka to mam jeden cienki z pepco, drugi gruby kupilam w hurtowni i do wozka mam dwa komplety jakby kolderek. Jedna mam z tej aukcji http://allegro.pl/zestaw-gruby-ciepl...965785346.html
    Jesli chodzi o termometr to tez mam taki bezdotykowy, mierzy temperature cialla, powietrza i wody.
    A tu jeszcze pochwale sie dzisiejszym obiadkiem (z wczorajszego przepisu). Bylo pyszne Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00070.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	91.7 KB
ID:	92301
    ktoś nam robi smaka pyszności!
    A powiedz mi kochana czy on jest taki jakby ocieplany? i czy można nim swobodnie owinąć dziecko czy bardziej sztywniejszy jak kołderka? bo rozchodzi mi się, że jak będą mrozy żeby można dziecko w foteliku dobrze opatulić

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Ciekawe czemu taka duża przebitka z cenami jest....
    Ja mam dwa cienkie kocyki
    No jest różnica...;/

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Jakiej firmy?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów