Strona 2328 z 10044
Pokaż wyniki od 23,271 do 23,280 z 100438

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Kamila czyli mówisz że gruby ten kocyk? ciekawa jestem czy nim też tak swobodnie opatulę dzidzię czy to takie bardziej sztywne jest hmm
    No ten co ja oglądałam to był fajny gruby, ale ciężko powiedzieć jaki ten z allegro bo może być cieńszy. Jest bardzo miły w dotyku mieciutki i nie jest sztywny.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta
    nie nie stresuje sie bo juz od dawna wiem bo mam wade wzroku a tez ż terminem pewne
    fajnie tak z jednej strony wiedzieć kiedy będzie dzidziuś, a z drugiej ja na pewno bym się strasznie stresowała. Sama nie wiem jak to będzie bo Malutka ostatnio się jeszcze nie wykręciła także dowiem się też wszystko 21.12 na wizycie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Obniżony brzuch to żaden objaw porodu. Zwłaszcza u pierworódek. Brzuch sie może obniżyć nawet na 4 tygodnie przed.
    Ja nysle

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Do mnie to czasami nie dociera, że niedługo będzie dziecko. Co prawda czuje kopniaki wkoło same rzeczy dla dziecka, ale jak tak pomyślę, że naprawdę pojawi się maleństwo w moim życiu to takie nierealne mi się wydaje
    Chyba uwierzę na 100% jak przytule :-)

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    No ten co ja oglądałam to był fajny gruby, ale ciężko powiedzieć jaki ten z allegro bo może być cieńszy. Jest bardzo miły w dotyku mieciutki i nie jest sztywny.
    cenowo też są i po ponad 100zł tylko zależy to od rozmiaru właśnie. Jeszcze się wstrzymam może uda mi się być jeszcze w smyku to sobie zerknę jak na żywo to wygląda. Siostra mi zamówiła kocyk z podusią miał być gruby, długowłosy a w rzeczywistości jest cienki i tak trochę się sparzyłyśmy, ale przyda się na wiosnę do wózka oczywiście pasuje mieć jeden cieńszy a jeden gruby

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Do mnie to czasami nie dociera, że niedługo będzie dziecko. Co prawda czuje kopniaki wkoło same rzeczy dla dziecka, ale jak tak pomyślę, że naprawdę pojawi się maleństwo w moim życiu to takie nierealne mi się wydaje
    Chyba uwierzę na 100% jak przytule :-)
    Daria mam to samo, dlatego mówiłam do mojego, że musimy przenieść łóżeczko i ubrać wszystko, żeby już miało być tak jak ma być to jakoś to inaczej będzie a wiem że jak przytulę to się zakocham i będzie moim oczkiem w głowie najukochańszym zresztą już jestmoja perełka

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Daria mam to samo, dlatego mówiłam do mojego, że musimy przenieść łóżeczko i ubrać wszystko, żeby już miało być tak jak ma być to jakoś to inaczej będzie a wiem że jak przytulę to się zakocham i będzie moim oczkiem w głowie najukochańszym zresztą już jestmoja perełka
    Moje łóżeczko już dawno gotowe, pościelone nawet misia i pozytywką w łóżeczku.Obok naszego stoi. Jednak teraz ciągle z mezem sam na sam w pokoju to jakoś nie wyobrażam sobie nagle małej istotki dodatkowo tak jakoś odległe mi się wydaje. Pewnie zacznie się panika przy pierwszych skurczach.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    któraś pytała o grupę na fb...

https://www.facebook.com/groups/6568...94701/?fref=ts

O mnie
    Aniu a jak u Ciebie samopoczucie?

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Dzięki, podpięłam się tam.
    Mój chciał ostatnio już łóżeczko składać, ale wtedy będziemy musieli komodę wyrzucić z pokoju bo nie zmieści się wszystko, dlatego kazałam mu się jeszcze wstrzymać póki nie ogarnę gdzie rzeczy z komody dam.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów