Strona 2313 z 10049
Pokaż wyniki od 23,121 do 23,130 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ja nie wierze ze te sklepowe sa bez amoniaku
    Amoniaku może nie mają, ale zapewne "coś za coś". Piszę tylko co w tych drogeriach można dostać, bo tam pracowałam, o aptecznych i fryzjerskich się nie wypowiadam, bo po prostu się nie znam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Witam się dziewczynki, jakoś dzisiaj wstałam bez humoru, wszystko mnie denerwuje...pojechałam na miasto skompletować strój Świętego Mikołaja bo mój mąż będzie się przebierał i do chrześniaka pojedziemy. Przy okazji wstąpiłam do sklepu dziecięcego z zamiarem kupna grubego koca dla Małej ale żaden mi się nie podobał i wyszłam z balerinkami, ale takie słodkie z kokardką czerwone. Idę przygotować jakiś obiad, bo chłopina na druga do pracy idzie, a tak mi się nic nie chce, jakiś dół złapałam chyba.

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    aleksandramagdalena uśmiech tylko już proszę ! i nie ma żadnego doła nie pozwolimy na to prawda mamusie?

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Zamowilam sobie z olx sukienke ciążowa i jest za duża :-( muszę do krawcowej zanieść może mi przerobi jakoś... A jak nie to dupa nieszczęśliwie wyglądam...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    aleksandramagdalena uśmiech tylko już proszę ! i nie ma żadnego doła nie pozwolimy na to prawda mamusie?
    prawda, buziaki Olka

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Zamowilam sobie z olx sukienke ciążowa i jest za duża :-( muszę do krawcowej zanieść może mi przerobi jakoś... A jak nie to dupa nieszczęśliwie wyglądam...
    pokaż jaką

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Pochwal się !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczynki
    Ja dzisiaj wstałam jak zwykle o o 6:20
    Ale oczywiście w nocy a właściwie nad ranem dwie pobudki. Drętwiejące ręce dawały mi się dłużej we znaki niż zwykle, ale chyba jest lepiej.
    Na obiad dla mnie zupka jarzynowa a dla mężusia toritille Dzisiaj jadę do rodziców a mój mężuś z moim tatą rozpoczynają malowanie
    Już nie mogę się doczekać efektu. Spakowałam ciuszki małej w ten weekend je wypiorę i wyprasuje a po powrocie pakowanie walizki do szpitala Ach ten czas leci....
    We wtorek kolejna wizyta mam nadzieję że wszystko ok będzie. Mała kopie mnie w dziwnych miejscach, nie wiem czy znów się jakoś nie obróciła. Mam nadzieję że nie chociaż nie wiem czy ja bym chciała leżeć jeszcze przez co najmniej miesiąc głową w dół.

Wczoraj wyprałam poszewkę na poduszkę do karmienia i dzisiaj ją wypchałam
    Przesyłam zdjęcia obu stron Jestem taka dumna z siebie chyba jak nigdy
    Nawet zamek sama wszyłam. Wkład musi się jeszcze lekko ubić, ale ulżyło mi, że wyszła ładnie bo włożyłam w nią dużo pracy i serca

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151204_123917.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	90.5 KB
ID:	92284Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151204_123928.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	84.6 KB
ID:	92285

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Cześć Dziewczynki
    Ja dzisiaj wstałam jak zwykle o o 6:20
    Ale oczywiście w nocy a właściwie nad ranem dwie pobudki. Drętwiejące ręce dawały mi się dłużej we znaki niż zwykle, ale chyba jest lepiej.
    Na obiad dla mnie zupka jarzynowa a dla mężusia toritille Dzisiaj jadę do rodziców a mój mężuś z moim tatą rozpoczynają malowanie
    Już nie mogę się doczekać efektu. Spakowałam ciuszki małej w ten weekend je wypiorę i wyprasuje a po powrocie pakowanie walizki do szpitala Ach ten czas leci....
    We wtorek kolejna wizyta mam nadzieję że wszystko ok będzie. Mała kopie mnie w dziwnych miejscach, nie wiem czy znów się jakoś nie obróciła. Mam nadzieję że nie chociaż nie wiem czy ja bym chciała leżeć jeszcze przez co najmniej miesiąc głową w dół.

Wczoraj wyprałam poszewkę na poduszkę do karmienia i dzisiaj ją wypchałam
    Przesyłam zdjęcia obu stron Jestem taka dumna z siebie chyba jak nigdy
    Nawet zamek sama wszyłam. Wkład musi się jeszcze lekko ubić, ale ulżyło mi, że wyszła ładnie bo włożyłam w nią dużo pracy i serca

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151204_123917.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	90.5 KB
ID:	92284Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151204_123928.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	84.6 KB
ID:	92285
    Ładna, rowniutka jak na szycie w ręku, z tego co pamiętam

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie