Strona 2309 z 10046
Pokaż wyniki od 23,081 do 23,090 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Lecę do rossmana muszę uzupełnić zapasy a poza tym w promocji są te mokre chusteczki Babydream Canedula (czy jakoś tak:P)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    heeej a ja zasnęłam wczoraj od razu i tylko raz byłam siusiu teraz śniadanko, potem zrobię obiad jakiś, wypadałoby wstawić pranie i tak zleci wczoraj może do miasta pojadę bo mama by chciała, zobaczymy jak się będę czuła.

Natka fajnie że w domku z Mężem sie układa Beatka trzymamy mocno Pati u Nas tez zaczyna w grudniu, ale po świętach od razu pamietam jak byłam mała i przyszłam ze szkoły i patrze ksiądz na kolędzie to dzida się chować i na podwórku mieliśmy taki szałerek na drewno i tam wchodzę patrzę a moja siostra też tam siedzi haha schowała się jak przyszła ze szkoły mama na Nas krzyczała jak nie wiem, bo to było widać jak zajrzałyśmy do domu i uciekłyśmy hahah
    iza a jak ty to robisz, że jeszcze ci sie uda wczoraj jechać
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Lecę do rossmana muszę uzupełnić zapasy a poza tym w promocji są te mokre chusteczki Babydream Canedula (czy jakoś tak:P)
    ja juz narobiłam zapasu tych chusteczek, więc nawet mi nie mów o promołszyns bo nie bede miala gdzie dawać

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Dzień Dobry Dziewczynki. Ja dziś wstawałam 3 razy w nocy, co do mnie nie podobne, bo ja zazwyczaj tylko raz. O 7 się obudziłam, oczy jak 5 zł i nie wiem co ze sobą zrobić, ale na szczęście jeszcze zasnęłam.

Beata super że tak się pięknie trzymasz, lekarz napewno się ucieszy jak Cię zobaczy że jeszcze zapakowana
    Oj dziewczyny uśmiałam się z tego berła. Macie poczucie humoru
    Naomi, przepis napewno się przyda
    Dziewczynki podajcie link do styczniówek na fb, bo też chętnie dołącze jeśli można, bo nawet nie wiedziałam, że tam też jesteście

A ja wstaję, jakieś śniadanko zrobić sobie i mężulkowi bo mu się nie chciało rano wstać i stwierdził,że pójdzie na 12 do pracy. A później się wybieram na zakupki ostatnie do mojej szpitalnej torby :P

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    iza a jak ty to robisz, że jeszcze ci sie uda wczoraj jechać
    Ty czytam o co Ci chodzi ... czy znowu coś głupiego gadasz a patrze i mam napisane wczoraj zamiast jutro hahahaah

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ty czytam o co Ci chodzi ... czy znowu coś głupiego gadasz a patrze i mam napisane wczoraj zamiast jutro hahahaah
    ej, wcale głupio nie gadam, po prostu sie zastanawiam jak ty to robisz bo ja bym na przykład chciała wczoraj jeszcze posprzątać bo dzisiaj to mi sie nie chce a musze

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    ej, wcale głupio nie gadam, po prostu sie zastanawiam jak ty to robisz bo ja bym na przykład chciała wczoraj jeszcze posprzątać bo dzisiaj to mi sie nie chce a musze
    Też bym chciała wczoraj dużo rzeczy zrobić żeby nie musieć już dziś :P:P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Jeja Wy z tym berlem polecialyscie na maksa
    Joneczka genialny ten dywanik!
    Beata trzymam kciuki. Dacie rade!
    Ja standardowo w nocy 2 razy siku, kilka pobudek, ale przewracam się na drugi bok i śpię dalej. A rano i tak mam problem żeby się zleć z łóżka

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Aaa zapomniałam się Wam pochwalić ze juz prawie skończyłam moje literki nad lozeczko. Niedługo wstawie fotkę

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    ej, wca
    le głupio nie gadam, po prostu sie zastanawiam jak ty to robisz bo ja bym na przykład chciała wczoraj jeszcze posprzątać bo dzisiaj to mi sie nie chce a musze
    Sie wszystko da zalatwic

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów