Strona 2306 z 10065
Pokaż wyniki od 23,051 do 23,060 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    a ty następna! laseczka hihi

to było ciąże temu aktualnie przypominam raczej orkę haha
    Jezu jest już tak późno? to idę zmusić się do snu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Ehh laseczki same na forum a ją 127 w pasie, o wadze nie wspomne a jakaś przemila pani mnie ostatnio zahaczyla, ze OOo, to na pewno bliźniaki! Nosz q@#$%! Co prawda odpowiedziałam, że dla takiej księżniczki to tylko willa z basenem, ale za bardzo humoru mi to nie poprawiło. Ide się plawic w moim tłuszczu, może usne że zgryzoty:-P obym tylko po porodzie dziecka cycem nie udusila...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Ehh laseczki same na forum a ją 127 w pasie, o wadze nie wspomne a jakaś przemila pani mnie ostatnio zahaczyla, ze OOo, to na pewno bliźniaki! Nosz q@#$%! Co prawda odpowiedziałam, że dla takiej księżniczki to tylko willa z basenem, ale za bardzo humoru mi to nie poprawiło. Ide się plawic w moim tłuszczu, może usne że zgryzoty:-P obym tylko po porodzie dziecka cycem nie udusila...
    Raczej nie udusisz haha

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Dobra. TO mnie zabiło. Ps w przypadku problemow z nietrzymaniem moczu skonsultuj sie z toaleta przed czytaniem...
    http://uberhumor.com/wp-content/uplo...2/04/tDyBj.jpg

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja dotarlam do domu i zaleglam na kanapiepo drodze sie z chlopina.moja umowilam zeby po ten fotel do auta jechac i zakupilismy w sobote do odbioru bo mieli ostani ten co na polkach stoi to uciapany pewnie fuj...pokaze wam jaki jak wejde na laptoka bo narazie to leze z telefonemdzis sie tak spojrzalam to rzeczywisciw jakbu nizej ten bebenek bo cyce odstajajezu niech ta Amelka sie nie wyglupia...ja sie juz doczekac nie moge 12 bo chociaz sie konkretow dowiem od doktorkano nic mamusie czekam tu na ktoras bezsenna jakby co Natali tylko czy ten braveran czy jak mu tam ubezpieczenie pokrywa bo w innym razie z torbami 60 latek pojdzie

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Ludzie jaki mnie ból w mostku obudził! Myślałam, że mam jakiś stan przed zawalowy... Później jakas mała pupka się wypiela.

Veronica - kilka stron temu tzn.koło 23 wrzuciłam zdjęcie dywanika, który robiłam a chcialas żebym się pochwalila.

Chyba zamieniłam się w sowie, ze w dzień śpię A w nocy buszuje

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Ludzie jaki mnie ból w mostku obudził! Myślałam, że mam jakiś stan przed zawalowy... Później jakas mała pupka się wypiela.

Veronica - kilka stron temu tzn.koło 23 wrzuciłam zdjęcie dywanika, który robiłam a chcialas żebym się pochwalila.

Chyba zamieniłam się w sowie, ze w dzień śpię A w nocy buszuje
    widzialam piekny i idealnie pasuje mi kolorystcznie....cud i literka a ja nic nie napisalam???

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    o ja wiem pewnie mnie tu zagadaly oj oj a jak go zrobilas???wez mi tu napisz to moze moja mamcia to zrobi

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Berlo i braweran Was pochłonął :-D
    Bardzo prosto się robi.
    Kupiłam wełnę (teraz bym kupiła grubszą, żeby były bardziej puchowe) różne kolory po 2 motki z każdego koloru. Nakrecalam na kciuka i małego palca do okola, średnio 150 okrążen, zwiazywalam po środku i przecinalam 'grzbiet' na Youtube na pewno są filmiki jak zrobić pompon . No a na literke wycielam wzór z kartonu, oplotlam wełną A później porobilam pompony i przyszylam.
    Znalazłam jakiś stary dywanik na buty i do niego przyszylam pomopony i tak oto powstał . Gorzej jak wyjdzie chłopak na porodowce :P taki psikus ;-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Berlo i braweran Was pochłonął :-D
    Bardzo prosto się robi.
    Kupiłam wełnę (teraz bym kupiła grubszą, żeby były bardziej puchowe) różne kolory po 2 motki z każdego koloru. Nakrecalam na kciuka i małego palca do okola, średnio 150 okrążen, zwiazywalam po środku i przecinalam 'grzbiet' na Youtube na pewno są filmiki jak zrobić pompon . No a na literke wycielam wzór z kartonu, oplotlam wełną A później porobilam pompony i przyszylam.
    Znalazłam jakiś stary dywanik na buty i do niego przyszylam pomopony i tak oto powstał . Gorzej jak wyjdzie chłopak na porodowce :P taki psikus ;-)
    o czyli to wszystko co zrobilas poprostu doszylas do dywanika innego e to ja powiem mamie to moze zrobi a kolorystycznie idealnie mi pasuje tak tak berla mnie pochlonely

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów