Strona 2293 z 10046
Pokaż wyniki od 22,921 do 22,930 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    wiesz co zazdrość jest niezdrowa, ale właśnie Ci pozazdrościłam teściów uważaj tylko bo moje się ślizgają :P ale napiszesz mazakiem "emu" i tak jak Verki przestaną się ślizgać
    haha, ale masz takiego 'traktora' na podeszwie? bo ja mam takiego mega haha poza tym.. gdzie tam śnieg
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Mój do fryzjera chodzi tylko przed weselami, bo sam nie umie sobie irokeza zrobić, a tak na co dzień to się sam obcina na krótko maszynką, ja mu tylko poprawiam.
    Co do obcinania włosów w ciąży to ja w zabobony nie wierze, farbowałam i podcinałam już 2 razy. Pierwszy raz w lipcu przed naszym ślubem, i drugi raz w sob zeszłą. Mała zdrowa i nic jej się nie dzieje. Lekarz na pierwszej wizycie mi powiedział, że farbować włosy mogę bez problemu.
    Co do wózka to ja wzięłam pierwszy który wpadł mi w oko. Podobał mi się ten Riko Brano ale trochę drogi był więc wzięliśmy, mniej znanej firmy i tańszy, ale też fajny bo jest lekki i zwrotny. Ma duży kosz na dole, i jak i gondola tak i spacerówka są dość długie więc to dodatkowy plus Ale to prawda najlepiej jechać i oglądnąć, zobaczyć jak wygląda na żywo i jak się nim jeździ.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Ej ja nie mam emu

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ej ja nie mam emu
    http://allegro.pl/emu-stinger-black-...803487448.html teściowi podeślij
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    haha, ale masz takiego 'traktora' na podeszwie? bo ja mam takiego mega haha poza tym.. gdzie tam śnieg
    jest traktor hehehee ale kiedyś na mokrych liściach orła bym wywinęła, koleżanka mnie ratowała i widziałam już jej przerażenie w oczach

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    a ja dziś wyjęłam z szafy kilka par kozaków i jedne mam takie zawaliste na zimę, je lubiałam strasznie, ubrałam, ale szłam jak pokraka bo mają 14cm szpilkę ale chociaż po domku się przeszłam. Znowu oficerki ledwo zapinam więc tylko emu zostały i trampki w których jeszcze śmigam z psem na spacery
    Ja mam botki i normalnie zakladamogolnie nogi mi nie puchna jednynie palce u rak....emu mam i ciulowo wygladaja ja mam jeszcze futerko na wierzchu wywiniete to troszke lepiej sie prezentuja ale takie cieple ze bajawiec jak mroz to mi wisi wyglad wazne ze cieplo

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    jest traktor hehehee ale kiedyś na mokrych liściach orła bym wywinęła, koleżanka mnie ratowała i widziałam już jej przerażenie w oczach
    No mozna wywinac orlaja mam problem w sobote z butami haha bo co naloze do sukienki emu?haha nic szpilki naloze albo koturny hmmm najwyzel baletki w torebke wezme

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    No mozna wywinac orlaja mam problem w sobote z butami haha bo co naloze do sukienki emu?haha nic szpilki naloze albo koturny hmmm najwyzel baletki w torebke wezme
    no jak Verka nie wiesz??? mąż podwozi gwiazdę główną wieczoru, otwiera drzwi i wysiadasz na czerwony dywan więc szpileczki jak najbardziej będą ok

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    no jak Verka nie wiesz??? mąż podwozi gwiazdę główną wieczoru, otwiera drzwi i wysiadasz na czerwony dywan więc szpileczki jak najbardziej będą ok
    Haha w sumie racja siade i bede siedziec to i 25 cm moze byc

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    W OGOLE HAHAH bo mi sie przypomnialo to przyleciałam napisać bo bym potem znowu zapomniała.. Bo przyszli tu teście dzisiaj na chwile bo byli w pepco i nam kupili takie dwa kocyki normalnie bajka chyba sama z nimi bede spać bo takie milusie, no ale mniejsza z tym bo nie o to chodzi i gadaliśmy o tym wózku i teściu mi mówi 'buty Ci kupiłem, Patrycja' a ja tak popatrzylam i se mysle, aa jasne ale patrze ma w rece pudelko i dopowiedział ' bo już kurna nie umiem patrzeć jak w tych trampkach chodzisz' hahahaha myslalam, ze sie posikam Bo ja mam botki i inne buty ale kurde uwierzcie mi, no nie wchodzi mi w nic noga, tylko w te vansy ahhah kochany teściu no, jak o mnie dba Kupił mi tte nasze słynne podrobione Emu czarne do kostki, ale takie wypasione wam powiem, ze sie na śniegu na pewno nie obale
    Haha widzę ze u Ciebie ciągle wesoło tez zazdroszczę takich teściów

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów