Strona 2290 z 10050
Pokaż wyniki od 22,891 do 22,900 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Ojjj z tym obcinaniem to i ja miałam przeboje z tatą. Mama z nim walczyła dobrych kilka lat żeby poszedł do fryzjera, a nie maszynką się robił, bo mało reprezentatywnie wyglądał, że tak powiem (mama go porównywała do dresiarzy i skinów z wygolonymi głowami żeby jakoś zmienić jego tok myślenia) no i w pracy mu nie za bardzo taka fryzura pasowała, ale nie on tylko maszynką, więc ja go obcinałam na tą a'la zapałkę (trochę dłuższa góra, boki krótsze), bo samemu też mu było ciężko po protestach mamy. Ale potem nasza kuzynka zdobyła zawód i otworzyła swój salon i poszedł, bo do zaufanej osoby i maszynka poszła w kąt Mama zadowolona, tato wygląda fajnie i ja już się nie stresuję, bo zawsze coś tam mu nie pasowało

Za to Pan Poślubiony zawsze chodził do jednego fryzjera, taki Pan po 50-tce teraz to już pewnie po 60-tce niedaleko jego pierwszego miejsca zamieszkania. Ale potem i się przeprowadził i nie miał tak czasu żeby wyskakiwać do centrum, a tam zawsze się czekało i kiedyś umówiłam go do salonu do którego ja chodziłam. Poszliśmy razem, ja też coś robiłam, a on "obsługiwany" był obok. I Pani go wzięła na mycie włosów i wiecie masaż głowy (nawet jakąś ampułkę mu dała, że na pierwszą wizytę gratis itp.) - a on zamiast relaksik na tym fotelu to tak go spięło! Kark mu zesztywniał, cały blady się zrobił i zamiast wyluzować to on tak przeżył ten masaż głowy, że powiedział, że już nigdy nie pójdzie, bo dziwne uczucie jak go ktoś obcy go dotyka I chodzi tam dalej, ale nigdy nie myje włosów hihi

Ja tam lubię masaż głowy przy myciu, to najfajniejszy etap...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Nam też furę dla Emilki zasponsorowali dziadkowie fajnie, że mamy taką pomoc, bo przecież to nie mały dla nas wydatek, a nie minie trochę czasu a i ubranek będziemy musiały więcej kupować i z każdym rokiem wydatki w górę

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    A moja znowu taka spokojna ja nie wiem no czy ona leniwa a moze urosla do 4kg i sie ruszyc nie moze
    kiedy się dowiesz ile Amelka waży?

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Ojjj z tym obcinaniem to i ja miałam przeboje z tatą. Mama z nim walczyła dobrych kilka lat żeby poszedł do fryzjera, a nie maszynką się robił, bo mało reprezentatywnie wyglądał, że tak powiem (mama go porównywała do dresiarzy i skinów z wygolonymi głowami żeby jakoś zmienić jego tok myślenia) no i w pracy mu nie za bardzo taka fryzura pasowała, ale nie on tylko maszynką, więc ja go obcinałam na tą a'la zapałkę (trochę dłuższa góra, boki krótsze), bo samemu też mu było ciężko po protestach mamy. Ale potem nasza kuzynka zdobyła zawód i otworzyła swój salon i poszedł, bo do zaufanej osoby i maszynka poszła w kąt Mama zadowolona, tato wygląda fajnie i ja już się nie stresuję, bo zawsze coś tam mu nie pasowało

Za to Pan Poślubiony zawsze chodził do jednego fryzjera, taki Pan po 50-tce teraz to już pewnie po 60-tce niedaleko jego pierwszego miejsca zamieszkania. Ale potem i się przeprowadził i nie miał tak czasu żeby wyskakiwać do centrum, a tam zawsze się czekało i kiedyś umówiłam go do salonu do którego ja chodziłam. Poszliśmy razem, ja też coś robiłam, a on "obsługiwany" był obok. I Pani go wzięła na mycie włosów i wiecie masaż głowy (nawet jakąś ampułkę mu dała, że na pierwszą wizytę gratis itp.) - a on zamiast relaksik na tym fotelu to tak go spięło! Kark mu zesztywniał, cały blady się zrobił i zamiast wyluzować to on tak przeżył ten masaż głowy, że powiedział, że już nigdy nie pójdzie, bo dziwne uczucie jak go ktoś obcy go dotyka I chodzi tam dalej, ale nigdy nie myje włosów hihi

Ja tam lubię masaż głowy przy myciu, to najfajniejszy etap...
    ja uwieeeeeeelbiałam masaż i uwielbiałam go robić jakie napiwki dostawałam ojajebie, a babeczki mi zasypiały bo uczylam sie go u takiego fryzjera co ma teraz akademie blabla to przynajmniej tego mnie dobrze nauczyl hahah bo potem zmienilam salon :P ale jeeeezu jak mialam praktyki to mnie codziennie myly te mlodsze jak byl czas haha i je 'uczylam' na sobie az mi lep zamarzl tak dlugo hahah wykorystywacz no kurde moze sie jeszcze przejde w tym miesiacu...
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ja uwieeeeeeelbiałam masaż i uwielbiałam go robić jakie napiwki dostawałam ojajebie, a babeczki mi zasypiały bo uczylam sie go u takiego fryzjera co ma teraz akademie blabla to przynajmniej tego mnie dobrze nauczyl hahah bo potem zmienilam salon :P ale jeeeezu jak mialam praktyki to mnie codziennie myly te mlodsze jak byl czas haha i je 'uczylam' na sobie az mi lep zamarzl tak dlugo hahah wykorystywacz no kurde moze sie jeszcze przejde w tym miesiacu...
    to musisz być dobra, bo jak masaż jest taki że się zasypia to lepiej być nie może ja też to uwielbiam i zazdroszczę, że miałaś tylleeee masażów ;D

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    kiedy się dowiesz ile Amelka waży?
    12 grudniab o wtedy ide na ostania wizyte i szpital zwiedzic

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    dziewczyny apropo fryzjera. obcinacie wlosy w ciazy? bo tez cos tam ostatnio mowie, ze musze konce podciac i szwagierka takie oczy O.O i ze jak urodze mam isc bo sie nie obcina Oo
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    dziewczyny apropo fryzjera. obcinacie wlosy w ciazy? bo tez cos tam ostatnio mowie, ze musze konce podciac i szwagierka takie oczy O.O i ze jak urodze mam isc bo sie nie obcina Oo
    podobno jak się obcina włosy w ciąży to dziecko ma rozum krótki. takie zabobony i średniowieczne tezy.
    ja nie podcinalam, ale dlatego, że chcę zapuścić i po iść się zafarbować i wtedy niech coś zrobią z dłuższych

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    ja tam końcówki podcinam, bo bym miała jedno siano na głowie... ptaki by tam mogły gniazdo robić

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    A ją tne bez litości na krótko o! Przed matura i sesjami też cielam i żyje ;-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów