Strona 228 z 10065
Pokaż wyniki od 2,271 do 2,280 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hej ale sobie pospałam dziś do 11 aż :P ale na 17 do pracy idę niestety.. pogoda strasznie sie zmieniła juz wczoraj wieczorem lekka brza była a dzisiaj od rana pada ;( w sumie lepiej bo było za duszno u mnie.. a teraz przynajmniej jest czym oddychac sniadanko mam zjedzone. Musze skoczyc na zakupki bo rosól bym sobie zjadła na obiadek ;P jakis czas temu szukałam czegoś na You Tubie i znalazłam świetny kanał mamy (polki) która mieszka w Irlandi i opowiada o swoim zyciu wiele ciekawych informacji o wychowaniu dzieci itp i tak pomyslałąm zebyscie tez sobie zerknęły MammyDoriska wystarczy wpisać
    U mnie za to taki war, że nie ma czym oddychać. Wyszłam z moim pieskiem na dwór to się szybko zwijałam do domku. U mnie również rosołek dzisiaj i obiecałam mężowi schabowe, ziemniaczki i buraczki więc muszę dotrzymać słowa chociaż sama bym zjadła lasagne, ale to może będzie opcja na jutrzejszy dzień uwielbiam gotować, wymyślać i kombinować w kuchni

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    U mnie za to taki war, że nie ma czym oddychać. Wyszłam z moim pieskiem na dwór to się szybko zwijałam do domku. U mnie również rosołek dzisiaj i obiecałam mężowi schabowe, ziemniaczki i buraczki więc muszę dotrzymać słowa chociaż sama bym zjadła lasagne, ale to może będzie opcja na jutrzejszy dzień uwielbiam gotować, wymyślać i kombinować w kuchni
    oj ja tez lubie gotowac szczególnie jak jest dla kogo

Junior Member
    JANA76

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Truskawkowa, każdy rodzinny ignoruje tsh, które wg norm podawanych przy wynikach jest ok. Niestety, dla nas ciężarnych najważniejsze, jest aby ten wynik był jak najniższy. Tak powie każdy endokrynolog i każdy ginekolog. Ja teraz biorę 50 euthyroxu i co 4 tygodnie mierze sobie poziom tsh.

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cześć mamusie !!!!

Miałam takie urwanie głowy że nie dałam rady wejść przez cały tydzień co tam słychać nowego może ktoś streści ?

jak badania prenatalne ? znamy już kolejne płcie ?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    Cześć mamusie !!!!

Miałam takie urwanie głowy że nie dałam rady wejść przez cały tydzień co tam słychać nowego może ktoś streści ?

jak badania prenatalne ? znamy już kolejne płcie ?
    nieznamy i jakos nie spieszy mi sie zeby poznac

O mnie
    fghjkz ha ha ha ha czy bez różnicy tylko żeby było zdrowe u nas też tak choć ta odrobina ciekawości jest

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Witajcie ja juz na nogach jest 6:15 ale chce dzis byc wczesniej w domu cos ugotowac bo od piatku nie gotowalam, u mnie ten brzuszek jakby ksztalt zmienil i taki leciutki jest bo spodni jednych nue zapielam wiec nadal czekam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    W Chicago upalu ciag dalszy dzis ma 40 stopni ale jurto ochlodzenie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    W Chicago upalu ciag dalszy dzis ma 40 stopni ale jurto ochlodzenie
    ja bym się roztopiła :P u nas wczoraj było 34-35 i miałam szczerze dość....

takie temp tylko na wczasach nad wodą i bez dzieci

u mnie brzuszek jest - rano mały taka kuleczka ale wiczorem jak pojem to bęcol rośnie jak na 7 miesiąc aż mi wstyd - ale w pierszej też tak miałam, wydaje mi się że tak po prostu narządy mi się w środku układają , póki co chowam go pod kieckami typu oversize i jest git

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    cześć Dziewczynki, nie było mnie parę dni, ale właśnie nadrobiłam zaległości z mamą się dogadałam, myślę, że będzie już ok. weekend upłynął nam pod znakiem przygotowań do wesela, w końcu to już ostatnia prosta. i ja i mój narzeczony mieliśmy przymiarki. rany... jak go zobaczyłam w tym garniturze to mi aż ślinka pociekła haha! najchętniej to bym z niego wtedy te łaszki zerwała! ciężko będzie go takim całą noc oglądać... on się raczej w gajerach nie nosi, więc różnicę zrobiło, że głowa mała. na przymiarkę mojej sukni oczywiście go ze sobą nie brałam. i kurczę, Dziewczyny! jest idealna! jakbym brała ślub w zeszłą sobotę to nic nie trzeba by w niej zmieniać, no ale niestety ślub za 3 tyg, więc musza ją odrobinę poszerzyć, żebym Dzidziusia nie gniotła ogólnie to brzuszek już mam, jeszcze nie bardzo wygląda na ciążowy, raczej jakbym po prostu gruba była, ale w sukience NIC nie widać. w szoku jestem! odzyskałam w niej moją figurę sprzed wypadku, tylko z większym biustem hehe no i wczoraj jeszcze ostatnie spotkanie w poradni przedmałżeńskiej mieliśmy, teraz już tylko ostatnia spowiedź i do ołtarza! hehe... już zaczynam się stresować na maksa. przez ostatnie 2 tyg zamiast przytyć schudłam kg, a to przecież już 2gi trymestr. gdyby nie to, że moje ciało zmienia proporcje to bym się bała, ale na przymiarkach sukni widzę, że się "rozszerzam" tu i ówdzie więc chyba nie jest tak źle
    Dobrze zr sie dogadalas z mama bo teraz nie potrzeba ci stresow oby mama to zrozumiala ciesz sie slubem i facet w garniturze mmmmmm a pozniej czekaj na dzidzie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów