Strona 2272 z 10044
Pokaż wyniki od 22,711 do 22,720 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dlatego ja zrezygnowałam w sklepie gdzie wstępnie zamowilam bo zamawialismy w sierpniu i na październik miał być a robił się listopad i nawet nie wiedzieli czy w ogóle będą dostawy tego koloru. Więc się wkurzyłam i na allegro kupiłam i na drugi dzień wózek był. Zobacz może twój wózek też jest allegro i będziesz miała szybciej
    producent ma tyle zamówień na te wózki, że internetowo wychodziło to samo z czasem, a przez sklep mam pewniej i taniej po prostu oczekiwanie do 4 tygodni a że okres teraz taki a nie inny to się wydłuża automatycznie niestety, ale moja wina bo ja zwlekałam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    producent ma tyle zamówień na te wózki, że internetowo wychodziło to samo z czasem, a przez sklep mam pewniej i taniej po prostu oczekiwanie do 4 tygodni a że okres teraz taki a nie inny to się wydłuża automatycznie niestety, ale moja wina bo ja zwlekałam
    Ale na allegro czasami wystawiają te co mają na sklepie a nie zamówienie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ale na allegro czasami wystawiają te co mają na sklepie a nie zamówienie
    przepatrzyłam te co były na wysyłkę w 24 h to samo albo czarne z niebieskiem, albo szare z różowym niestety. Już cała kwota wpłacona także nie patrzę więcej bo mi się jeszcze coś innego spodoba i dopiero wtedy będzie hehehe

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cześć dziewczynki
    JESTEM ZAŁAMANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pojechaliśmy kupić wózek i co???????????????.......... i to nie taka prosta sprawa w grudniu w okresie świątecznym itd. wprawdzie zamówiłam, ale wózek będzie dopiero w połowie stycznia!!!! myślałam, że pojadę, wybiorę i góra za 2 tyg będę mieć a tu dupa blada, ale co zrobić skoro mi się wymarzyły kolory na które trzeba czekać. Na sklepie mieli wózek też tej firmy co mi się podoba, mogłam brać ale kolorystycznie za bardzo do mnie nie przemawiał :/ Pani i tak opuściła 100zł Nam bo mąż ostro licytował i zaczęło się od opuszczenia 20zł a tu zszedł do takiej ceny hehehe także w sumie wyniósł Nas 1800zł teraz tylko pozostało czekać, że może akurat uda się coś wcześniej....

Whatz czyli widzę, że ten sam kombinezonik co mój i również mam z olx jestem bardzo zadowolona z niego

Naomi bardzo mi przykro, faktycznie nie ma co się w taką podróż w tym miesiącu ani wybierać
    A widzisz dobrze ze to styczen bo spacerki zapewne poczekaja na lepasza pogode ..gorzej by bylo latemja tez czekalam na swoj takze do lutego dojdzie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    A widzisz dobrze ze to styczen bo spacerki zapewne poczekaja na lepasza pogode ..gorzej by bylo latemja tez czekalam na swoj takze do lutego dojdzie
    w razie czego na strychu wózek po chrześnicy jest także nie jest źle

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Dziękuje kochane, dzis do niczego sie nie nadaje przez to, dobiło mnie to, kłade sie do lózka...
    aaa i witam nowa mame.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    w razie czego na strychu wózek po chrześnicy jest także nie jest źle
    O widziszmoj ostanio powoedzial ze z tym wozkiem przezywam ze smierdzi i wogole a przeciez mozna bedzie Amelke w tej kolysce na tras wystawici co Ty na to?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    Dziękuje kochane, dzis do niczego sie nie nadaje przez to, dobiło mnie to, kłade sie do lózka...
    aaa i witam nowa mame.
    Tak tak poloz sie ...wiadomo ze i tak bedziesz myslec o tym wszystki bo sie nie da nie myslec..trzymaj sie

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczynki
    JESTEM ZAŁAMANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pojechaliśmy kupić wózek i co???????????????.......... i to nie taka prosta sprawa w grudniu w okresie świątecznym itd. wprawdzie zamówiłam, ale wózek będzie dopiero w połowie stycznia!!!! myślałam, że pojadę, wybiorę i góra za 2 tyg będę mieć a tu dupa blada, ale co zrobić skoro mi się wymarzyły kolory na które trzeba czekać. Na sklepie mieli wózek też tej firmy co mi się podoba, mogłam brać ale kolorystycznie za bardzo do mnie nie przemawiał :/ Pani i tak opuściła 100zł Nam bo mąż ostro licytował i zaczęło się od opuszczenia 20zł a tu zszedł do takiej ceny hehehe także w sumie wyniósł Nas 1800zł teraz tylko pozostało czekać, że może akurat uda się coś wcześniej....

Whatz czyli widzę, że ten sam kombinezonik co mój i również mam z olx jestem bardzo zadowolona z niego

Naomi bardzo mi przykro, faktycznie nie ma co się w taką podróż w tym miesiącu ani wybierać
    Kurcze szkoda z tym wózkiem :/ dlatego ja zamówiłam już pod koniec września a i tak czekałam prawie dwa miesiące na niego i jak byliśmy w sklepie tydzień temu po resztę wyprawki to Pani gratulowała, bo już żaden nie przyszedł wózek, a kilka par nadal czekało na ten sam model :/ no nic, pozostaje trzymać kciuki, że wózek przyjdzie szybciej!

Member Awatar Milena Gawlik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Hej , chyba jakis pech dzis z tymi babciami bo moja dzis po raz drugi sobie zlamala noge w biodrze :/ Ma juz ponad 80 lat i juz drugi raz wiec nie wiadomo jak to bedzie Tez to moja ostatnia babuszka , najbardziej szkoda mi jej i tego bolu co przeszla

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów