Strona 2266 z 10044
Pokaż wyniki od 22,651 do 22,660 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    ja kupilam z aventu tak na wszelkii wypadek nie byl to drogi koszt, a mam ten komfort w razie czego, jesli dojdzie do tego ze nie bede w stanie wytrzymac bolu. Nie posiadam w tym rowniez doswiadczenia, wiec nie moge sie odzywac za wiele, jedni chwala, inni nie, to juz indywidualna sprawa.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    ja boje sie ze nie bede potrafila go przystawic odpowiednio, ze starszym nie bylo klopotu i nawet nie myslalam o tym, a teraz mam obawy ehh

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Wczoraj w szkole rodzenia, pediatra powiedziala że przez osłonki utrudnia się dziecku prawidlowe jedzenie z piersi, w sumie u siebie na studiach też słyszałam że zalecane są tylko na wklęsłe, bądź płaskie brodawki. Do tego kiedy ma się poranione brodawki, a stosuje się osłonki może dojść do zakażenia bakteriami, za czym idzie zapalenie piersi. Poranione brodawki mogą być przez zle podstawienie dziecka do piersi, rany nie zalecza, a mogą przyzwyczaić dziecko do kapturka i później może być ciężko odstawić dziecko
    tez o tym słyszałam, ale w przypadku kiedy ma się płaskie brodawki i dziecko naprawdę maltretuje brodawki to chyba jedyny ratunek dla mamy, przynajmniej tak koleżanka mogła karmić piersią. akurat ona żadnych zakażeń nie miała, ale jedyne co zaobserwowałam, to jej Malutka bardzo ulewała, właściwie zawsze było ulane na ramieniu i to dość sporo. Może to przez te osłonki...

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    ja boje sie ze nie bede potrafila go przystawic odpowiednio, ze starszym nie bylo klopotu i nawet nie myslalam o tym, a teraz mam obawy ehh
    Z jednym sobie poradziłas to i z drugim będzie super! Ja w ogóle nie wiem czego się spodziewać.

Whatz ulewanie też podobno przez osłonki, ale czasem faktycznie nie ma wyjscia

Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Hej laski!
    Przez dwa dni umierałam na jakieś paskudztwo żołądkowe, wymiotów i biegunki brak za to ból żołądka nie do zniesienia, Oluś jeszcze matce dokopał i było wesoło. na szczęście telefon do lekarki wystarczył i obyło się bez szpitala.

Veronica - ja dziś zaczęłam dzień od pistacjowych grycanów - mniam.....ale aż dziwne bo jestem ludożercą a przez całą ciąże, w to upalne lato nie miałam ochoty,
    za to dziś mnie naszło

Natalia - ja na szczęście nie sikam w nocy wcale za to w wczoraj jak siedziałam na fotelu fryzjerskim , to cięcie musiałam przerywać 3 razy bo tak mi się chciało siku

Hankasasanka - jak się dziś czujesz? mi ciśnienie na razie się ustabilizowało i samopoczucie od razu lepsze :0

Co do szpitala, to ja tym razem rodzę w mniejszym szpitalu gdzie jest moja doktorka, ale jadę na umówioną cesarkę ( nie płatną ) więc mam nadzieję że wszystko
    będzie ok, no chyba ze młody postanowi inaczej i zacznę rodzić naturalnie. mój mąż - dowcipniś powiedział, ze MAM urodzić naturalnie, żeby chłopak od razu zobaczył co tam kobitki mają no weź go nie utłucz !

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Dzień doberek
    Ja wyspana, super super, noc super, tylko siku jak mój amant z pracy wrócił o 3 i wstalam o 9 Ogarniam sie powolutku, paznokietki na 11, pote odbije na targ i mam zamiar sie zabrac za tą sypialnie, ogarnac te ubrania wszystkie bo mam wszystko poukladane pod sciana bo sie wkurzam, ze szafe mam w przedpokoju.. musimy coś ogarnąć na te ybrania bo zbzikuje no.
    Moja koleżanka co miala termin na 12 grudnia już od wczoraj tuli swoje maleństwo jejkuuuuuuu słodziusio. Dopiero ona mi uświadomiła, że przecież ja też moge za jakies 2 czy 3 tyg urodzic a tu nie ma co spakowac do tej torby : DDDD ale jeszcze pare dni i bedzie cacy
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, informacja dla tych szyjących: w lidlu będą maszyny Singer jakby ktoś coś:P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    ehh normalnie płakać mi sie chce... nie podoba mi sie juz za bardzo wózek który wybralam i dupa nie wiem... jedno dobre, ze jeszcze nie kupiony wozek ale druga rzecz co jak nic mi sie nie bedzie podobac... ehh mam dosc
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ehh normalnie płakać mi sie chce... nie podoba mi sie juz za bardzo wózek który wybralam i dupa nie wiem... jedno dobre, ze jeszcze nie kupiony wozek ale druga rzecz co jak nic mi sie nie bedzie podobac... ehh mam dosc
    głupsia ! jaki masz wózek ?

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Dziewczyny, informacja dla tych szyjących: w lidlu będą maszyny Singer jakby ktoś coś:P
    Widziałam
    Niestety takie fajne rzeczy są wtedy w Lidlu kiedy ja akurat mam mnóstwo innych wydatków
    Na razie ostatnie co uszyłam to poszewka na rogala do karmienia. Jestem mega dumna z siebie. Sama zrobiłam wykrój, powycinałam, zszyłam ręcznie i co najlepsze wszyłam zamek. Efekt jest powiem nieskromnie że super Wczoraj w Ikei kupiłam wypełnienie i już nawet na próbę poduchę wypchałam, ale później wyjęłam to wszystko bo poszewkę trzeba uprać Jak już będzie cacy to zrobię zdjęcie i się pochwalę, a co

U mnie teraz zgaga plus moje zdrętwiałe ręce. Mała trochę popełzała z rana a teraz chyba się uspokoiła i śpi. Czuję te ruchy w dziwnych miejscach, ale mam nadzieję że nie obróciła się główką w górę znów Jakby coś to mamusia ją będzie się starała znów obrócić :P

Pati a jaki wózek wybrałaś? I czemu nie podoba Ci się? Coś nie tak z kolorem, czy kształtem?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów