Strona 2265 z 10063
Pokaż wyniki od 22,641 do 22,650 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Hej dziewczyny. Co sądzicie o tym wapnie? Możemy pić, bo kuzwa się zadrapie... :/
    Ja wapno sporadycznie pilam, w niewielkich ilosciach mozna.... Ale jakcie tak swedzi to moze to byc cholestaza ciazowa... Zrob sobie badania
    Aspat, alat, Fosfataza alkaliczna i Biliburina calkowita..
    Chyba ze wiesz,ze to na pewno alergiczne jest...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Dzien dobry
    Betty calkiem mozliwe, ze bejbik jest glowko do dolu, tez tak czuje, a zanim sie obrucil glowka w dol to czulam u gory czkawke.

Mi noce mijaja tez kiepsko, bol bioder rowniez mam, do tego to cierpniecie i twardnienie brzucha o przekrecaniu na drugi bok nic nie mowie nawet, ale mialam za to sen piekny, ze nie jestem juz w ciazy, maly w lozeczku i zaczelam skakac na tym lozku w sensie wierdzic tak jak bez brzuszka i chcialam sie przekrecic na brzuch, a tu dupa, opor...:/ na szczescie siusiu tylko raz na cala noc i zgaga calkiem odpuscila, ja nie lykalam zadnych tabsow, tylko mlekiem sie ratowalam, a zgage mialam naprawde silna.
    A i szwagierka mnie pocieszyla, ja sie zale ze "licze na to, ze w grudniu urodze, moze po swietach" a ona" jak to? przeciez masz termin na stycznia, to pewnie urodzisz gdzies w polowie " ale mnie wkurzyla. wrrr
    Ostatnio edytowane przez naomi ; 03-12-15 o 06:57

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    a dzis doszedl bol sutkow, ostatni raz bolaly na poczatku tylko.
    mysle o tym jak to przy karmieniu bedzie ,zakupilam masc i oslonki na piersi, bo pamietam, ze bolalo zanim sie przyzwyczaila piers do karmienia, co prawda wtedy dalam raady bez niczego ,ale wolalam byc teraz przygotowana.

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Hej, hej, hej Mamusie
    Ja w nocy wstaję raz na siku i to by było na tyle. Ale dzisiaj miałam jakieś szalone sny i tak głupie, że szkoda gadać :/
    Pati ja chciałam masować to krocze, teraz jak się balsamuję to delikatnie tam tak nawilżam, ale tak mocniej to chyba zacznę później, jeżeli wytrzymam to po nowym roku, bo wołałabym jednak w styczniu urodzić i nie przyczynić się stymulacją krocza do wyluzowania szyjki, a jak będzie to nikt nie wie pytałam o to położnej i mówiła, że co do zasady masaż nie powinien mieć wpływu na skracanie się szyjki, ale ona miała do czynienia z dziewczynami, które dostały skurczów ewidentnie po akcji masaż. Tylko wiecie, może akurat i tak miało się zacząć Nie wiadomo

Zaraz zrobię śniadanko. Wczoraj nie zdążyłam popakować prezentów, więc dziś na pewno to dokończę.

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja 12 ide ogladac szpital chociaz go znam bo bratowa tam rodzila i nawet jest miloona byla zadowolna bo pierwsze dziecko rodzila w szpitalu uniweryteckim instudentow jak mrowkow i ciagle zagladali takze nie byla zadowolna z tego powodu bo opieka i sprzet suuuperrtakze widzisz zawsze cos nam sie moze nie spodobac....eh aby jakos urodzic i spylac jak najszybciej
    Tam to salę porodowe są tak małe, że tylko się położyć i leżeć. Widziałam 1-osobowe ale trójki sobie nie wyobrażam. Z dodatkowego wyposażenia to może ze dwie piłki i dwa worki, które są przekazywane pomiędzy rodzącymi. Salę po, 5 osobowe, klity tak samo, łazienka na korytarzu-dostepna dla wszystkich pokoi. Można sobie wynająć jedynkę, za dobę płaci się 250 zł. A odwiedziny w ogole są 15-17, chociaż czasem wydłużają. Chyba miałaby wielką traumę rodząc tam.

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    a dzis doszedl bol sutkow, ostatni raz bolaly na poczatku tylko.
    mysle o tym jak to przy karmieniu bedzie ,zakupilam masc i oslonki na piersi, bo pamietam, ze bolalo zanim sie przyzwyczaila piers do karmienia, co prawda wtedy dalam raady bez niczego ,ale wolalam byc teraz przygotowana.
    A te osłonki jakie kupiłaś? Ja słyszałam, że dobre i miękkie są z Medeli. Ale położna stwierdziła, że zobaczę sama czy mnie boli czy nie i wtedy się poleci kupić. Jedna koleżanka musiała mieć osłonki od samego początku, a teraz druga z tym małym Nikosiem nic jej nie boli Co kobietka to inaczej

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Tam to salę porodowe są tak małe, że tylko się położyć i leżeć. Widziałam 1-osobowe ale trójki sobie nie wyobrażam. Z dodatkowego wyposażenia to może ze dwie piłki i dwa worki, które są przekazywane pomiędzy rodzącymi. Salę po, 5 osobowe, klity tak samo, łazienka na korytarzu-dostepna dla wszystkich pokoi. Można sobie wynająć jedynkę, za dobę płaci się 250 zł. A odwiedziny w ogole są 15-17, chociaż czasem wydłużają. Chyba miałaby wielką traumę rodząc tam.
    aż nie chce się wierzyć, że takie warunki, chociaż podejrzewam , że gdzieś w Polsce jest jeszcze gorzej :/ U nas sale porodowe są obiektywnie duże i sprzęt też niczego sobie, muzyka, przyciemniane światło, drabinki, ktg bezprzewodowe, łóżka które można tak sterować samemu, że rodzisz klęcząc, a dzidziuś wychodzi na obniżony materac, jakoś nie było tak źle, chociaż podejrzewam, że pewnie gdzieś też jest o niebo lepiej a poporodowe standardowe mamy 2 osobowe. Łazienki rzeczywiście dwie na korytarzu, chyba że się wynajmie pokój z łazienką indywidualną. U nas odwiedziny od 11 do 19, ale podobno naginają, chodzi o to żeby przy porannym obchodzie nie przeszkadzać lekarzom

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Hej dziewczyny. Co sądzicie o tym
    wapnie? Możemy pić, bo kuzwa się zadrapie... :/
    Mi przepisali wapno na poczatku ciazy wiec mozna raczej

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    A te osłonki jakie kupiłaś? Ja słyszałam, że dobre i miękkie są z Medeli. Ale położna stwierdziła, że zobaczę sama czy mnie boli czy nie i wtedy się poleci kupić. Jedna koleżanka musiała mieć osłonki od samego początku, a teraz druga z tym małym Nikosiem nic jej nie boli Co kobietka to inaczej
    Wczoraj w szkole rodzenia, pediatra powiedziala że przez osłonki utrudnia się dziecku prawidlowe jedzenie z piersi, w sumie u siebie na studiach też słyszałam że zalecane są tylko na wklęsłe, bądź płaskie brodawki. Do tego kiedy ma się poranione brodawki, a stosuje się osłonki może dojść do zakażenia bakteriami, za czym idzie zapalenie piersi. Poranione brodawki mogą być przez zle podstawienie dziecka do piersi, rany nie zalecza, a mogą przyzwyczaić dziecko do kapturka i później może być ciężko odstawić dziecko

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    aż nie chce się wierzyć, że takie warunki, chociaż podejrzewam , że gdzieś w Polsce jest jeszcze gorzej :/ U nas sale porodowe są obiektywnie duże i sprzęt też niczego sobie, muzyka, przyciemniane światło, drabinki, ktg bezprzewodowe, łóżka które można tak sterować samemu, że rodzisz klęcząc, a dzidziuś wychodzi na obniżony materac, jakoś nie było tak źle, chociaż podejrzewam, że pewnie gdzieś też jest o niebo lepiej a poporodowe standardowe mamy 2 osobowe. Łazienki rzeczywiście dwie na korytarzu, chyba że się wynajmie pokój z łazienką indywidualną. U nas odwiedziny od 11 do 19, ale podobno naginają, chodzi o to żeby przy porannym obchodzie nie przeszkadzać lekarzom

Też byłam zdziwiona, a szpital ogólnie ma III stopień referencyjnosci. Wolę wybrać salę ze zwiększoną ilością sprzętu i mieć komfort psychiczny. Obym tylko dostała się do takiego szpitala, bez większych problemów.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów