Strona 226 z 10044
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,260 z 100438

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Jeśli po zmniejszonej dawce będę czuła się lepiej to nie zamierzam tak często robić badania

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Blogowa mama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-28 zobacz kalendarz
    W taką pogodę idzie się wykończyć, prawda? Cieszcie się dziewczyny, że to dopiero początki ciąży

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Poprzednio tsh miałam badane co 3 mc bo zaczynałam od 1,4 i przy końcu było 2,5 czyli wg endokrynologa idealnie. Teraz na dzień dobry miałam 2,9 co wg endo było za wysokie przy ft4 dolna granica. Po 2 tygodniach brania eutyroxu 25 spadło tsh do 0,6 ale czuje się po lekach fatalnie wiec zmniejszono dawkę o połowę. Teraz zrobię badanie w czwartek. Wg mojego endo najważniejszy czas dla bobasa jeżeli chodzi o tsh to 6-12tydzien dlatego te leki wspomagające.
    Karmienie piersią i płaskie sutki - moja babcia i mama ma tak samo, babcia pierwsze dziecko nie załapało wiec butelka, natomiast drugie potrafiło się przyssac wiec wykarmila piersią mimo płaskich brodawek. Ja tez na butelce wyhodowana. A mój syn miał taki apetyt ze mleko miało być juz :-)
    Karmienie piersią tylko ładnie wygląda na obrazku :-)
    Najgorsze jest właśnie nauczyć zasypiać w łóżku z rodzicami potem nie ma bata przyjdzie samo w nocy ;-) koleżanka ma teraz drugie dziecko 3mc oraz córkę 2 lata w sumie co noc śpią w czwórkę, bo starsza w nocy o tak przyjdzie i się wciśnie ;-)

Junior Member
    boroowka4

O mnie
    jestem mamą :)
    witajcie !!!

nie bardzo mam czas na regularne czytanie forum, ale staram się
    U nas zwariowany tydzień, wczoraj imprezka rodzinna - podwójne urodziny córki i synka ( oboje lipcowi, chociaż 9 lat różnicy wieku między nimi). Rodzinę mamy dużą, więc pracy było sporo, ale mimo upału impreza udana

a tak z doświadczenia można sobie wszystko planować, jak to będzie po urodzeniu dziecka, ze spaniem, karmieniem, a i tak życie pokaże swoje i skoryguje wszystkie plany ... każde dziecko jest inne i pod linijkę nie da się tego ustawić, chociaż chciałoby się, chciało ... ja mam troje już ( najstarszy 14, córa 11 i mały 2) i każde inne było. Wszystkie karmione piersią prawie rok - z pierwszym ciężko, bo wisielec był, córcia idealna po 5-10 min co 3 godziny, a maluch dał mi się we znaki, bo gryzł skubany ... )
    Karmienie generalnie jest świetne, wygodne, zwłaszcza w nocy .... i ja mimo tych różnych gorszych momentów, wspominam najmilej z pierwszych miesięcy życia wszystkich dzieci

ze spaniem też jest różnie, chociaż nasze spały zawsze we własnych łóżkach, ale jak malutki miał taki czas że pobudek było 11 to zostawiałam go u nas w łóżku, bo inaczej chodziłabym po rzęsach, a tak mogłam choć podrzemać .... przeszło, wrócił do łóżeczka i nie ma sprawy . Córcia w przedszkolu miała koszmary w nocy i jak tu takiego szkraba do łóżka nie wziąć to nie jest tak że raz popuścisz wodze i już po ptakach, będzie spać do 18-stki wszystko da się wyprostować ...

pozdrowienia !
    Ostatnio edytowane przez boroowka4 ; 05-07-15 o 22:35

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez ada3 Zobacz posta
    Nie sądziłam, że zadając pytanie na takim forum, ktoś nazwie je GŁUPIM. Nie ma głupich pytan z tego co wiem.... tym bardziej wśród niedoświadczonych przyszłych mam, ale zeszłam na ziemię.
    Pozdrawiam Was. Powodzenia dla wszystkich.
    a ktos zadal? nie przejmuj sie wcale..pisz i glowy sobie tym nie zawracaj.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Ja biorę 50 eutyroxu i póki co wyniki mam dobre w ciąży. A jak często w ciąży każą wam badać poziom hormonów? Moja lekarka kazała mi teraz co miesiąc.

Veronika, my zanim miliśmy synka to też duo czasu poza domem spędzaliśmy. No i niestety to się ukróciło, wsyztsko od pory jego pojawienia się jest dostosowane do jego rytmu dnia. I tak starmy sie tyle ni siedzieć, ale np wieczorne spacerki odeszły wzapomnienie. Ja teraz zastanawiam się jak będzie jak pojawi się drugi maluszek. Teraz z tym jednym to nie ma problemu żebym sobie go zapakowała i wszędzie ruszyła. Przy drugim już będzie trochę więcej roboty. A bratanek ile ma lat? My z naszym nie możemu mu nic odpuszczać, b jak już jak na jakieś jego zachowanie niezareagujemy to szybko orientuje się że może sobie na więcej pozwolić. Więc nasz musi być chowany krótko, inaczej już by nam wszedł na głowę

Somila ty piszesz oby do roku, ale ja rok mojego brzdąca wspominam 'tragicznie". Przechdził przez parę miesięcy bunt i to był jego najgorszy okres, już wolałam całkiem małeo. A przed dwoma latkami znów wszytsko wróciło do normy.

Ada, widzę że ktoś juz usunął swój niemądry post o głupim pytaniu. Nie denerwuj się
    moj bratanek ma lat 5 dokosciola chodzic nie chce i mowi ze pilka to przyszlosc hehe a nie kosciol ogolnie grzeczny chlopczyk ale kosciol od malego mu nie podszedl

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    uf w domu bo weekendzie umordowana jakas a jutro do pracy ale co poczac... ja musze sie ogarnac z karmieniem nie mam innego wyjscia bo tak jak mowialm wroce do pracy po jakism miesiacu dwoch chociaz na 2-3 dni i dzidzie z butelki musze nauczyc poprostu musze bede sciagala tyle ile sie da a jesli nie to mleko modyfikowne jest dostowane dla dzieci takze nie widze nic w tym zlego moja bratowa corke karmila z 8 miesiecy a synka 3 bo poprostu nie miala pokarmu i zyja oboje co do spania to jesli postawie kolyske kolo lozka to po co do lozka brac?? ja nie mowie bo pewnie nie raz bedzie lezalo ale w nocy spac nie bedzie cenie sobie prywatnosc hehe oj zeby sie pozniej nie okazalo nie wasze spia w lozeczkach a moje w lozku hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    ok dziolszki ide do lozeczka cos ogladne i lulu trzymajcie sie chlodno w tej upalnej Polsce u mnie tez goraco jest godzina 20 a na dworze 29 stponi w domu przyjemny chlodek...

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    cześć Dziewczynki, nie było mnie parę dni, ale właśnie nadrobiłam zaległości z mamą się dogadałam, myślę, że będzie już ok. weekend upłynął nam pod znakiem przygotowań do wesela, w końcu to już ostatnia prosta. i ja i mój narzeczony mieliśmy przymiarki. rany... jak go zobaczyłam w tym garniturze to mi aż ślinka pociekła haha! najchętniej to bym z niego wtedy te łaszki zerwała! ciężko będzie go takim całą noc oglądać... on się raczej w gajerach nie nosi, więc różnicę zrobiło, że głowa mała. na przymiarkę mojej sukni oczywiście go ze sobą nie brałam. i kurczę, Dziewczyny! jest idealna! jakbym brała ślub w zeszłą sobotę to nic nie trzeba by w niej zmieniać, no ale niestety ślub za 3 tyg, więc musza ją odrobinę poszerzyć, żebym Dzidziusia nie gniotła ogólnie to brzuszek już mam, jeszcze nie bardzo wygląda na ciążowy, raczej jakbym po prostu gruba była, ale w sukience NIC nie widać. w szoku jestem! odzyskałam w niej moją figurę sprzed wypadku, tylko z większym biustem hehe no i wczoraj jeszcze ostatnie spotkanie w poradni przedmałżeńskiej mieliśmy, teraz już tylko ostatnia spowiedź i do ołtarza! hehe... już zaczynam się stresować na maksa. przez ostatnie 2 tyg zamiast przytyć schudłam kg, a to przecież już 2gi trymestr. gdyby nie to, że moje ciało zmienia proporcje to bym się bała, ale na przymiarkach sukni widzę, że się "rozszerzam" tu i ówdzie więc chyba nie jest tak źle

Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny, długo mnie tu nie było, ale nadrobiłam. Mam do Was pytanie, a właściwie to do tych, które są w ciąży po raz pierwszy, czy widać już u was brzuszek?
    U mnie praktycznie nic się nie zmienił, tylko kształt ma inny i tak się zastanawiam czy to normalne, że już 4 miesiąc się zaczął, a ja chodzę w swoich ubraniach i nic mnie nie ciśnie za bardzo

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów