Strona 2258 z 10063
Pokaż wyniki od 22,571 do 22,580 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Chyba po prostu zasugeruje zdrowy rozsądek i wyjasnie: tu nie chodzi o te trochę wody tylko żeby tego nie namaczac, czyli chcesz myć to przemyj ii osusz, boisz się myć - nie myj, ale ani nie polecam folią dziecku brzuszka okrecac żeby broń boże nie zamoczyc, ani nalewac dziecku do wanienki wody po pachy i odmaczac ;-) ja się spinac nie zamierzam, bo nie ma opcji tak dziecka umyć, że ani kropla nie spadnie ;-)
    dobrze mówisz

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ja dwojje dzieci mylam normalnie w wanience, pepek sie moczyl, ale to nie byla kapiel 20 min.. Tylko ciavh prach i dziecko umyte, pozniej dobrze osuszyc i nic sie z pepkiem nigdy nie dzialo... Ale wersji bedzie tysiace, tak jak z autami, jedni powiedza ze x marka najlepsza a inni ze y...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Dziewczyny, czy któraś z Was już miała KTG robione? Wycho9dziły Wam może skurcze a ich nie czułyście? Co mówiła położna? Ja mam kolejne w sobotę i ciekawa jestem, czy dalej będą wychodzić te skurcze:/
    Ja mialam i mnie sie pytala czy czuje bo niby mialamm skurcz a ja go nie czulam...

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Właśnie widziałam takie, a on ma otwory na fotelik?
    Nie ma, ale siostra mówiła że normalnie się zapinał fotelik bez problemów. A co do tych nieprzemakalnych, to w sumie się zastanawiam czy jest sens taki kupować bo przecież nie będziesz z dzieckiem po deszczu chodzić, ani w śniegu się też jeszcze nie będzie bawiło

Hankaskakanka dziwne że Twój lekarz nie ma USG jeśli płacisz tyle za wizytę. Ja płacę 140 zł i za każdym razem mam USG. I ten GBS to też mi będzie on teraz robił na najbliższej wizycie.

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja mialam i mnie sie pytala czy czuje bo niby mialamm skurcz a ja go nie czulam...
    coś jeszcze mówiła? np że to normalne??? Bo mi nie zdąrzyła wyjaśnić, musiałam zwolnić łóżko porodowe bo Pani stała już w kolejce z rozwarciem:P Lekarz mi tylko odpisał, że "KTG reaktywne" (cokolwiek to znaczy):/

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    coś jeszcze mówiła? np że to normalne??? Bo mi nie zdąrzyła wyjaśnić, musiałam zwolnić łóżko porodowe bo Pani stała już w kolejce z rozwarciem:P Lekarz mi tylko odpisał, że "KTG reaktywne" (cokolwiek to znaczy):/
    Mnie sie zapytala czy napewno nic nie czuje...mowie ze nie a ona ze czasem sie tak dzieje ze sa slabo wyczuwalne albo malo bolesne i tyle sie dowiedzialam...ale mine miala jakas dziwna w sobote nastepna pojde to zapytam lekarza albo zadzwonie i zapytam o

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    A to każda ciezarna chodzi na ktg pod koniec ciąży czy to też zależy od sprzętu, wiedzy i widzimisię lekarza?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Nie ma, ale siostra mówiła że normalnie się zapinał fotelik bez problemów. A co do tych nieprzemakalnych, to w sumie się zastanawiam czy jest sens taki kupować bo przecież nie będziesz z dzieckiem po deszczu chodzić, ani w śniegu się też jeszcze nie będzie bawiło

Hankaskakanka dziwne że Twój lekarz nie ma USG jeśli płacisz tyle za wizytę. Ja płacę 140 zł i za każdym razem mam USG. I ten GBS to też mi będzie on teraz robił na najbliższej wizycie.
    Ja tak samo stwierdzialm ze po co mi nie przemakalny skoro w wozku bedzie siadziala

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Jeżeli chodzi o ten pępuszek to położna środowiskowa oraz położne ze szkoły rodzenia mówiły, że nie należy go namaczać, przy kąpieli wiadomo może się zdarzyć, że się go "obleje", ale żeby się nie stresować i dobrze osuszyć. to samo pamiętam jak kuzynki czy ciocie pielęgnowały bobaski. I tutaj położne zwracają uwagę również na niefunkcjonalność wiaderka do kąpieli, bo pępuszek cały zamoczony przez jakiś czas i podobno gorzej się go i zasycha wolniej. Ja dopiero poznam temat za kilka tygodni, więc ciężko mi się wypowiadać

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    ja też nie miałam ktg, ale tego 14 mam wizyte w szpitalu u mojej ginki wiec moze mi zrobi? chyba, ze to nie jest jakieś obowiazkowe i nie musi robic? hmm ciekawe
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów