Strona 2241 z 10065
Pokaż wyniki od 22,401 do 22,410 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Ciebie też to zaczyna stresowac, jak mnie? Zawsze główką w dół, a teraz taki numer. Zaczęłam trochę ćwiczeń robić przeponą żeby miał więcej miejsca. W piątek USG, więc zobaczenia jak to " od środka" wygląda. Może mi zrobi niespodziankę i się obroci do tego czasu, super by bylo
    tak mam obawy, ale liczę, że jeszcze zrobi fikołka jednak cały czas czuję kopanie na dole a wypinanie główki u góry. No zobaczymy

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Aniu to na pewno Cię zdołowało, bo wiem jak się wczoraj cieszyłaś, ale naprawdę miejmy nadzieję, że się wchłonęło i nic takiego nie ma, a z drugiej strony pomyśleć, że dobrze, że lekarze czujni i w ogóle coś zauważyli także po porodzie będziesz mogła to sprawdzić, skonsultować z dobrym lekarzem! Oliwka na pewno urodzi się piękna, silna i zdrowa! zobaczysz! ściskam :*

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    tak mam obawy, ale liczę, że jeszcze zrobi fikołka jednak cały czas czuję kopanie na dole a wypinanie główki u góry. No zobaczymy
    A moze na dole to raczki a glowka to dupka ? kto wie, kto wie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A moze na dole to raczki a glowka to dupka ? kto wie, kto wie
    oby tak było jak piszesz jakoś wytrzymam do tego 21 żeby się dowiedzieć, chociaż ciekawość mnie zżera jak i przy poznaniu płci hehehee

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Aniu nie martw się na zapas!
    Pociągnij tą diagnostykę i wyjaśnij co tam się u maluszka dzieje na tyle na ile się da. Będziesz spokojniejsza. Może da się zrobić jakieś dodatkowe badanie, które rozwieje wątpliwości.
    Ja jestem pierwszy raz w ciąży i wiele rzeczy mnie stresuje. Ostatnio byłam na pogotowiu bo w niedzielę po kąpieli zauważyłam u siebie pod biustem takie dwie czerwone plamki. I oczywiście stres że to jakaś różyczka, ospa albo Bóg wie co. No i pojechałam bo mam do tego prawo i pomimo że to nic z przewidywanych przez mnie przeczy to poczułam się lepiej. I to było najważniejsze. Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku!

Jeśli chodzi o bakterie w moczu to ja też miałam 3 tygodnie temu w wyniku "liczne". Spanikowana do lekarza napisałam smsa i wysłałam wynik a on na to że to zanieczyszczenia przy pobraniu. W tym samym dniu byłam u rodzinnego po skierowanie do kardiologa i pokazuje mu ten wynik a on żebym się uspokoiła bo to jest normalne, że w ciąży takie bakterie są, gdyż dziecko uciska na przewodu moczowe i to właśnie przez to. Tydzień później znów robiłam mocz i żadnych bakterii a nie stosowałam żadnej kuracji. Jeśli jednak lekarz przepisał Ci antybiotyk to go weź, ale tak jak powiedziała Natalia stosuj probiotyk, żebyś z jednej infekcji nie wskoczyła w drugą. Mi lekarz polecał Floragyn. Powiedział że mogę go spokojnie raz w tygodniu w ciąży profilaktycznie stosować dopochwowo.

O mnie
    Dziewczyny normalnie pies mnie molestuje
    Siedzi ze mną na łóżku i domaga się pieszczot. Tuli się do mnie, drapie mnie łapką Mały psi borok :P

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ania dla własnego spokoju i lepszego samopoczucia faktycznie może poszukaj ginekologa z bardzo dobrym sprzętem aby mógł wyraźnie sprawdzić czy wszystko jest ok i będziesz spokojniejsza jak poznasz opinie trzeciego specjalisty.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Dziewczyny normalnie pies mnie molestuje
    Siedzi ze mną na łóżku i domaga się pieszczot. Tuli się do mnie, drapie mnie łapką Mały psi borok :P
    Moja też tak robi :-) taki z niej leloch że tylko by spała i była miziana. Z kolei drugi to taki szatan, że tylko przybiega z zabawkami aby mu rzucać :-) a spróbuj nie rzucić to piszczy jak stare drzwi hehhe

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Moja też tak robi :-) taki z niej leloch że tylko by spała i była miziana. Z kolei drugi to taki szatan, że tylko przybiega z zabawkami aby mu rzucać :-) a spróbuj nie rzucić to piszczy jak stare drzwi hehhe
    Mój ma już 12 lat ale czasem jak mu coś odstrzeliło to potrafił wyrzucić z kojca zabawkę Ostatnio był u rodziców trochę i jak wrócił do nas do domu to poszedł na swoje legowisko i zaczął szczekać i zwracał na siebie uwagę Kombinator z niego niesamowity. Wczoraj jak prasowałam to wściubił łeb między moja nogę a łóżko i ciśnie, chociaż mógł przejść inną stroną haha Ale kochany jest :P

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    ale dziś dzień dziwny jakoś.. posprzątałam troszkę, obmyłam drzwi i tak jakoś dziwnie się czuję .. przyszła moja kolejna przesyłka z gemini, teraz jeszcze czekam na szlafroczek z allegro

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów