Strona 224 z 10048
Pokaż wyniki od 2,231 do 2,240 z 100477

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez somila Zobacz posta
    Jeżeli chodzi o opalanie to nie wiadomo kiedy mogą wyjść przebarwienia, które później trudno usunąć. Mam taką jedną pamiątkę na czole ech. Dodatkowo w tej ciąży to mi tarczyca szaleje mam brać leki ale jak je biorę to serce szaleje ech uroki ciąży ;-) a poprzednio dopiero w listopadzie zaczęło być ciężko jak Mały napieral głową ze nie dało się chodzić :-)
    Też mam problem z szalejacym sercem. Byłam u rodzinnego i zmniejszył mi dawkę leków na tarczyce. Zobaczymy jak teraz będzie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Aktualnie od tygodnia biorę połówkę eutyroxu 25 i jest o niebo lepiej.

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Ja brałam 50, teraz 25

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    czesc mamunie wyspalam sie ,maz mi sniadanko do lozka przyniosl teraz siedzimy nad jeziorem dziciaki ryby lowia niby heheeh... ja sie nie boje tego ze nie poradze sobie z opieka na dzidzia nie ,bo dzieci u brata wybawilam takze z tym nie ma obaw mi chodzi o to ze my malo w domu siedzimy na weekendy zawsze gdzies tam jedziemy szczegolnie latem a i zima sie zdarza jakis wypad gdzies gdzie cieplej jest i o to mi chodzi ze bedziemy jezdzic tylko wszystko bedzie uzaleznione od dzidzi to pakowanie eh ale co damy rade tak jak somila mowi oby do roku

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Hej mamusie pozwalam sobie nieśmiało do Was dołączyć. Jestem w 12 tygodniu, termin mam na 16 stycznia.
    witaj wsrod nas

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Witajcie, i dzisiaj najprzyjemniej siedzieć w domu Może słonko już tak nie praży jak wczoraj, ale ta duchota już nie dla mnie. Do tego mój brzdąc od pół godziny płacze w swoim pokoju bo był po raz kolejny niegrzeczny w kościele i ma karę. No i tak mi mija czas. Pojechałoby się gdzieś nad wodę ale jeszcze za zimna A na plażach na pewno nie ma gdzie ręcznika rozłożyć. No to dzionek w domu, może popołudniu jakiś spacerek.
    hehe kosciol i dzieci biedulek kara za kosciol oj mama daj mu spokoj moj bratanek ciagle w kosciele rozrabial hehe i pytal sie za ile idziemy i ze nie lubi chodzic bo kaza klekac i cytuje"paszcze krzycza" chodzilo mu ze przez glosnik ksiadz mowi hehe

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Pierwsze dni to tez chodziłam zestresowana, patrzyłam na zegarek ze zaraz minął 3 godziny i się obudzi o będzie chciał jeść i czy potem zaśnie ;-) jak teraz sobie to przypominam to aż mi głupio ;-) teraz wiem ze te pierwszy miesiąc to głównie śpi i je. Nasz schemat był taki przebudza się zmiana pieluchy i do karmienia, odbicie, potem albo czuwa albo od razu zasypia. Młodego karmiłam butelką bo do cyca nie miał jak się przyssac bo mam mini sutki prawie płaskie, a plan na karmienie piersią był.
    ja mam plan karmic nie tyle piersia co sciagac i z butli dawac poniewaz bede musiala sie z praca ogarna dosc szybko chociaz ze 2-3 razy w tygodniu a wtedy ktos sie dzidzia zajmie i jesc da a po drugie nie mam zamiaru ciagle z cucem na wierzchu chodzic i zeby male tak wisialo a i w lozku tez raczej sapc nie bedzie taka wyrodna matka bede mam kolyske ktora postawie obok lozka na wyciagniecie reki i bedzie kolo mnie spac dzidzia bedzie miala swoj pokoj takze mysle ze tam w dzien bedzie spac bonie po to lozeczko kupie zeby pusta stalo
    taki jest plan i bede sie go trzymac

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Z odciaganiem mleka to trzeba regularnie odciągnąć, by była produkcja koleżanka tak wykarmila swoim mlekiem bliźniakami przez 3 miesiące. No i laktator to na prąd :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Z odciaganiem mleka to trzeba regularnie odciągnąć, by była produkcja koleżanka tak wykarmila swoim mlekiem bliźniakami przez 3 miesiące. No i laktator to na prąd :-)
    wiem wiem bratowa tez tak robila no na prad u mnie nie drogi

Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    ZNacie?
    " Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane, Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukaja do mojego serca, Myślę sobie wtedy: może być wspanialej? Nosze w sobie życie które Bog mi daje ! "

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów