Strona 2239 z 10063
Pokaż wyniki od 22,381 do 22,390 z 100622

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Cześć mamusie! noc przespana, mała dalej wypina główkę u góry więc chyba nie śpieszno jej się obracać, czas przygotowywać obiadek, zrobić pranie i w końcu zdecydować się na wózek, bo już mi się śni po nocach, a odkładam z dnia na dzień tą decyzję a czas leci....
    Ola więcej w pozycji na pieska musisz spędzać już nie powiem przy czym heheh :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Pan Poślubiony właśnie wskoczył pod prysznic i odkąd zamontował radio to odkrywa w sobie pokłady wokalisty, właśnie śpiewa "Uptown funk ". ciekawe co na to sąsiedzi

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, ktore wysylaja prosbe o dolaczebie do styczniowek na fb, prosze o wiadomosc pod jakim nickiem sie udzielacie na forum... Bo wiele osob probuje sie dobic spoza nasxych styczniowek.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Pan Poślubiony właśnie wskoczył pod prysznic i odkąd zamontował radio to odkrywa w sobie pokłady wokalisty, właśnie śpiewa "Uptown funk ". ciekawe co na to sąsiedzi
    Sprawd lepiej czy ruchy tez te same co w teledysku

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    / Dziewczyny,powiedzcie co kupujecie swoim Ślubnym pod choinkę ? Bo ja nie mam pomysłu. W zegarkach nie chodzi, łańcuszków, bransoletek też nie nosi. Nie ma żadnego konkretnego hobby i ja już nie wiem poprostu

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Hej mamcie !

Ja już po wizycie... niestety humor mi się zepsuł.... wczoraj słyszałam coś innego od jednego lekarza dziś coś innego od drugiego...
    Nie dość że się spóźniła... okazało się że torbiel się nie wchłonął tylko POWIĘKSZYŁ ! i zrobił następny na prawej nerce tak to jest się cieszyć... na lewej ma 5mm a na prawej 4,5 mm , niby mam to mieć na uwadze i po porodzie mówić o tym w szpitalu zeby mieli na uwadze i jakiś mies po porodzie skonsultowac z pediatrą

Na dodatek okazało się że mam LICZNE ! bakterie w moczu więc znów antybiotyk

Łożysko jest jeszcze "młode" więc nie szykuje się na wyjście na świat ale sama zdecyduje jak zrobi...

Dostałam też plan porodu tylko strasznie zamazany... Natalia Ty chyba wstawiałaś swój nie wiem czy nie mam takiego samego podesłała byś mi linka bym wydrukowała sobie jeszcze raz??

Strasznie niskie ciśnienie mam bo 100/60... wgl jestem nie do życia..mąż pojechał do kolegi coś robić na świeta jakieś wedliny wiec ja chyba wszystko zaraz bede miala gdzieś i pójdę spać bo nie mam ani sił ani ochoty ani humoru na nic

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    / Dziewczyny,powiedzcie co kupujecie swoim Ślubnym pod choinkę ? Bo ja nie mam pomysłu. W zegarkach nie chodzi, łańcuszków, bransoletek też nie nosi. Nie ma żadnego konkretnego hobby i ja już nie wiem poprostu
    Moj maz chce bron- wiatrowke :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Hej mamcie !

Ja już po wizycie... niestety humor mi się zepsuł.... wczoraj słyszałam coś innego od jednego lekarza dziś coś innego od drugiego...
    Nie dość że się spóźniła... okazało się że torbiel się nie wchłonął tylko POWIĘKSZYŁ ! i zrobił następny na prawej nerce tak to jest się cieszyć... na lewej ma 5mm a na prawej 4,5 mm , niby mam to mieć na uwadze i po porodzie mówić o tym w szpitalu zeby mieli na uwadze i jakiś mies po porodzie skonsultowac z pediatrą

Na dodatek okazało się że mam LICZNE ! bakterie w moczu więc znów antybiotyk

Łożysko jest jeszcze "młode" więc nie szykuje się na wyjście na świat ale sama zdecyduje jak zrobi...

Dostałam też plan porodu tylko strasznie zamazany... Natalia Ty chyba wstawiałaś swój nie wiem czy nie mam takiego samego podesłała byś mi linka bym wydrukowała sobie jeszcze raz??

Strasznie niskie ciśnienie mam bo 100/60... wgl jestem nie do życia..mąż pojechał do kolegi coś robić na świeta jakieś wedliny wiec ja chyba wszystko zaraz bede miala gdzieś i pójdę spać bo nie mam ani sił ani ochoty ani humoru na nic
    Ania a do jekiej lekarki chodzisz??
    Byc moze to ta sie mysli a nie ta z wczoraj... ??

Ja mam taki:

http://babyonline.pl/pub/rozne/plan-porodu-2.jpg

Zrob sobie posiew z moczu.. Bedziesz dokladnie wiedziala jakie to bakterie i jak je leczyc... A moze to kwestia zle pobranego moczu? Juz kiedys mialam taka sytuacje..

Senior Member
    nayana

O mnie
    Antybiotyk to bledne kolo, za chwile zrobi ci sie infekcja w pochwie... Zazywaj prebiotyki koniecznie i jedz zurawine i witamine C.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Aniu ja podsyłam plan który Madzia wstawiała http://www.rodzicpoludzku.pl/Plan-Po...an-porodu.html

moja koleżanka (nie była w ciązy) ale szła kontrolnie do gina i ten jej powiedział że ma torbiel na jajniku i to bardzo duży już że trzeba będzie operować... bardzo się zmartwiła... dostała jakis tam antybiotyk i go brala, poszła do innego lekarza okazało się że torbiela nigdy nie było !! ze tamten lekarz miał zły podgląd.. i bądz tu mądry.. poszła do 3 lekarza i tez jej powiedział ze nigdy torbiela nie miała.. takze głowa do góry !!

ja tez miałam ostatnio cisnienie 106/50 ..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów