Strona 2237 z 10058
Pokaż wyniki od 22,361 do 22,370 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Beatka świetne wiadomości z rana! podziwiam Cię naprawdę co do puchnięcia to jakoś strasznie tego nie odczuwam, aczkolwiek obrączki już nie noszę od około miesiąca, bo czasem łatwo schodziła czasem trudniej, co ja będę się stresować, że w końcu nie ściągnę
    Pati nie ma już opcji zmiany, pozostaje słoń! kolejnym avatarem będzie zdjęcie Emilki
    Marta wieki nie słyszałam o zalewajce! za dziecka babcia nam robiła! ale smaka narobiłaś, to była moja najukochańsza zupa. masz może jakiś sprawdzony przepis?

A ja sobie zaraz kawkę strzelę. I coraz częściej myślę o jakimś zwierzaczku w domku. Ale to jak Malutka podrośnie. Bardzo bym chciała żeby wychowywała się z pieskiem
    słonia kup

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    wiesz co ja tą zalewajkę robię mnie więcej tak: http://www.zajadam.pl/przepisy-zupy/zalewajka tylko ja nie daję grzybów
    bardzo dziękuję! a grzybów nie jadam, nie tylko w ciąży, ale od zawsze. w smaku przypominają mi ślimaki albo kalmary i nie potrafię przełknąć ;p chociaż jak jestem u kogoś i ktoś poda mi potrawę z grzybami to z przyzwoitości zjem, żeby nie robić przykrości.

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    słonia kup
    hahaha słonia mówisz to we trójkę musielibyśmy chyba do piwnicy się przenieść

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    hahaha słonia mówisz to we trójkę musielibyśmy chyba do piwnicy się przenieść
    Takie małe sloniatko :-D

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    bardzo dziękuję! a grzybów nie jadam, nie tylko w ciąży, ale od zawsze. w smaku przypominają mi ślimaki albo kalmary i nie potrafię przełknąć ;p chociaż jak jestem u kogoś i ktoś poda mi potrawę z grzybami to z przyzwoitości zjem, żeby nie robić przykrości.
    ja za grzybami też nie przepadam:P w ciąży nie jem ale zdarzało mi się wcześniej takie marynowane w occie mojego taty, robi takie fajne ostre i zawsze kilka słoiczków w domu jest:P no i mąż do wódeczki zawsze wystawia i wszyscy są zachwyceni:P czasem i ja złapie i są spoko

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Witam sie i ja... Dzis spalam do 11.. Ale od 8 rano... Bo nocki sie nie licza,budze sie z 10 razy...
    Z racji fajnej godziny, zjem sobie juz zupke czosnkowa, super rozgrzewa i gardlo tez juz po niej lepsze mam
    Noce mnie ostatnio przerazaja... Zrobi sie ciemno na polu i jakies leki mnie dopadaja i w zasadzie czekam aby bylo juz rano, wtedy dopiero zapadam w kamienny sen i ten noepokoj jakos ucieka.. I tak od kilku dni, zupelnie tego nie rozumie...

)

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Hej!

Beatka super, że się tak trzymacie!

Dziewczyny nie widzialyscie może lampeczek choinkowych na białym kablu około 25 swiecidelek, może być trochę więcej? No i żeby na baterie nie były. Nie moge nigdzie znaleźć a chce zrobić girlande z piłeczek pinpongowych..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    ja za grzybami też nie przepadam:P w ciąży nie jem ale zdarzało mi się wcześniej takie marynowane w occie mojego taty, robi takie fajne ostre i zawsze kilka słoiczków w domu jest:P no i mąż do wódeczki zawsze wystawia i wszyscy są zachwyceni:P czasem i ja złapie i są spoko
    takie w marynacie też czasem od święta skubnę a jak Twoje domowe to wcale Ci się nie dziwię ale one wtedy takie twardsze są raczej, bo ja nie lubię ich oślizgłej konsystencji np. w zupie każdy ma swoje smaki, u mnie w domu mama tata i brat uwielbiają grzyby pod każda postacią, tylko ja jakoś odstaję

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Witam sie i ja... Dzis spalam do 11.. Ale od 8 rano... Bo nocki sie nie licza,budze sie z 10 razy...
    Z racji fajnej godziny, zjem sobie juz zupke czosnkowa, super rozgrzewa i gardlo tez juz po niej lepsze mam
    Noce mnie ostatnio przerazaja... Zrobi sie ciemno na polu i jakies leki mnie dopadaja i w zasadzie czekam aby bylo juz rano, wtedy dopiero zapadam w kamienny sen i ten noepokoj jakos ucieka.. I tak od kilku dni, zupelnie tego nie rozumie...

)
    Może czymś podświadomie się martwisz. Niedługo spadnie śnieg i będzie jaśniej :-)
    Boziu jak ja widzę na Waszych suwaczkach coraz więcej jest z 36 tyg. czyli już największe zagrożenie wczesniactwem Wam mija i w każdej chwili możecie rodzic już bez obaw. :-)

O mnie
    takie w marynacie też czasem od święta skubnę a jak Twoje domowe to wcale Ci się nie dziwię ale one wtedy takie twardsze są raczej, bo ja nie lubię ich oślizgłej konsystencji np. w zupie każdy ma swoje smaki, u mnie w domu mama tata i brat uwielbiają grzyby pod każda postacią, tylko ja jakoś odstaję
    Ja generalnie lubię grzyby :-) te w occie może mniej, ale takie na patelni z cebulką i jajeczkiem to mmmm pychotka :-) albo zupka pieczarkowa czy tam grzybowa :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów