Strona 2236 z 10065
Pokaż wyniki od 22,351 do 22,360 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    no i przywitałam się i wszystkie pouciekały
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    no i przywitałam się i wszystkie pouciekały
    hej hej ja to zaraz idę kawkę sobie zrobić

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Dzień dobry. Melduje sie ze dalej zapakowana Kurczaki kopią niemiłosiernie - momentami zastanawiam sie czy oni w ogóle odpoczywają.

Dziewczyny macie problem z puchnięciem? Dzis rano zauwazylam ze moje palce u rak wyglądają jak parówki. Buzie tez mam lekko spuchnieta. O dziwo nogi w ogóle. Ciśnienie w normie. Puls tylko jak zawsze szaleje bo dzis w granicach 130, a jeszcze dobrze z lozka nie wstalam.
    super że wciąż razem mi na szczęście nic nie puchnie, aż się dziwie

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dzień dobry! dziś znowu ładnie pospałam do 8.30 szok! to chyba przez ten Dopegyt:P
    Hania, trzymaj się i daj znać co lekarz powiedział
    Beatka, Ty też sie trzymaj jeśli chodzi o puchnięcie to ja już chyba od 2 mc się z tym męczę. Już dawno obrączkę zdjełam i nie pamiętam kiedy widziałam swoje kostki:/ech...a niby sporo wody piję, sól odstawiłam (tylko od święta himalajską używam), no ale chyba takie uroki ciąży:/
    Patrycja, ja na zgagę od lekarza dostałam Lanzul S ale mówił, że można zwykły ranigast.
    Zaraz się muszę ogarniać bo wpada do mnie koleżanka z malym synkiem. Urodzil się w tym roku w styczniu ciekawe Czy Julek będzie z tego samego czy rok młodszy:P hihi
    A dziś na obiad robię zalewajkę bo mąż uwielbia a później w planach placuszki na serkach homo:P
    miłego dnia!

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Dorwalam dzisiaj drzewko led ;-) w bricomarche :-)
    A teraz sobie z psiutkiem pod kocykiem leze :-)

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Witam Was dziewczynki. Noc całkiem nieźle przespana tylko raz się obudziłam żeby łazienkę odwiedzić jak mój do pracy wstawał.

Beatka super że tak dobrze się trzymasz i nogi zaciskasz Oby tak dalej.
    Hania trzymaj się tam do tej wizyty i napisz co się dowiedziałaś.
    Co do zgagi czasami miałam, ale na szczęście nie bardzo często i szybko przechodziła. Nasza malutka to raczej włosów bujnych mieć nie będzie, bo my oboje z mężem mamy cienkie włosy. Ja w szczególności, jeszcze mi się tak strasznie łamią, że masakra.
    Ja najbardziej puchłam w wakacje, tylko że wtedy to w sumie tylko nogi bo obrączkę nosiłam bez problemu, a kostek u nóg to nie widziałam, buty też było ciężko jakiekolwiek ubrać, wszędzie chodziłam w jednych japonkach bo było mi w nich najwygodniej i nie cisnęły tak bardzo. Teraz za to mam mega popuchnięte palce. Obrączki już od ponad mies nie noszę, a teraz to już bym jej nawet nie założyła.
    Dzwoniła przed chwilą siostra do mnie jak się czuje, bo jej się śniło już drugi raz że urodziłam więc wolała się upewnić hehe. A mi się jeszcze ani raz jeszcze poród nie przyśnił. Powiedziałam jej że jak narazie się jeszcze nigdzie nie wybieram, choć w okolicy świąt nie miałam bym już nic przeciwko
    Kurczę ja też właśnie od wczoraj wyczuwam małą jakoś inaczej, coś czuję że się obróciła znowu w poprzek, bo ją tak czuję przez całą szerokość brzucha, a nie tak jak zawsze. ;/

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Beatka świetne wiadomości z rana! podziwiam Cię naprawdę co do puchnięcia to jakoś strasznie tego nie odczuwam, aczkolwiek obrączki już nie noszę od około miesiąca, bo czasem łatwo schodziła czasem trudniej, co ja będę się stresować, że w końcu nie ściągnę
    Pati nie ma już opcji zmiany, pozostaje słoń! kolejnym avatarem będzie zdjęcie Emilki
    Marta wieki nie słyszałam o zalewajce! za dziecka babcia nam robiła! ale smaka narobiłaś, to była moja najukochańsza zupa. masz może jakiś sprawdzony przepis?

A ja sobie zaraz kawkę strzelę. I coraz częściej myślę o jakimś zwierzaczku w domku. Ale to jak Malutka podrośnie. Bardzo bym chciała żeby wychowywała się z pieskiem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    he,j udało mi się przespać w nocy całe 4 h, ale jestem zmęczona.
    Brzuch dalej się stawia, kręgosłup niemiłosiernie boli, oby wytrwać do wizyty. (11.45)
    Na szczęście mój małżon zlitował sie i jedzemy razem, w razie gdybym po drodze zaczęła rodzić lepiej mieć kogoś przy sobie.
    Miałam dziś podjechać do laski po spodnie ciążowe, ale odmówiłam bo coś czuje że długo ich nie ponoszę.

Beatka jak Ty to robisz, że jesteś jeszcze nie rozpakowana, normalnie mama na medal. Leżysz cały czas, czy funkcjonujesz w miarę normalnie?
    Ja puchne juz od 1,5 miesiąca, stopy, ręce twarz, tak samo jak w pierwszej ciąży. Ciśnienie w normie no może ciut za niskie ale w ciąży boimy się tylko wysokiego. U mnie jest problem zbierania wody w organizźmie. Pamietam jak urodziłam moją starszą to w pierwej dobie zgubiłam 13 z 23 kg w tym większość wypoconej wody, normalnie się ze mnie lało
    Zdradzę Ci mój sekret - zaszylam sobie dziurkę a tak na poważnie to wszyscy sie dziwią, ze tyle wytrwalam. W piatek będzie równe 14 dni od mojego "rzekomego porodu" a ja dalej w ciąży. A jesli chodzi o leżenie to raczej nie do konca jestem grzeczna. Czasem poukladam z córką puzzle na podłodze, pomogę w toalecie, takie prozaiczne czynności.
    Kurierzy mi zjeżdżają jeden za drugim. Zaraz mężuś pranko wstawi .

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Hej Mamy

Ja dzisiaj obudziłam się z bólem.....rąk.
    Ręce mam delikatnie opuchnięte, bo już od jakiegoś czasu nie noszę obrączek, ale dodatkowo jak się budzę to szczególnie prawej dłoni nie mogę normalnie ścisnąć w pięść. Promieniuje aż za łokieć. Dopiero po jakichś 10 minutach mogę coś chwycić, ale mam takie poczucie zdrętwiałych palców :/
    Niefajne to....., lecz niestety normalne w ciąży.

Wystrzegam się więc chwytania różnych rzeczy typu szkło itp. bo po co mam potem zbierać to z ziemi
    Wczoraj wylałam kakao Ale nie tak normalnie To była seria zdarzeń. gruszka wpadła do filiżanki a ta się zachwiała i pół kakao na podłodze :]

Teraz piję Inkę i czytam różne ulotki na temat opieki nad dzidzią

Dziś jedziemy po farby, w weekend przeprowadzka do rodziców na ok tydzień na czas remontu i będę się tam pakować do walizki

Mała do rana jakaś leniwa, ale nie dziwię jej się bo pogoda po prostu usypia.

Beata super że tak ładnie wytrzymujesz z kurczaczkami w brzuszku Oby tak dalej, grunt to pozytywne myślenie

Pati nie przejmuj się - ja też tak mam że jak tylko mówię że ja czegoś nie mam to zaraz się to pojawia (tak miałam ze zgagą i właśnie z tym drętwieniem rąk).

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Beatka świetne wiadomości z rana! podziwiam Cię naprawdę co do puchnięcia to jakoś strasznie tego nie odczuwam, aczkolwiek obrączki już nie noszę od około miesiąca, bo czasem łatwo schodziła czasem trudniej, co ja będę się stresować, że w końcu nie ściągnę
    Pati nie ma już opcji zmiany, pozostaje słoń! kolejnym avatarem będzie zdjęcie Emilki
    Marta wieki nie słyszałam o zalewajce! za dziecka babcia nam robiła! ale smaka narobiłaś, to była moja najukochańsza zupa. masz może jakiś sprawdzony przepis?

A ja sobie zaraz kawkę strzelę. I coraz częściej myślę o jakimś zwierzaczku w domku. Ale to jak Malutka podrośnie. Bardzo bym chciała żeby wychowywała się z pieskiem
    wiesz co ja tą zalewajkę robię mnie więcej tak: http://www.zajadam.pl/przepisy-zupy/zalewajka tylko ja nie daję grzybów

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów