Strona 2231 z 10044
Pokaż wyniki od 22,301 do 22,310 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    pewnie tak heheh matulo pierwszy raz mnie dopadło ale coś strasznego ...
    może tych sposobów od dziewczyn spróbuj :P ja tylko czytalam o migdałach jak juz pisalam, a dziewczyny cos mowia majeraneek z mlekiem?
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    na Ip byłam w niedzielę wieczorem, wczoraj było lepiej a teraz wieczorem znowu jakieś kongo. Wezmę ten czopek, trudno, co ma być to będzie.
    W razie czego podkład na materac założyłam, zobaczę co się będzie działo, mam nadzieje że tylko panikuje i jutro dowiem się o co chodzi. W razie czego do szpitala mam 5 min tylko mój dziad na złość trzy piwa wypił echhhhh

Karolina - Pizdzielec ?! hahaha

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    http://www.aptekagemini.pl/lovi-smoc...0-3m-2szt.html dziewczyny taki smoczek pierwszy mam kupić? do szpitala co by na wszelki mieć etc?
    jakiś ortodontyczny i uspokajający ja wzięłam z aventu, bo butelki też z aventu brałam

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    na Ip byłam w niedzielę wieczorem, wczoraj było lepiej a teraz wieczorem znowu jakieś kongo. Wezmę ten czopek, trudno, co ma być to będzie.
    W razie czego podkład na materac założyłam, zobaczę co się będzie działo, mam nadzieje że tylko panikuje i jutro dowiem się o co chodzi. W razie czego do szpitala mam 5 min tylko mój dziad na złość trzy piwa wypił echhhhh

Karolina - Pizdzielec ?! hahaha
    Haniu trzymam kciuki żeby przeszło! i dobrze, że akurat jutro wypadła Ci ta wizyta, dowiesz się co tam, a w razie czego tak jak piszesz śmigaj na IP i się nie zastanawiaj ani

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Veronika nie narzekam naprawdę. Co prawda dzieci swoje to by zaglaskala ( mój zdobił prawko dopiero jak się z domu wyprowadził i nie było mamusi która by go pocieszala i usprawiedliwiala, że nie każdy jest stworzony do prowadzenia), zresztą szwagierka do dziś przez to nieporadna życiowo, ale tak to złego słowa nie powiem, bo się nie wpieprza i nieba przychyli jeśli może, a jak nie może, to coś wymyśli. Jak już się człowiek przyzwyczai do jej stylu ( jest strasznie bezpośrednia i 'perelka' zrobi nawet matrone starszą od siebie) to w ogóle zero problemu. Trochę zgrzyta na linii tesciowa- moja mama, bo z kolei moja zawsze trzyma mega dystans, taka królowa angielska, więc się z mężem smiejemy że każde ich spotkanie to jak finałowa scena z Titanica... Ale dają radę, może dlatego, że dotychczas się może z 4 razy spotkały :-P
    Wazne ze wy sie dogadujeciea pozatym kazdy jest inny..

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Ola powiem Ci że zwymiotowanie to paradoksalnie wcale nienajgorsza opcja...
    Wspolczuje ...
    Iza będziesz wiedziała. Jak Cię zegnie wpół to nie będzie dyskusji co jest grane. W razie czego są apki na tel ( szukaj pod contraction timer), i tam paciasz na start i koniec skurczu, a apka sprawdza regularność i czas, i sugeruje kiedy jechać do szpitala ;-)
    Braknie mi pamieci na tele haa, powiem mojemu zeby sciagnal ja u siebie

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Pati jak Ci wody chlusna to Ty tez się na spokojnie to nie obmyjesz i nie ubierzesz bo powinnas się jak najmniej ruszać i najlepiej jak najszybciej w szpitalu znaleźć, bo dziecko się może pępowina okrecic! Moja kumpela jak przyjechala tak właśnie na luziku bo tu wody odeszły godzinke temu, i skurcze się zaczęły, to jest, to ją prawie położna zjadła na przystawkę...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Hania daj znac pozniej jak sytuacja !

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Pati jak Ci wody chlusna to Ty tez się na spokojnie to nie obmyjesz i nie ubierzesz bo powinnas się jak najmniej ruszać i najlepiej jak najszybciej w szpitalu znaleźć, bo dziecko się może pępowina okrecic! Moja kumpela jak przyjechala tak właśnie na luziku bo tu wody odeszły godzinke temu, i skurcze się zaczęły, to jest, to ją prawie położna zjadła na przystawkę...
    nosz kurdemole to ja mialam jakies bledne infromacje no to inaczej. mam nadzieje, ze obczaje, że jest coś na rzeczy, o!
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Pati jak Ci
    wody chlusna to Ty tez się na spokojnie to nie obmyjesz i nie ubierzesz bo powinnas się jak najmniej ruszać i najlepiej jak najszybciej w szpitalu znaleźć, bo dziecko się może pępowina okrecic! Moja kumpela jak przyjechala tak właśnie na luziku bo tu wody odeszły godzinke temu, i skurcze się zaczęły, to jest, to ją prawie położna zjadła na przystawkę...
    Patka trudno, pojedziesz brudna!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów