Strona 223 z 10046
Pokaż wyniki od 2,221 do 2,230 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    dziewczyny tak podczas tego lenistwa uswiadomilam sobie ze to sa ostanie takie beztroskie wakacje ba chwile i powiem wam strach mnie oblecial jak to bedzie.... bedziemy odpowiedzialne nie tylko za siebie ale za to bobo tez...lo matko rozczulilam sie..eh hormony mykam dziewuszki tu zaczyna sie ruch z tymi fajerwerkami takze do pozniej

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    cehanka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ada3 Zobacz posta
    OPALANIE.
    Dziewczyny, taki temat na czasie. Wolno opalać trochę brzuszek? Wszędzie piszą, że nie.... Tymczasem na wakacjach za granicą pamiętam jak na plaży widziałam masę ciężarnych kobiet w bikini, które normalnie opalały się na murzynka i się nie przejmowały.... Jak to jest? Pytała któraś z Was lekarza?
    Uf, ale dziś gorąc.
    Mnie lekarka powiedziała ze w żadnym wypadku nie wolno opalać ze względu nie na promienie słoneczne ale na przegrzanie. Maluch jest bardzo wrażliwy na temperatury i mnie kazała kłaść mokry ręcznik na brzuch jak jest bardzo gorąco

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Jeżeli chodzi o opalanie to nie wiadomo kiedy mogą wyjść przebarwienia, które później trudno usunąć. Mam taką jedną pamiątkę na czole ech. Dodatkowo w tej ciąży to mi tarczyca szaleje mam brać leki ale jak je biorę to serce szaleje ech uroki ciąży ;-) a poprzednio dopiero w listopadzie zaczęło być ciężko jak Mały napieral głową ze nie dało się chodzić :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    dziewczyny tak podczas tego lenistwa uswiadomilam sobie ze to sa ostanie takie beztroskie wakacje ba chwile i powiem wam strach mnie oblecial jak to bedzie.... bedziemy odpowiedzialne nie tylko za siebie ale za to bobo tez...lo matko rozczulilam sie..eh hormony mykam dziewuszki tu zaczyna sie ruch z tymi fajerwerkami takze do pozniej
    dokładnie też mam stracha jak nie wiem ...

O mnie
    Dziewczyny najgorszy pierwszy rok ;-) i całe szczęście szybko mija :-)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Mi mamuśka ciągle powtarza, żebym teraz się wyluzowała i odpoczywała ile się da leniuchowała na całego hehee, bo później zaczną się obowiązki i wiadomo już mniej czasu dla samych siebie będziemy mieć.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez somila Zobacz posta
    Dziewczyny najgorszy pierwszy rok ;-) i całe szczęście szybko mija :-)
    Jest to mojej pierwsze maleństwo także ja powiem szczerze, że boję się pierwszych dwóch tygodni, żeby wszystko opanować tym bardziej, że z mężem mieszkamy sami, ale z drugiej strony to dobrze, bo wydaje mi się że powolutku do wszystkiego dojdę sama i nikt mi się nie będzie wtrącał co i jak mam robić przy maleństwu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Witajcie, i dzisiaj najprzyjemniej siedzieć w domu Może słonko już tak nie praży jak wczoraj, ale ta duchota już nie dla mnie. Do tego mój brzdąc od pół godziny płacze w swoim pokoju bo był po raz kolejny niegrzeczny w kościele i ma karę. No i tak mi mija czas. Pojechałoby się gdzieś nad wodę ale jeszcze za zimna A na plażach na pewno nie ma gdzie ręcznika rozłożyć. No to dzionek w domu, może popołudniu jakiś spacerek.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Jest to mojej pierwsze maleństwo także ja powiem szczerze, że boję się pierwszych dwóch tygodni, żeby wszystko opanować tym bardziej, że z mężem mieszkamy sami, ale z drugiej strony to dobrze, bo wydaje mi się że powolutku do wszystkiego dojdę sama i nikt mi się nie będzie wtrącał co i jak mam robić przy maleństwu
    Pierwsze dni to tez chodziłam zestresowana, patrzyłam na zegarek ze zaraz minął 3 godziny i się obudzi o będzie chciał jeść i czy potem zaśnie ;-) jak teraz sobie to przypominam to aż mi głupio ;-) teraz wiem ze te pierwszy miesiąc to głównie śpi i je. Nasz schemat był taki przebudza się zmiana pieluchy i do karmienia, odbicie, potem albo czuwa albo od razu zasypia. Młodego karmiłam butelką bo do cyca nie miał jak się przyssac bo mam mini sutki prawie płaskie, a plan na karmienie piersią był.

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Hej mamusie pozwalam sobie nieśmiało do Was dołączyć. Jestem w 12 tygodniu, termin mam na 16 stycznia.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów