Strona 2229 z 10044
Pokaż wyniki od 22,281 do 22,290 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Piszecie o brzuszkach a mi w weekend teście zrobili tor przeszkód bo kupili nową szafę do salonu a stara wystawili do korytarza naprzeciw komody. I tak tesciowa jest frytka to się przecisnie, teściu jakoś daje radę choć wnerwiony ale z przestawieniem jej do innego pomieszczenia musi poczekać, aż skończy je wykanczac a ją?! A ją musialam bokiem, i brzuch nad komode, żeby do kibla się dostać!!! Mój to prawie że śmiechu padł jak to zobaczył! Na szczęście kolejna wizyta u nich dopiero w wigilię...
    hehehe pociesznie musiało to wyglądać

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Piszecie o brzuszkach a mi w weekend teście zrobili tor przeszkód bo kupili nową szafę do salonu a stara wystawili do korytarza naprzeciw komody. I tak tesciowa jest frytka to się przecisnie, teściu jakoś daje radę choć wnerwiony ale z przestawieniem jej do innego pomieszczenia musi poczekać, aż skończy je wykanczac a ją?! A ją musialam bokiem, i brzuch nad komode, żeby do kibla się dostać!!! Mój to prawie że śmiechu padł jak to zobaczył! Na szczęście kolejna wizyta u nich dopiero w wigilię...
    Dobre a tesciowa jak frytka powiadasz hahha moja mama na siostre moja mowi ze ona cienka jak telewizor plazmowy

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Na szczęście szafa ma wyjechać za 2 tyg jak mąż tam pojedzie pomoc ją przestawić także w miarę, nie narzekam.

Zresztą jest szansa, że na ta wigilię nie dojade :-D w ogóle okienko na poród fizjologiczny mam 19.12-22.01 (38-42tc), i mam taka cicha nadzieję na ten 19.. Naprawdę żadna że mnie matka polka, a po dzisiejszym dniu to umieram... Nic nie zrobilam, tylko rano miałam intymne przytulanki z sedesem, potem bylam zombie, potem się zdrzemnelam, a teraz mnie wszystko boli :-( i pewnie znowu nie zasne do 2 czy 3... Ehhhh...

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny co mam zrobić? boli mnie brzuch jak cholera, twardnieje i chyba mam skurcze ale nieregularne. od wczoraj praktycznie leże i nic nie robie a on sie stawia i stawia. Lekarz na IP dał mi rozkurczowo Buscopan który mi nie pomaga i powiedział, że w razie W wziąć czopek Scopolan. tyle, że na ulotce jest wyrażnie napisane że nie dla ciężarnych, chyba że jest taka konieczność. NO i co oznacza ta konieczność skąd ja mam wiedzieć czy to konieczność czy nie. Jeszcze mnie tak nie bolało. Lekarz tylko powiedział, że jak nie pomoże buscopan to brać czopek żeby skurcze się na dobre nie rozkręciły, bo ich nie zatrzymamy. Ale ja nie wiem czy to jest ten moment. Jutro mam mieć wizytę u swojej gin, ale boję się że mogę nie dojechać. co myślicie?

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Veronika ją do dziś mam przed oczami moment jak ją poznalam. Ona pracuje w lab w szpitalu gdzie są też przychodnie i mój mąż szedł na ostatnie szczepienie w wieku 18 lat że mną, ale jakichś papierów nie wziął z domu. No i leci w tym kitlu laboratoryjnym, 1,50m , 45 kg wagi, pudel na głowie, czerwone szpilki 15 cm, i tylko 2 biegi: sprint i stop. I na mój widok ( pierwszy raz mnie widzi) " oooo, mitulka! Cześć perelko!!" a do męża " Ty pizdzielcu, dopiero teraz mi ją przedstawiasz!!!" ( byliśmy para może od miesiąca?) także tego. A teściu też miał wejście smoka jak pierwszy raz się spotkalismy, bo przyjechalam do męża bo miała być wolna chata a on wrócił sporo przed czasem... Się domyslcie stanu naszej garderoby... A teściu niewzruszony zaparzyl herbatki, po czym odmeldowal, że to wina męża, że sknera, bo jakby mu dał na kino to on by później przyjechał, ale mamy się nie martwić, bo on do kolegi na piwko sobie pójdzie.
    Moi byli bardziej cywilizowani, choc jak mój zaczął do mnie przyjeżdżać w wakacje jak rodzice w pracy byli to zawsze się stresowal, bo przy wejściu stała siekiera strażacka ( ojciec kupił nieporabane drewno, więc co dzień trochę rabal)... Ehh. Jak to dawno było!!!!
    Ostatnio edytowane przez Rolcia ; 01-12-15 o 21:40

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Dziewczyny co mam zrobić? boli mnie brzuch jak cholera, twardnieje i chyba mam skurcze ale nieregularne. od wczoraj praktycznie leże i nic nie robie a on sie stawia i stawia. Lekarz na IP dał mi rozkurczowo Buscopan który mi nie pomaga i powiedział, że w razie W wziąć czopek Scopolan. tyle, że na ulotce jest wyrażnie napisane że nie dla ciężarnych, chyba że jest taka konieczność. NO i co oznacza ta konieczność skąd ja mam wiedzieć czy to konieczność czy nie. Jeszcze mnie tak nie bolało. Lekarz tylko powiedział, że jak nie pomoże buscopan to brać czopek żeby skurcze się na dobre nie rozkręciły, bo ich nie zatrzymamy. Ale ja nie wiem czy to jest ten moment. Jutro mam mieć wizytę u swojej gin, ale boję się że mogę nie dojechać. co myślicie?
    J bym wziela skoro lekarz kazal wsiac to wez...bo pojedziesz na ip i co dadza ci zastrzyk ktory jak mowisz nie dziala i co dalej?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Dziewczyny co mam zrobić? boli mnie
    brzuch jak cholera, twardnieje i chyba mam skurcze ale nieregularne. od wczoraj praktycznie leże i nic nie robie a on sie stawia i stawia. Lekarz na IP dał mi rozkurczowo Buscopan który mi nie pomaga i powiedział, że w razie W wziąć czopek Scopolan. tyle, że na ulotce jest wyrażnie napisane że nie dla ciężarnych, chyba że jest taka konieczność. NO i co oznacza ta konieczność skąd ja mam wiedzieć czy to konieczność czy nie. Jeszcze mnie tak nie bolało. Lekarz tylko powiedział, że jak nie pomoże buscopan to brać czopek żeby skurcze się na dobre nie rozkręciły, bo ich nie zatrzymamy. Ale ja nie wiem czy to jest ten moment. Jutro mam mieć wizytę u swojej gin, ale boję się że mogę nie dojechać. co myślicie?
    Kiedy bylas na ip? Ja bym chyba znowu tam jechala i pytala czy brac ten czopek.. ALe skoro lekarz mowil ze masz go wziac to chyba to jeat ten czas

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Haniu jeden czopek na tym etapie nie zaszkodzi moim zdaniem a czekanie do jutra może tylko pogorszyć sprawę. Jeśli czopek nie pomoże to pojechalabym na IP jeszcze raz. Trzymaj się kochana...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Veronika ją do dziś mam przed oczami moment jak ją poznalam. Ona pracuje w lab w szpitalu gdzie są też przychodnie i mój mąż szedł na ostatnie szczepienie w wieku 18 lat że mną, ale jakichś papierów nie wziął z domu. No i leci w tym kitlu laboratoryjnym, 1,50m , 45 kg wagi, pudel na głowie, czerwone szpilki 15 cm, i tylko 2 biegi: sprint i stop. I na mój widok ( pierwszy raz mnie widzi) " oooo, mitulka! Cześć perelko!!" a do męża " Ty pizdzielcu, dopiero teraz mi ją przedstawiasz!!!" ( byliśmy para może od miesiąca?) także tego. A teściu też miał wejście smoka jak pierwszy raz się spotkalismy, bo przyjechalam do męża bo miała być wolna chata a on wrócił sporo przed czasem... Się domyslcie stanu naszej garderoby... A teściu niewzruszony zaparzyl herbatki, po czym odmeldowalam, że to wina męża, że sknera, bo jakby mu dał na kino to on by później przyjechał, ale mamy się nie martwić, bo on do kolegi na piwko sobie pójdzie.
    Moi byli bardziej cywilizowany, chodź jak mój zaczął do mnie przyjeżdżać w wakacje jak rodzice w pracy byli to zawsze się stresowal, bo przy wejściu stała siekiera strażacka ( ojciec kupił nieporabane drewno, więc co dzień trochę rabal)... Ehh. Jak to dawno było!!!!
    No czyli tesciowka wyluzowana nie znam jej ale chyba fajna co?

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Haniu a masz jak jeszcze dziś skontaktować się ze swoją ginekolog? Bo ja do mojego mam nr prywatny i jak coś to każde dzwonić o każdej porze dnia i nocy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów